Skoči na vsebino

največji jajc od motorja


pjero

Priporočene objave

za tole pa ne slišim pogosto???

Verjamem.

Je malo jajc od Husqvarn v primerjavi z ostalimi znamkami. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Dober motocikel je tisti, ki funkcionira! - Torej znamka ni pomembna!

Dela sem v avtomobilski firmi, kjer smo imeli kup različnih firm: Mercedes, Honda, Mitsubishi, Alfa, Fiat, Lancia, pa še kakšen bi se našel. Pa me je nekega ponedelejka vratar vprašal, če vem katera znamka avtomobilov iz našega programa je najslabša?

Pomislil sem na Fiat, Alfo...

"Ne!" je rekel. To je Mercedes! ki jih preko vikenda, največ pripeljejo na šlepu.

Zanimivo ne!

Pri motorjih je enako. Tisti, ki brezhibno funkcionira = najboljši!

Sedaj pa pametujte, kolikor hočete.

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji jajc od motorja je tisti, za katerega ti tvoj zaupanja vreden mehanik vsaj trikrat reče, da zažgi ta jajca in si že kupi en motor. Nakar se iz trme in užaljenosti učiš vzdrževanja in dragih posegov iz forumov in nekakšnih uporabniških skupin. Saj bolj uničiti ga tako ne moreš, čeprav so roke bolj prilagojene držanju vilic kakor nekakšnih ključev (nekaj mesecev porabiš, da ugotoviš, kako se kakšnemu orodju reče).

In kako se takšen poguben projekt izteče ?

V mojem primeru tako, da se ta jajc pelje bolje kot kdajkoli prej, z dobrimi motorji pa se kljub temu ne more primerjati. Vse skupaj je stvar prilagajanja. :music3:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da jaz vozim jajc z 8. mesta Moto.si jeve liste 42ih največjih jajcev vseh časov. In? Ne menjam. Zakaj ne? Ker je to en najboljših motorjev, na katerem sem kadarkoli sedel in ga vozil.

Seveda je ta lista narejena na bazi prodajnih številk, kaj pa drugega. Ampak, kje je tu catch? Kar se tiče dotičnega motorja, je bil vedno problem v firmi sami, ne v motorjih. Naj mi kdo enkrat pokaže eno samo reklamo, v kateri je omenjena Aprilia RST Futura, prosim. In kljub temu se je prodajala ... no, ne ravno super, ampak Američani in Francozi so jih pokupili kar lepo število. In ceno pri njih začuda dobro držijo tudi rabljeni motorji.

Kar se tiče vzdržljivosti; ravnokar imamo enih par motoristov, ki so s Futurami presegli 100.000 milj, torej preko 160.000km. Za hec so večinoma objavili tudi celoten seznam servisa, ki pa je presenetljivo kratek, glede na to, da je pač 8. največji jajc od motorja na svetu, ne?! Ah, dejte no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da jaz vozim jajc z 8. mesta Moto.si jeve liste 42ih največjih jajcev vseh časov.

tista lestvica v motosi-ju še ne pomeni, da je 'jajc' mišljen kot nekaj, kar se kvari, opleta ipd. po cesti. za tvojga (ok, mojga) piše, de je tam zato, k se 'ni prijel'... a s to spregledov? drgač je pa dobr a, ne? :) :) :)

off topic: @dr_jakob, letos gre na mojga hel performance lajtnga, wilbers zadnji feder pa še s powercommanderjam se bom mao igrou pa bo spet za naslednjih 5let pol pa tok al tok nam nč več dobu zanga in ga bom predelov v kosilnico.... :) :) :) :)

jajc? ja, pa jade....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ya peesda, kolk se pa eni sekirate, namesto da bi uživali v vožnji ... pa kolk je pomembno, kam na lestvicah kotirajo vaši bicikli ... dejte no ... zjokat pa na drevo ...

Mashina, ce bi se sekiral zarad takih neumnosti, je tudi kupil nebi zaradi tega. Ergo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kako sedim na motorju, ponavad je leu jajc večji od desnega :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj največji jajc, ki sem ga kupil je......

post-13449-0-89476800-1290506019_thumb.jpg

Gilera 250 RALLY. Izredno pokvarljiva. Od Ljubljane do morja in nazaj ni prišla brez okvare, prav neverjetno. Čeprav so jo šraufali na uradnem servisu. In jaz sem trpel cela tri leta. Danes bi jo pustil sredi Ljubljane in počakal da jo ukradejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj največji jajc, ki sem ga kupil je......

post-13449-0-89476800-1290506019_thumb.jpg

Gilera 250 RALLY. Izredno pokvarljiva. Od Ljubljane do morja in nazaj ni prišla brez okvare, prav neverjetno. Čeprav so jo šraufali na uradnem servisu. In jaz sem trpel cela tri leta. Danes bi jo pustil sredi Ljubljane in počakal da jo ukradejo.

sej verjetno jo ne bi ukradli tud če jim ključe not pustiš,...zato sem tud jz brez skrbi kjerkoli, ker vem da starga italijana noben idiot ne bo šel krast :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji jajc od motorja je tisti, ki se vedno kvari, :O pa je čist' vseeno, katere znamke je! :yes:

To mi je povedala motoristična preteklost... :unsure:

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez dvoma je bil največji jajc od motorja, ki sem jih kdaj imel, MZ 150 TS letnik 80. Mal za afnat in zabavo je še šlo, to je bilo pa tut vse od njega. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj najslabši: Suzuki DR650 l.91. Brez štarterja, težavno in komplicirano nožno vžiganje z ročnim dekompresorjem, grozljive vibracije, velika teža, okvare,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!