Skoči na vsebino

Zakaj ste se odlocili za motociklizem?


dave the wave

Priporočene objave

....Užitek! That's it! (pa učasih mal mal mal frajerstva...)

:D  :D  

adrenalin + frajerstvo + svoboda + neodvisnost + užitek + sprostitev -VELIKA sansa smrti = motorizem    I like it A LOT!

:shock: :shock: ............FRAJERSTVO???.......sem si pa mislil, da si nihče ne bo upal tega priznat. Mater fanta, čvrsta jajca imata, čestitke........... 8) 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker mi je všeč, zaradi frajerstva pa ne (mam ATXa), ko pa nardim izpit A, pa bom mel še en razlog več, na motorju sem vedno vesel, še posebej terensko, po raznih skokih pa grejo zadnji amortizerji in vilce, pa skoraj zariba k je na cilindru preveč blata :P

Pa ko greš z glavo v ovinku 5cm od Audijevega blatnika :D seveda s čelado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro kaj se vsi brez čelad voziste naokrog al kaj??

Ne, samo kdaj pa kdaj dvignjen vizir... pa pride veter do las... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlog 2: zbog sexa - oz. pomankanja te-istega. :roll:

Ja, v mladih letih.... ali pac tudi sedaj?! :o :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprosto način življenja. Sanje, ki jih živim. Motor je del mene. Brez njega nisem popoln, ne funkcioniram, in to ve tudi moja žena.

Začel sem pri desetih letih, na tomosu seveda, pri šesnajstih naredil izpit, in pred štirimi leti iz trgovine odpeljal svoj sanjski motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v mladih letih.... ali pac tudi sedaj?!

vprasanje je bilo: zakaj smo zaceli....... pac takrat je bilo bolj susno obdobje (pavza med "resevanji problemov,katerih ne bi imel,ce bi ostal solo" :wink: :lol: ); samo "pecal" pa nikdar nisem z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen do vetra v laseh, kaj naj rečem.

Želja je bila močna od časa ko se naredil izpit za avto in do letos in sedaj sem zmagu. :D

KUULL :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne imam pa jet čelado in noter piha prav povsod. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah zakaj..

Če bi jest delal več let - trdo garal - in si pol kupo novo R1 se je tut nebi sramoval in bi se kdaj pa kdaj pohvalil.

Je pa res, da mi grejo dobesedno na kurac tisti, ki majo motor sam za gledat in pleh pičke lovit :evil:

Take dede zapret - njihove motorje pa nam dat! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sem bil vzgojen..................................tako želim biti vzgojen :!: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist mal frajerstva! :wink: :lol: :lol:

hehe ... mal... haaaaaahahaha

Pozer. :idea:

Pa ne da jst tlele mau foušije tipam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte... glede na to ,da mam motor že:oops: 4leta od tega 1let DTejko in na ostalih NEizpodbitnih dejstvih je jasno vsem da NISEM pozer.

Če bi bil in bi tko punce lovil... bi jo v teh letih že našu ane? :D :twisted:

A gre kdo z mano na Šmarno medvedom pozerat 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba lovit pičk na motor da si pozer. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj in kako ste se odlocili za motociklizem, kaj vas je navdusilo, kaj vam pomeni in zakaj vstrajate.. :D  :D ???  

lp dave_tw

Jaz sem se vozil z motorjem ze v maminem trebuhu!!! Bil na Crnem morju. Pol, ko sem pa zacel hoditi v vrtec, me je fotr vozil in hodil iskat v vrtec z njegovo Vespo 125, ta pa je bila leta 1976 kar motorcek. Med voznjo sem stal na platoju pred prvim zicom in se drzal za balanco. Tako sem lahko spremljal voznjo od spredaj. Mnoge popoldneve, ko je bila mama v sluzbi me je fotr jemal s sabo, ko je po Ljubljani in okolici skakal po opravkih.

Potem se je rodil moj brat (leta1977). Ko je malo bolj zrasel, smo se na vespici vozili trije. Brat spredaj, fotr je vozil, jaz pa na zadnjem zicu. Ta vespa je mela locen prvi in zadnji zic.

Ko smo z vrcem hodili na ljubljanski grad (leta1979) so se na ovinku ze zaceli zbirati motoristi, to me je se dodatno kurilo.

V cetrtem razredu osnovne sole so mi ze kaki starejsi osmercki posodili kak moped za en krog. In koncno v sedmem razredu (leta1986) sem si kupil APN 6S. In tako se je zacelo.....

Sledila je vesp P 200 E, Yamaha XJ 600 S Diversion, Yamaha XJR 1300.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride trenutek,ko nekateri ugotovijo,da so gej-i............

PRIŠEL JE TRENUTEK,KO SEM UGOTOVIL,DA HOČEM BIT MOTORIST :idea: :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!