Skoči na vsebino

MOTO GUZZI Quota 1100 ES


BTT

Priporočene objave

... pri nas lahko dobiš samo rabljene, saj novih letos niso uvozili ...

... če nisi nadpovprečno velik, si raje izberi kaj drugega ...

... motor sam izredno vzdržljiv ...

... pravkar sta Uroš in Metka zopet na svojem potovanju okoli sveta ... v prvem delu sta prevozila Afriko, J in S Ameriko, sedaj pa potujeta proti vzhodu (trenutno se nahajata v Indiji) ...

... več informacij o njunem potovanju na www.motoguzzi-si.com, izdala pa sta tudi knjigo o svojem potovanju po Afriki (Potovanje v večno poletje) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... BTT ... samo pojasnilo ...

... Avtoplus je uvoznik za MG-je, kar pomeni, da prodaja tudi rezervne dele ... samo zakaj hudiča moraš pa potem čakati na vsako "pizdarij*" 2 meseca? ... če imajo motor v ceniku, še ni nujno, da ga imajo tudi v prodaji ... sicer pa pokliči pa povprašaj pa boš videl, kakšna je dejanska stvar ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

easyrider pravi:

... BTT ... samo pojasnilo ...

... Avtoplus je uvoznik za MG-je, kar pomeni, da prodaja tudi rezervne dele ... samo zakaj hudiča moraš pa potem čakati na vsako "pizdarij*" 2 meseca? ... če imajo motor v ceniku, še ni nujno, da ga imajo tudi v prodaji ... sicer pa pokliči pa povprašaj pa boš videl, kakšna je dejanska stvar ...

*******

Ne vem zakaj se dolgo čaka na rezervne dele, niti ne kupujem te mofe. Samo všeč mi je in me zanima kako so ljudje zadovoljni s tem modelom.

Moje prejšnje sporočilo (z Inet naslovom) pa je odgovor na Jasonovo vprašanje.

Torej, kje ste guzzi farerji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

da na bom spet nanovo odpiral teme...

namreč, uč sem med drugim vrgel (ponovno ) na MG quoto, ki mi je na zunaj fenomenalen motor. me pa zanima, če je kak junak tukaj, ki je že kej takšnega sprobal. sosed ima sedaj že 2 sezono guzzija (calif.)

pa nima pripomb. sam motor naj bi bil zanesljiv, me pa zanima, kako je dandanes z rezervnimi deli, ker kot mi je znano, je guzzi na slovenskih tleh bolj bogi s svojo logistiko... :)

hvala

Lp

Sebastjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa zanima, kako je dandanes z rezervnimi deli, ker kot mi je znano, je guzzi na slovenskih tleh bolj bogi s svojo logistiko... :)

hvala

Lp

Sebastjan

Zastopniki so res čudni, vendar so deli dobavljivi pri serviserjih. Priporočam Uroša Blažka (031 747 415), s Quoto je prepotoval ves svet, sedaj pa ima Guzzikliniko, servisira vse, dele pa nabavlja v Italiji in so običajno v enem tednu dobavljivi.

Sem bil pri njemu, nastavil mi je uplinjače. Ko sem rabil rezervne dele, sem jih naročil po telefonu in jih v parih dneh dobil. Skratka z delom in ceno sem zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastopniki so res čudni, vendar so deli dobavljivi pri serviserjih. Priporočam Uroša Blažka (031 747 415), s Quoto je prepotoval ves svet, sedaj pa ima Guzzikliniko, servisira vse, dele pa nabavlja v Italiji in so običajno v enem tednu dobavljivi.

Sem bil pri njemu, nastavil mi je uplinjače. Ko sem rabil rezervne dele, sem jih naročil po telefonu in jih v parih dneh dobil. Skratka z delom in ceno sem zadovoljen.

no, hvala za odgovor. :OK: namreč, guzzi quota bo sedaj v ožjem izboru. upam da te motorji niso nadpovprečno kvarljivi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, hvala za odgovor. :OK: namreč, guzzi quota bo sedaj v ožjem izboru. upam da te motorji niso nadpovprečno kvarljivi. :)

Seveda so. Tak kot vsi lahi. Seveda po ekspertnem mnenju tistih, ki v življenju niso na njih sedeli, kaj šele se vozakali. :fredy:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist za zanimivost naj omenim, da je bil ta motor par let nazaj proglašen za najgrši motor vseh časov,...čeprov ne vem kaj je glih tolk grdega na njem...je še veliko grših motorjev :)

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledam nekaj let nazaj, ko sem vozil MG Nevado, sem bil kar malo razočaran. Šla zajla od sklopke, crknila lučka za prosti tek, vplinjači delali vsak po svoje...(no, vplinjače uglasil g. Blažko :OK:). O ostalih tipih pa ne morem soditi. So pa MG-ji meni zelo všečni, kot vsi Lahi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quota je super motor za potovanja, v klubu so trije lastniki, poznamo pa tudi klub lastnikov quot na nizozemskem in jih vsi hvalijo. Jest sem ga mal vozu, sam nisem na splošno enduro fan. Če bi pa hotu veliko potovalno enduro za potovanja v dvoje, bi pa sigurno izbral quoto. Motor z veliko navora in čudovitim zvokom. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, najgrši motor definitivno ni. sicer ima vsak svoj okus. na quoti, če smo ravno pri obliki, mi je fenomenalen zadnji del, ki je prav lepo kratek. celota motorja deluje zelo agresivno. je pač poseben.

kvarljivost... no, z italjanskim motorjem, sicer takrat še 125 cagivo isuper city z leta 94, ki je imela precej navit agregat, sem bil zelo zadovljen. motor je skos lepo delal, nič resnega ni crknilo, (le zajla za obratomer)

pa so tudi "vsi" govorili, kako se naj bi te motorji je.... .)

predvsem je važen odnos do stvari, ki jo imaš. če si skrben, bo vsak motor dobro in dolgo delal, le da so nekateri motorji manj občutljivi na lastnikovo malomarnost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!