Skoči na vsebino

največji jajc od motorja


pjero

Priporočene objave

po moje si sovražen brez veze, vidiš da si ga je španec iz anglije uvozu :evilgrin:

Popravljeno . Popravil bernardek
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezvezna tema... Lahko ti Mz laufa 20let brez problema in Honda crkne po treh dneh. Eni so pa itak mojstri, pa jim rata uničit motor ne glede na znamko že po dveh dneh. Nek povprečen motor z rednim vzdrževanjem in malo sreče ti služi vrsto let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje si sovražen brez veze, vidiš da si ga je španec iz anglije uvozu :evilgrin:

lp

ali pa je angležu v Španji crknil? Vse je možno.Vsak motor je pokvarljiv ne glede na firmo.

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezvezna tema... Lahko ti Mz laufa 20let brez problema in Honda crkne po treh dneh. Eni so pa itak mojstri, pa jim rata uničit motor ne glede na znamko že po dveh dneh. Nek povprečen motor z rednim vzdrževanjem in malo sreče ti služi vrsto let.

:worship: Korekt! :worship: ...(pa nimam bemfurine).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede slik ki jih najdemo, da so motorji nekje naloženi (kamijonu, prikolico... ) je nesmiselno saj ne vemo pravega razloga kaj se je zgodilo (dogaja) znjimi, tako da govoriti kateri motor je najšlabši je brezveze, se kdo vpaša kako so lastniki skrbeli za svojega konjička, kaj vse so počeli znjimi itd. Najlažje je pa šinfati stvari katerih v realnosti sploh ne poznamo pravega razloga.

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede slik ki jih najdemo, da so motorji nekje naloženi (kamijonu, prikolico... ) je nesmiselno saj ne vemo pravega razloga kaj se je zgodilo (dogaja) znjimi, tako da govoriti kateri motor je najšlabši je brezveze, se kdo vpaša kako so lastniki skrbeli za svojega konjička, kaj vse so počeli znjimi itd. Najlažje je pa šinfati stvari katerih v realnosti sploh ne poznamo pravega razloga.

Atek imsaš moj podpis.Neglede na znamko motorja je najbolj važno vzdrževanje,Z vsemi mojimi motorji (prevoženih ca 200K kil.) še nikoli nisem ostal na cesti niti gumi defekta še nikloli imel.Enkrat (V-max)sem se pripeljal domov samo s tretjo prestavo(poškodovala se je varovalka v menjalniku)popravil sam cena varovalke + tesnija ca 5 EU.Enkrat tudi z V-maxom nisem menjal svečk na 12K kil.kot je predpisano prevozil sem ca 15K kil. in sem se peljal domov ca 5 Km z tremi svečkami.Še eno okvaro sem imel na Kawasakiju ER-5 odtrgal se mi je levi zadnji blažilec in sem se ca 12 km moral počasi z samo enim peljat domov. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Atek imsaš moj podpis.Neglede na znamko motorja je najbolj važno vzdrževanje,Z vsemi mojimi motorji (prevoženih ca 200K kil.) še nikoli nisem ostal na cesti niti gumi defekta še nikloli imel.Enkrat (V-max)sem se pripeljal domov samo s tretjo prestavo(poškodovala se je varovalka v menjalniku)popravil sam cena varovalke + tesnija ca 5 EU.Enkrat tudi z V-maxom nisem menjal svečk na 12K kil.kot je predpisano prevozil sem ca 15K kil. in sem se peljal domov ca 5 Km z tremi svečkami.Še eno okvaro sem imel na Kawasakiju ER-5 odtrgal se mi je levi zadnji blažilec in sem se ca 12 km moral počasi z samo enim peljat domov. :whistle:

nisi pa povedu kteri je bil največji jajc.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi pa povedu kteri je bil največji jajc.....

Vse motorje po letu 1992 sem kupil nove in jajc nekupujem,vsak je bil posvoje dober in takrat za mene vsaj naj naj.Vem pa zase ,da nikoli več čoperja in tudi ne motorja zame z manj kot 1000 ccm in vsaj 100 KW pa tudi neiket z kardanom in vodnim hlajenjem mora biti OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse motorje po letu 1992 sem kupil nove in jajc nekupujem,vsak je bil posvoje dober in takrat za mene vsaj naj naj.Vem pa zase ,da nikoli več čoperja in tudi ne motorja zame z manj kot 1000 ccm in vsaj 100 KW pa tudi neiket z kardanom in vodnim hlajenjem mora biti OK.

tudi novi so jajca.......

za drek pumpe se strinjam ...

Popravljeno . Popravil pjero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi novi so jajca.......

za drek pumpe se strinjam ...

Naštej par teh jajc,če se upaš :headbang: Boš dobil veliko odgovorjev,veš ta pregovor drži: vsak berač svojo mavho hvali !!!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naštej par teh jajc,če se upaš :headbang: Boš dobil veliko odgovorjev,veš ta pregovor drži: vsak berač svojo mavho hvali !!!!!! :whistle:

raje ne,že tko so nekateri name besni..hihihihihi

nekateri že vedo da majo jajca,sam sram jih je povedat

dans je itak,tko kot prej pri jugotih....kot naletiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje ne,že tko so nekateri name besni..hihihihihi

nekateri že vedo da majo jajca,sam sram jih je povedat

dans je itak,tko kot prej pri jugotih....kot naletiš...

Vidiš kako cvikaš zato jaz vedno pravim,kar napišeš za tem moraš tudi stati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj do lukne si ga potegn pa jajca na stran dej da si jih neboš pricviknil. :whistle:

tud to je uzitek....

teb pa verjetn ne rata??

ko greš scat vržeš ven oboje pa naj ščije tist k hoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Vsak motor je pokvarljiv ne glede na firmo.

...eni bolj, drugi pa manj.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji jajc je zmeri un motor, k ga ma sosed.

Karkol druzga bi blo bolš, un kreten je pa točno ta jajca kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji jajc je zmeri un motor, k ga ma sosed.

Karkol druzga bi blo bolš, un kreten je pa točno ta jajca kupu.

In kaki motor vozi tvoj sosed? :naughty: :whistle: .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!