Skoči na vsebino

Zakaj ste se odlocili za motociklizem?


dave the wave

Priporočene objave

Malo sem pregledoval forum in nikjer nisem zasledil podobne teme. Zakaj in kako ste se odlocili za motociklizem, kaj vas je navdusilo, kaj vam pomeni in zakaj vstrajate.. :D :D ???

Zase lahko povem, da so me motoristi privlacili ze od majhnih nog. Na svojih konjickih so se mi zdeli kot pravljicni, neunicljivi, vsemogocni vitezi. V svojih najbolj razburkanih letih pa pol nisem imel izpita, pa dobro je bilo tako, sem dovolj avtomobilskega pleha spovil. In ko se mi je le dovolj pameti nabralo in seveda denarja sem nadoknadil izpit in si kupil svoj prvi motor. Izpolnila so se mi vsa pricakovanja, harmoniranje telesa in stroja, obcutki svobode, potovanja, spoznavanje istomislecih.....

lp dave_tw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam čisto preprost razlog: luštno se mi je voziti z motorjem.

Kakšnih identifikacij in zlitij in občudovanj pa pri tem ne čutim :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je že od malega motor zelo privlačil. Samo takrat so bili motorji na naših cestah še redkost, denarja doma pa tudi ni bilo. Vsaj za motor nikoli, saj je bil motor v nasprotju s partijsko linijo. So bili še časi, ko so motorje policisti kaj hitro zaplenili. Motorjev se je pač držal pridih gnilega kapitalizma.

Moj prvi mopet sem moral prišvercat domov, pa v kebder pred ta starimi skrit. No potlej pa MiZa, pa ČZtka kroska prov za mal časa, po ohceti pa samo še en kup prdulc od Tomosa.

Sem se pa mulac, še nepolnoleten, doma pred ta starimi zaklel, da bom imel fotoaparat, HI-FI in motor, pa magari pri 40tih. Ajde fotka, pa muska sta bili po prvih plačah hitro realizirani. Potlej so pa moja draga žlahta mislili, da me je pamet srečala. Pa so se krepko zajebčkali. He,he,he! :lol: :lol: :lol:

Aja, zakaj motor? Ma, kot prav Brrrm, je tolk luštn! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dvanajsti rojstni dan(1984) so mi doma kupili colibrija l.1961(dvobrzinca) :D :D :D :D ,nekaj let pozneje sem dobil APN6 :D :D :D :D s katerim sem se vozil do osemnajstega leta.Denarja za pravi motor pa ni bilo, a tu se zgodba ni končala.Pri 23-tih sem naredil izpit za A, čez pol leta pa kupil svoj prvi motor KAWASAKI ER5. :D :D :D :D Z njim sem v petih sezonah naredil 28.000km, hotel sem spet več, zato sem pred dvema mesecema kupil YAMAHA FZS 600 S. :D :D :D :D Zame je motorizem ene vrste droga, za katero ni druge rešitve kot da jo uživaš.Ko mam polno glavo vsega se vsedem na motor, gas pa dolge lampe pa gremo!! :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je pa ta tema že bila načeta in premleta.

Droga k sem jo zavohu nekje pri 5-6 letih, okuusil pri nekje 25ih, ... hmm drugače pa nice feeling in užitek v vožnji in dobri družbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi mene!!!

Že od malega energijsko nabit. Dinamika, adrenalin, muving... Motorja nikoli nisem imel... le želja za katero nekako veš, da je ne boš nikoli uresničil. Nato pa BUMMM! Pri 45 razpade družina (otroci odrasli, žena po svoje...), jaz pa - DELAT IZPIT ZA MOTOR. Ni bla lahka!!! V prvih treh urah šole, dvakrat zalijem po asfaltu. Ampak vztrajam! Izpit po 2 mesecih z lahkoto, nato Virago 250, naslednje leto pa VN 800. PO 30k km vem: to je to!!! Svoboda, neodvisnost, realizacija trenutnih emocij, samokontrola, pripadnost specifični ciljni skupini (z mnogimi skupnimi imenovalci)... MOTORIZEM JE NAČIN ŽIVLJENJA! Tako moraš to jemati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začel sem z mopedi, ker se je bilo treba z nečim vozit. Nadaljeval z motorji, ker me avtomobil nikoli ni posebej privlačili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...MOTORIZEM JE NAČIN ŽIVLJENJA! Tako moraš to jemati.

Jap That's it Folks! 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je preprosto luštn vozt z motorji.Adrenalin ,neodvisnost ,svoboda!

V treh letih sem prilezel od frčija do yamahe DT125. Starši so mi kupl frčija in si rekl Sej ga bo minil! ....EEEEEEE WRONG ANSWER! :lol: :lol:

Ni me minil ,zato si tud čez dve leti obetam mašino ,ki bo zmogla marsikaj. :D I want MORE HORSEPOWER!!!!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zacel pri ene 11 letih z poniexpresom (prva "verzija", jih je blo okol 74 narjenih, se zdej dela k sus, se fotr z njim v sluzbo voz), ker mi tastari niso pustil po glavnih cestah vozt sm z biciklom okol dirjal in gledal malo starejse sosede ki so se vozili z avtomatiki, kasneje z ATX-i, pol par let nic od mene, ko je frend kupu GPZ500S (mi ga dal za probat, pa sm se kr tresu po voznji), nakar drug frend XT350 (mi je bl endura sedla k cestak, sm se tud kr tresu :) ), pol je bil pa pocas ze cajt da sm dnar na kup vrgu, su delat izpit, ene par mescov kasnej sred zime zagledu v oglasniku KLR250, ki je bil v rangu mojih denarnih sposobnosti (seveda sm si mogu pol se 1x tok sposodt, da sm si opremo kupu, pa registriru :) ). In od takrat sm tudi sam motorist.

Zakaj motor......uzitek, cisti uzitek in sproscanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem pregledoval forum in nikjer nisem zasledil podobne teme. Zakaj in kako ste se odlocili za motociklizem, kaj vas je navdusilo, kaj vam pomeni in zakaj vstrajate.. :D  :D ???  

Zase lahko povem, da so me motoristi privlacili ze od majhnih nog. Na svojih konjickih so se mi zdeli kot pravljicni, neunicljivi, vsemogocni vitezi. V svojih najbolj razburkanih letih pa pol nisem imel izpita, pa dobro je bilo tako, sem dovolj avtomobilskega pleha spovil. In ko se mi je le dovolj pameti nabralo in seveda denarja sem nadoknadil izpit in si kupil svoj prvi motor. Izpolnila so se mi vsa pricakovanja, harmoniranje telesa in stroja, obcutki svobode, potovanja, spoznavanje istomislecih.....

lp dave_tw

Smo precej tega napisali :

glej :

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...=509&highlight=

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adrenalin + frajerstvo + svoboda + neodvisnost + užitek + sprostitev -VELIKA sansa smrti = motorizem :D :D :D I like it A LOT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NISEM IMEL DRUGE IZBIRE!!!!! :wink:

odkar se zavedam je imel dedek moped (avtomatik ki ga imam se sedaj!!!!!!) s katerim me je vozil po ulici ce sem bil priden :lol: . kmalu sem se lahko sam vozil (seveda ce sem bil priden doma in v soli). ko sem naredil izpit za moped sem ga lahko sam vozil 8) . in potem sem bil se bolj priden in se bolj in se in se...... :P

nato je prisel "A do 125 ccm" in oceta sem preprical, da je 250 enduro idealen motor za njega :P :wink: . spet sem moral bit priden, da sem lahko brez izpita to vozil (sedaj je bilo to tezje ker sem bil ze v srednji soli). pri 19 z pomocjo starsev (ja ni me sram priznati :shock: ) prvi vecji motor in nato........

VGLAVNEM ZASVOJENEC OD MALIH NOG!!!!! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veter v laseh ,mušice v zobeh in prekleto dober feeling.To je to že 27 let. :D :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist preprosto je boljš ko sex,hrana,in vse drugo.Samo da pri 10ih letih še nisem vedla kaj je sex.Zame ni boljš užitka kot vožnja z motorjem in to bom počela do smrti. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoboda... mir.. spokojnost... adrenalin... uzitek... nic gnece... veter v laseh... svoboda...

Veter v laseh ,mušice v zobeh in prekleto dober feeling.

Pa dobro kaj se vsi brez čelad voziste naokrog al kaj?? 8) :wink: :lol:

LP duhc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Don't drink and drive you might hit a bump and spill it. :D

Neki podobnega je tud s čeladami.Če ne razumeš kaj sem hotu povedat ...beri točko 1.

1. Čelado mej na glavi. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!