Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2008


Vanga

Priporočene objave

22.2.2008 je stevec kazal 749km...danes kaze 5749km....zacel vozit 7.4. ko sem dvignil izpit....upam na se kaksnih 10.000 letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Aprila do danes 10500.Wild Star dela ko urca.Najalša fura letos,do Kolna in nazaj 2100 km.Brez problema naložen,dve osebi poraba 6 l. na 100 km. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500..... ja 500, pa še ene 500 bo do konc avgusta, verjetno, pa mogoče kake 1000 v jeseni, letos je boga, na žalost ni časa niti denarja :SS

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor mam že od konc maja v garaži, do danes pa samo nekaj čez 1000km. Zdele ga čaka servis, potem pa malce več gasa. Tko se zgodi, če se zaletiš v nakup motorja, potem pa ko narediš bilanco stanja in si strezniš glavo, pa že moreš preko študenta iskat 2 šihta. Potem pa kmalu ugotoviš, da je dan prekratek za vse. No zdele je padlo neki fičenkov, tko da bo če ne že avgust pa september izključno rezerviran termin za motor. Upam samo, da bo vreme takrat držalo !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons k sm zaparkirala je pa števc pokazu tako lepo okroglo cifro....8600km (+1750,4 km :whistle: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15000km

Mi že 3 tedne bolj ali manj stoji, ker čakam to presneto ketno!!! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo naredu izpit do danes pa 520km kaže na števcu. + tega danes pol dneva tako grdo vreme v našem koncu. Sem kar ponosen sam nase:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!