Skoči na vsebino

Toscana 2008


Vanga

Priporočene objave

Glejte od marca naprej, sedaj so v ospredju smučarski aranžamiji, ker je nekako logično......... :naughty:

Mi že mamo rezervirano...tako,da nimam panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišljeno je bilo za vse, za vas tako vem, da imete rezervirano bajto doli..... :naughty:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišljeno je bilo za vse, za vas tako vem, da imete rezervirano bajto doli..... :naughty:

xr800 vem, da si bil že doli večkrat, pa me zanima, če si bil kaj v južnem delu Toscane,

ker ta del me lih najbolj zanima,gor v Firence v tisto gužvo mi ni za hodit.Mi bomo stacionirani v bližini

Arezza, pa imam namen obdelat južni del, ki je, koliko sem slišal fenomenalen kaj se tiče pokrajine, cest in seveda teh prelepih vasic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: ...Ferek, Dupijad in Jelen planiramo takle Toscana Trip:

-predviden štart 24. ali 25. april: 1. dan: Od Fereka - LJ - Goriza - Benetke (pavza) - Ravena - Rimini...

2. dan: Rimini - San Marino - Arezzo - Sienna - Grosseto...

3. dan: Grosseto - Pisa - Livorno...

4. dan: Livorno - Firenze - Modena - Legnago...

5. dan: Vicenza - Montebelluna - Pordenone - Udine - domov... :worship:

- seveda je plan zelo okviren, brez avtocest, spanje v kampih, nekaj ogledov :rolleyes: ...ena taka bolj začetna low-bouget varianta, cca. 2000 km... sezona se bo šele začela...pa bo treba še kasnej kam it... pa da ne bojo babe že na začetku tulle, ker bojo ostale doma... :whistle:

aja, pripombe, nasveti k poti so dobrodošli, predlogi za oglede tudi, vsaka pomoč pride prav, saj gremo v tiste konce prvič...sicer je pa časa še... tut pridruži se še lahk kdo... :worship:

LP

1. Od Grosseta do San Marina ste zmagali - jz sm šou sam slabo polovico pa morm rečt da sm bil noro navdušen nad krasnimi, predvsem pa praznimi cestami (pa sm bil julija dol), pa pokrajina je tud krasna - bi vam svetoval, da se ustavte k ste že glih bliz al na Urbino (zlo bliz San Marina) al pa S. Gimignano zravn Siene - taka šikena mesteca, lepo za mal se ustavt pa pokrajino pogledat - res luštno (enga od teh dveh pač).

2. Kot je že Gody01 napisu - je ta del od meje pa do Riminija totaln dolgcajt - res verjem mi, tam pr Chioggii vem da sm že prekliknju da je blo joj :) - no sej pač nekak tja morš pridet - res pa ne vem če je kej bolš če greš 200km bol zahodno - povprašaj koga!!!

ajd to bo to od mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: ... ja, vse vasice in oglede, ki nam jih svetujete že pridno vnašam v pot, tako da to bo vsekakor vključeno... Hvala vsem za predloge... :worship: sicer pa saj vemo vsi, da preveč planiranja lahko samo škodi... upamo lahko samo na vreme :whistle: ... Kako pa ponavadi kaj kaže za konec aprila tam doli?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xr800 vem, da si bil že doli večkrat, pa me zanima, če si bil kaj v južnem delu Toscane,

ker ta del me lih najbolj zanima,gor v Firence v tisto gužvo mi ni za hodit.Mi bomo stacionirani v bližini

Arezza, pa imam namen obdelat južni del, ki je, koliko sem slišal fenomenalen kaj se tiče pokrajine, cest in seveda teh prelepih vasic.

Nope, nižje od Siene nisem bil.....šparam za prvo priložnost....... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

kaj pa varianta, da bi se do Zadra zapeljal po jadranski magistrali, potem pa čez na trajekt za Ancono? Je to šel furo kdo šel? Se mi zdi kar zanimiva ...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

kaj pa varianta, da bi se do Zadra zapeljal po jadranski magistrali, potem pa čez na trajekt za Ancono? Je to šel furo kdo šel? Se mi zdi kar zanimiva ...

lp

Ta ni zdrava... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne, je prehuda? Trajet pa to

lp

Štiristo km do dol, ne vem koliko ur vozi čez(predvidevam 10)....... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiristo km do dol, ne vem koliko ur vozi čez(predvidevam 10)....... :whistle:

Sam magistrala je lušna :naughty:

A da je 400km do Zadra? Ni manj....

Je pa res da te pomoje trajekr ubije pismo :hmm:

10 ur na ladji je groza ...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam magistrala je lušna :naughty:

A da je 400km do Zadra? Ni manj....

Je pa res da te pomoje trajekr ubije pismo :hmm:

10 ur na ladji je groza ...

lp

Do Zadra jih je natančno iz Lj.... na Reko 288km, na Kočevje 276km.... :whistle: Pri teh km si že v Padovi.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Zadra odpelje trajekt.....če se ne motim.....okoli 22,00.

Prespiš celo noč.......in priastaneš v Ancomi ob cca 7,00.......spočit in pripravljen.

Torej.....trajekt tut slučajno ni neka muka!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj......za tiste, ki mislite tja potovati za 1.maj...........zjutraj dobite kufe na glavni tržnici v centru....pod arkadami.

Še nasvet.......motorje pustite na takem mestu, da nad njim ne sedijo golobi.......čiščenje je dolgotrajno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Zadra odpelje trajekt.....če se ne motim.....okoli 22,00.

Prespiš celo noč.......in priastaneš v Ancomi ob cca 7,00.......spočit in pripravljen.

Torej.....trajekt tut slučajno ni neka muka!!!!

In ti si to naredil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nasvet.......motorje pustite na takem mestu, da nad njim ne sedijo golobi.......čiščenje je dolgotrajno :rolleyes:

:lol1: :lol1: :lol1:

post-5391-1201379250_thumb.jpg

Mal za lušte :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti si to naredil?

In zakaj nebi?????

V Biogradu sva se najprej dva dni namakal......potem pa se odločila, da mal pičiva še v Toscano......pa je to najpriročnejša pot.

Sicer ni bilo poceni, ker nisva prej rezervirala kakih hostlov in podobnega........pa sva se zaradi tega počutila bolj....."haj turista" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj nebi?????

V Biogradu sva se najprej dva dni namakal......potem pa se odločila, da mal pičiva še v Toscano......pa je to najpriročnejša pot.

Sicer ni bilo poceni, ker nisva prej rezervirala kakih hostlov in podobnega........pa sva se zaradi tega počutila bolj....."haj turista" :whistle:

To je pa druga pesem, če si bil že tam in si potem hotel še v Italijo. Model ni povedal od kod je, pa bom jaz naredil dve vatijanti:

Prva je 648kmnumberoneore4t.gif

1. post-2154-1201424620_thumb.jpg 2. post-2154-1201424637_thumb.jpg Druga 600km in še toliko guncanja na ladji, kot prva.

Jaz bi rajši šel prvo, če bi pa bil v Biogradu :worship: bi pa ruknil tvojo varijanto :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karte 12 (spredaj in zadaj) so za Toscano.

So posebej za motoriste narejene karte, zelene poti so označene dobre fure.

Tam, kjer sem jih do sedaj uporabljal so fure res dobro izbrane.

http://www.uem-online.org/mr/

Svetovna stran z kartami,gody01 :worship:

Še več takih daj gor, če obstajajo.

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa druga pesem, če si bil že tam in si potem hotel še v Italijo. Model ni povedal od kod je, pa bom jaz naredil dve vatijanti:

Prva je 648kmnumberoneore4t.gif

1. post-2154-1201424620_thumb.jpg 2. post-2154-1201424637_thumb.jpg Druga 600km in še toliko guncanja na ladji, kot prva.

Jaz bi rajši šel prvo, če bi pa bil v Biogradu :worship: bi pa ruknil tvojo varijanto :yea1:

Hm ja, je kr ja, predvsem tist k si tok dolg na ladji. Samo se mi je kr zdele zanimiva pot, lepo po magistrali, ki je na pol prazna. Tam bi se pa vozu po AC al pa po kakih stranskih cestah. Čeprav je nekdo prej omenil, da je najbolje do Bolonje pičit kar po AC.

Kako pa greš ti oz. kdo drug?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!