Skoči na vsebino

MK RIHEMBERK WINTER PARTY


Moby

Priporočene objave

Tist vikend bom na Sv. Martinu. Se bo to dogajal tam kot poletni zbor.?

L p

Ma,če priješ ti,prijem anke jest,o pej prou da ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ja :lol1: :lol1: No,jst bom tut gor...Lahko prideš pa nekaj malega spijema skup,ker nisma na elefantih.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK če pride vsa ta banda ku se tukej neki hvali pridem pa še jest :evilgrin: :evilgrin:

Samo sm pozabu kje se pride gor :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če si pa menda na vsakem zboru tam tak pijan da si ne zapomneš kje si bil :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če si pa menda na vsakem zboru tam tak pijan da si ne zapomneš kje si bil :lol1: :lol1:

PSSSSSTTT ne povej vsega naglas, kaj si bodo punce mislile :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da obstaja še k du ku ga tolko pije :evilgrin:

hm :whistle: :whistle: zanimivo... Ja sej ponavadi je res na takih žurkah zelo malo ljudi ki bi bili v vinjenem stanju! :naughty:

Lahko se mi pa pridružiš naslednjič da ga ne bom sam piu kot kakšen kekec :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvičkar 1 in petarda vidva kr poprašta mene z pot pa vaju bom prihtou taku d bu poetje ratlu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: .neč hudga nebo :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cvičkar 1 in petarda vidva kr poprašta mene z pot pa vaju bom prihtou taku d bu poetje ratlu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: .neč hudga nebo :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Hm ti si men malo sumljiv!!! ne vem če ti je za zaupat :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On bo gajbo pira prinesu...Pa na vsakem križišću bomo eno pivo spil :whistle: Sam vprašanje kje bomo začel... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On bo gajbo pira prinesu...Pa na vsakem križišću bomo eno pivo spil :whistle: Sam vprašanje kje bomo začel... :unsure:

NAPAKA!!! :headbang: Vrjemi meni... bolj prou bi se glasilo da spijemo na vsakem križišču gajbo :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Če bi pri meni začel pomoje ne vem če bi pršli dalj ko do Novga Mesta. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Če bi pri meni začel pomoje ne vem če bi pršli dalj ko do Novga Mesta. :whistle:

Hm... Če bi pri tebi začel.... ne bi niti štartal, bi kr pr tebi obsedel pa nardil kak piknik :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... Če bi pri tebi začel.... ne bi niti štartal, bi kr pr tebi obsedel pa nardil kak piknik :naughty: :naughty: :naughty:

Hmmm...Le zakaj? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...Le zakaj? :evilgrin:

hm... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: Le zakaj, ja???? :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak da zard cvička ne? :evilgrin: :whistle:

cvičk pijem za prjatle u normalni količini :rolleyes: .laško pa za žur u malo večji količini :whistle: ma prou malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!