Skoči na vsebino

največji jajc od motorja


pjero

Priporočene objave

... me prav zanima, če bo kdo kritiziral motor, ki ga trenutno vozi ... :hmm:

...jap..... BMW R 1200C....fenomenalna mašinca,vzdržljiva do onemoglosti.......

vendar pri višjih hitrostih ga začne v ovinku "zvijat" (brezplačni trening lambade,takle mamo..), vzmetenje ima premalo hoda in je nenastavljivo (pač ziher varijanta)....tudi bremzanje z njim "na polno" je kar umetnost, saj dva velika diska "delata super", le "copatek" rad zdrsne....

pa vsake toliko časa izvaja obrambno taktiko dimne zavese (beri iz "dimnikov" naredi gosto dimno zaveso....)

Pa kakšnih 20-30 konjev več ne bi škodilo.....da se ne bi peljal počasi kot penzionist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......veš ta pregovor drži: vsak berač svojo mavho hvali !!!!!!

zanimivo. kdo to napise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE!!

were are you??!!

varcujem z energijo.

... me prav zanima, če bo kdo kritiziral motor, ki ga trenutno vozi ... :hmm:

sem ze dovolj. samo prebrati je potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo. kdo to napise.

he he he

aja, pa de ne bom čist oftopic, pa de nau pjero znoru...

Največjega jajca za moje pojme ni...

Vsak je bil v svoji dobi za svojo ceno dober v nečem, dvomim da pa obstaja ulimativn jajc (vsaj kar se serijskih motorjev tiče)

Ta debata nima konca, kot da bi se pogovarjal kater avto je najboljš. Tako vprašanje je hmnja...otročje.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj je zdej dečki.....?????

nič jajcov ni za opisvat,bi blo dobr če bi še kdo kej napisu ,

da se nebo kdo zafuku in kupu jajca......... :naughty: :naughty:

pomlad je tu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom spet izpostavil Hyosunga.. Model Comet 650 če sem nateančen.. Enkrat sem že nekje pisal v eni temi, da sem ugotovil, da sem že tovarniško imel odmične gredi na prvem cilindru zamaknjene za 2 zoba. Moto ni bil nikol odpiran prej, tako da ni bilo možnosti, da bi kdo napačno sestavil..

No kakorkoli že, ta vikend sem kolegu ravno tako pri cometu menjal 2 prestavo. In ker je potrebno v ta namen podret cel motor, sem za foro preveril še nastavitev odmičnih gredi. Prvi cilinder je bil tu ok, nič zamaknjeno kot pri meni, so bile zato pa na zadnjem cilindru odmične zamaknjene za 1 zob. Aja, pa en ventil na prvem cilindru je čisto izven tolerance, kljub temu, da ima motor šele 16k km. Pojma nimam kaj ti korejčki delajo, ko sestavljajo motorje. Halo, ne moreš odmičnih gredi kar na približno not nametat. Nič čudnega da ventile lomi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pojma nimam kaj ti korejčki delajo, ko sestavljajo motorje. Halo, ne moreš odmičnih gredi kar na približno not nametat. Nič čudnega da ventile lomi :angry:

riževo žganje pijejo :naughty:

:topic:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem tale forum pa mislim da tisti ki take bedarije pišejo sami nimajo jajc (tapravih)pa so malo zafrustrirani(no saj ne vejo kaj to pomeni)

mislim da to sploh niso pravi bajkerji-pa madona pa saj ne delajo motorjev komaj 10 let so jih delal že prej pa niso zato jajca.

drugač pa tisti slovaki na sliki so pravi bajkerji ne pa eni kur.. ki ne znajo nič cenit-jim je tak menda ATA kupu motor.

Tri leta nazaj sem vidu japonca ki se je k nam pripeljal z nekim čudnim japoncem 250 ccm res prava revšna samo posluš to :z njim je

šel OKOLI SVETA (za nekatere z jajci)-ma brez veze taki sploh ne vejo kaj je motor.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

riževo žganje pijejo :naughty:

:topic:

lp

no korejčkom pa le ni za zamerit-saj vidimo da se trudijo-pol pa hitro konkurenco dohitijo

moj prvi je bil daelim pa nisem imel nobenih pripomb,je šel res v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

berem tale forum pa mislim da tisti ki take bedarije pišejo sami nimajo jajc (tapravih)pa so malo zafrustrirani(no saj ne vejo kaj to pomeni)

mislim da to sploh niso pravi bajkerji-pa madona pa saj ne delajo motorjev komaj 10 let so jih delal že prej pa niso zato jajca.

drugač pa tisti slovaki na sliki so pravi bajkerji ne pa eni kur.. ki ne znajo nič cenit-jim je tak menda ATA kupu motor.

Tri leta nazaj sem vidu japonca ki se je k nam pripeljal z nekim čudnim japoncem 250 ccm res prava revšna samo posluš to :z njim je

šel OKOLI SVETA (za nekatere z jajci)-ma brez veze taki sploh ne vejo kaj je motor.

lep pozdrav

o človek z jajci razsvetli nas - in prosim v slovenščini še enkrat napiši ta post ker ne razumem kaj hočeš povedat!

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede ne zanesljivost predagam: aprilia RS-125 iz lastnih izkušenj

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam Gallusu kar prav, ko pravi, da ni lepo pljuvati po tujih motorjih.

Pa vendar, če KTM ob prodaji svojih mopedov sprašuje, če že imate taka jajca, bo verjetno kar držalo, da jih prodaja. Jajca namreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa vedno mislil da so tanarvečja jajca Dučeti.

Potem ko sem jih enkrat slišal, sem pa to vedel. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to motoristek- :worship: :worship:

glede slovenščine pa -kaj ne vidiš da so švasane črke pa še to v naši domači dojčlandščini

brez zamere

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa vedno mislil da so tanarvečja jajca Dučeti.

Potem ko sem jih enkrat slišal, sem pa to vedel. :whistle:

haahahahahahhahahaha....

90 posto že.....

1098.........ta ni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haahahahahahhahahaha....

90 posto že.....

1098.........ta ni.....

Ti že veš, ko imaš zzzzzzzzzzzzzzz :lol1: to mi tako po rižu diši... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
lp

ali pa je angležu v Španji crknil? Vse je možno.Vsak motor je pokvarljiv ne glede na firmo.

Cene

Posebno pa BMW,vem iz lastnih iskušenj! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
vidiš motoristek.....

ta ne diši po rižu .....smrdi po dreku :whistle: :whistle: :whistle:

post-18176-1206816903_thumb.jpg

Ej zakaj se pa ti za druge budale sekiras....vazno, da je je za tvoj ZZZZZZZZZZZZ ta nartabulsi....

Jebes ti une z BMW...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej zakaj se pa ti za druge budale sekiras....vazno, da je je za tvoj ZZZZZZZZZZZZ ta nartabulsi....

Jebes ti une z BMW...

tist moj vsekakor ni bmfla....ti me ne bodo več zajebal...

ne sekiram se zarad budal.......

ps....

sej si biu na jugu?? mam prou?

ka si ti tud pršu domu z izleta s tovornjakom?? :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej perči pederči ti še bicikla nimaš, ko furat sploh neznaš, važn da znaš tipkat pa folku težit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej perči pederči ti še bicikla nimaš, ko furat sploh neznaš, važn da znaš tipkat pa folku težit

ka pa ti bebo...izpit si naredu???

dej prej nared izpit pol se kle kurči...

odjebi šmrkovc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!