Skoči na vsebino

MK RIHEMBERK WINTER PARTY


Moby

Priporočene objave

Nič ne bo :hmm: me ne pusti :slap: :slap:

Bom pa spizdu skoz oknu :yes: :yes: :P

Kaj sin te ne pusti al kaj? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bandit, kdaj zdej gremo......... :whistle: :whistle: :winkiss:

Ja kva a zdej pa greš na fešto in ne na en rojstn dan.Sam zdej mam pa jest povno makino, razn če ima žetinc še kej placa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo :hmm: me ne pusti :slap: :slap:

Bom pa spizdu skoz oknu :yes: :yes: :P

sej je slabš ku moja :whistle: sam za spremembo sm tokrt dubu dovolilnico do nedelje :lol1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začeli boste itak vsi pri meni pit k prvo narest je treba ispit :naughty: :naughty: :naughty: špirit :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

jaz mam tak slab občutek da bom tam končal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmmm...

najebal ste Peter bo na vhodu sprejemal....

po infotih letus ni kozarčku od 0.05l ampak 0.5l :naughty: :naughty: :naughty: :headbang: :headbang: :headbang: in še to na oko

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ouu ma jutre je žur :naughty: :drunk: :eek: :010 ggggggggggaaaaaaaaaasssssssssaaaaaaaaa skuzuhi :krneki: .
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater pič... :headbang: A bo treba skoz grmouje gor pridet, :whistle: čene do šanka še pršu ne bom :lol1: bom prej :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja...pa sm ga končn dočakala, an Irenčk.....

eni smo bli tko zagreti, da smo se na to priložnost že decembra začel prpravlat, hehehehe :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty:

ja beyba res je :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva a zdej pa greš na fešto in ne na en rojstn dan.Sam zdej mam pa jest povno makino, razn če ima žetinc še kej placa.

ej ne se sekirat, jutri ko štartate me skobc al pa ti pokličeta pa se dobimo, da gremo skupi, kajti jaz grem lepo kar sama s svojo karjolco, saj veš, da sem čudak, pol pa kdo teži za dam al pa obratno in se meni ne da ukvarjati z drugimi, skupi bomo žurali, pa soseda bova v avtih, no mogoče grem spat k Eriku in Nadji :rolleyes: :whistle: :whistle: :whistle:

mormo mal zažurati z mojimi primorskimi kolegi :worship: :worship: :worship:

aja pa Kraševci, pa seveda ves širni moto folk....

rojstni dan je naslednji vikend, tako da hvala bogu, saj veš, da sem bla kar jezna ker je pet žurov na isti vikend.......... :headbang: :headbang: :headbang:

jutir preden štartate zvrcni..... :winkiss: :winkiss: :unsure: :krneki: pa ženo pozdrav :winkiss:

Moby......mene ne skrbi, baje bom imela svojega kelnarja, po moje mi bo podpresednik dodelil Livjota, pa vsa pijača je na račun podšefa... :krneki: :krneki:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo jutr zmenil kod se bomo dobil. Ponavad smo se zmeri dobil na petrolu u Ajdovščini :naughty: popil

dva ali tri pire pol pa naprej do Branika :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo jutr zmenil kod se bomo dobil. Ponavad smo se zmeri dobil na petrolu u Ajdovščini :naughty: popil

dva ali tri pire pol pa naprej do Branika :drunk:

mislim, da se lahko dobimo že v Lagacu, da mi daš skobca, da mi bo družbo delu :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk. Sam povej kod. Zmen se z skobcam pa bo on pol men povedu kod se dobimo.

Če štartam ob 6ih iz Loke sm u Logatcu ob 7ih...tm nek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk. Sam povej kod. Zmen se z skobcam pa bo on pol men povedu kod se dobimo.

Če štartam ob 6ih iz Loke sm u Logatcu ob 7ih...tm nek.

ja itak, pa saj se bomo čuli..............grem spat, da bom jutri malo dlje žurala kot skobc, ki bo že ob 23 uri iskal plac za spat... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi tle pa že u službi že 3-ja nočna pred patrijem.... :headbang: :headbang:

ma ben bo pej kondicija... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak, pa saj se bomo čuli..............grem spat, da bom jutri malo dlje žurala kot skobc, ki bo že ob 23 uri iskal plac za spat... :winkiss: :winkiss:

:kva2: :kva2: Tud če ne greš dons nič spat boš dle časa pokonc kakor Skobc. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: Tud če ne greš dons nič spat boš dle časa pokonc kakor Skobc. :naughty:

še mal, pa gremo.......... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je blu finu,sam dve zadevšne sm pogrešala,ampak pustmo stat

bojda se bo brajda preimenovala oziroma žlahtna kaplica ki je bila zalivana iz strani shadowk u shadow vino

nekaj fotk pa si lahko ogledate v galeri tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!