Skoči na vsebino

največji jajc od motorja


pjero

Priporočene objave

nekateri že vedo da majo jajca,sam sram jih je povedat

Ja jaz priznam da imam jajca :naughty: in ni mi sram tega povedat.. Sej sem ja dedec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pljuvati po motorjih brez argumentov, še manj pa na podlagi tega, da je nekdo nekaj nekje slišati je :SS ...

... to največ pove o tistem, ki pljuva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pljuvati po motorjih brez argumentov, še manj pa na podlagi tega, da je nekdo nekaj nekje slišati je :SS ...

... to največ pove o tistem, ki pljuva ...

se podpišem pod tole :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje ne,že tko so nekateri name besni..hihihihihi

nekateri že vedo da majo jajca,sam sram jih je povedat

dans je itak,tko kot prej pri jugotih....kot naletiš...

Ja jaz priznam da imam jajca :naughty: in ni mi sram tega povedat.. Sej sem ja dedec.

se pridružujem...eni smo pač deci tko k se zagre :beer2:

... pljuvati po motorjih brez argumentov, še manj pa na podlagi tega, da je nekdo nekaj nekje slišati je :SS ...

... to največ pove o tistem, ki pljuva ...

:worship: :worship: :worship:

mislm pa da ma vsak motor lohka kakšno hibo ki se jo z voljo in denarjem da sanerat...tko da...

čakam na posredovanje ledenega...preden se začnete pretepat... :D

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislim.da je največji jajc HD vsaj po temu koliko so ga razni strokovnjaki (ha ha) spluvali po temu forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE!!

were are you??!!

:wacko:

pejte nabijat drugam..sploh pa ti "pjero"!!!

mihec,mihec......

pripelji tvojo pa bomo nabijal... :whistle: :whistle:

Ja jaz priznam da imam jajca :naughty: in ni mi sram tega povedat.. Sej sem ja dedec.

lastna hvala,cena mala... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi razumel bistva mojega posta :closedeyes: .

SEM :evilgrin: .) .......samo vidim da je tema kod naročeno za nabijanje,...pa pač malo smetim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V najstniških letih mojega očeta je predvsem veljal za slab motor Lambreta in pa Jawa. Povedal mi je, da so Lambrete kar naprej porivali, Jawe pa so nagajale zaradi elektrike. Večina motoristov takrat ni znala nastavit platin zato tudi take težave, servisov pa ni blo, razen v Italiji. Za Jawo pa sem izvedel, da je imela obrnjeno polariteto, se pravi na okvirju plus, po žicah pa minus in ko je pobralo akumulator so novega po logiki zvezali narobe in je zgorela elektrika. Marsikateri motor je tako zaradi nevednosti ljudi postal simbol slabega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V najstniških letih mojega očeta je predvsem veljal za slab motor Lambreta in pa Jawa. Povedal mi je, da so Lambrete kar naprej porivali, Jawe pa so nagajale zaradi elektrike. Večina motoristov takrat ni znala nastavit platin zato tudi take težave, servisov pa ni blo, razen v Italiji. Za Jawo pa sem izvedel, da je imela obrnjeno polariteto, se pravi na okvirju plus, po žicah pa minus in ko je pobralo akumulator so novega po logiki zvezali narobe in je zgorela elektrika. Marsikateri motor je tako zaradi nevednosti ljudi postal simbol slabega motorja.

lambrete so gorele k svine,...

jawa pa..bljak ,saj ni bilo stvari na njej k nebi riknila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno mamo še enga "provokatorja" več na forumu :closedeyes: eni očitno prov uživajo v vlogi svojega drugega "jaz-a" :headbang:

drgač pa slabga motorja ni, so sam dobri in malo manj dobri :rolleyes:

za moje pojme je dober motor tist, ki ga lahko tud sam brez računal vzdržujem...ne pa tist k ne veš a bo motor zablokiral, zakodiral al karkol, če boš en kabel odklopu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dukija voziš......

ti bi pan lohk kr kričal kakšna jajca so to...

kritiziraj raje svoj motor ne pa provocirat drugih ker drugega očitno ne znaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno mamo še enga "provokatorja" več na forumu :closedeyes: eni očitno prov uživajo v vlogi svojega drugega "jaz-a" :headbang:

drgač pa slabga motorja ni, so sam dobri in malo manj dobri :rolleyes:

za moje pojme je dober motor tist, ki ga lahko tud sam brez računal vzdržujem...ne pa tist k ne veš a bo motor zablokiral, zakodiral al karkol, če boš en kabel odklopu :krneki:

Torej so zate dobri motorji tam iz 80-tih let?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

provocerat pa znaš....foušija te daje... :evilgrin: :evilgrin:

Ne :grrr

mogoče se mi toži za kakim GSX-R 1000 k5 O:-) , ampak foušija me pa ne daje! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej so zate dobri motorji tam iz 80-tih let?? :whistle:

ja in tam do konca 90-ih :rolleyes:

itak jo pa ni čez klasiko, zračno hlajen, frgazarji,... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...uf, uf...tale tema je pa hud peskovnik postala...je tolk peska v zraku, da že težko kaj natipkam...nč fantje, radi se imejte in svoje motorinote, kar je na dveh kolesih je kul!!! :winkiss:

...da pa ne bom čist :topic: , mi pa osebno ne pašejo sportaki, zaradi pozicije sedenja...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi hotel dat realno oceno, kaj je po mojem mnenju največji jajc od motorja, bi to zelo težko rekel, ker vseh motorjev ne jaz, ne nihče ni vozil...če pa izpostavim tistega, ki meni najbolj izstopa (seveda iz parka, ki sem ga sam vozil), je to MZ250ETZ...imel ga je oče. Je pa treba vedet, da v času, ko je "prišel na svet" sigurno ni bil taka kripa, kot leta 95, ko sem se z njim preganjal jaz, pri svojih 12 letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpostavim tistega, ki meni najbolj izstopa (seveda iz parka, ki sem ga sam vozil), je to MZ250ETZ...imel ga je oče.

Sam' tega mi ne delat! :grrr Mi služi več kot odlično! :grim

Torej ETZ odpade!

Kaj so torej 'največji jajc'? :hmm: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!