Skoči na vsebino

Toscana 2008


Vanga

Priporočene objave

pa dobro a se greste vozit,

ali prežderavat :whistle:

Zakaj pa se ne bi še dobro spalo in jedlo v Toscani in to za sprejemljivo ceno? Nekdo si pač lahko privošči še kaj več kot pakl argo župe in spanje v postelji namesto spalke.......So pač časi avanturizma mimo in si človek pač lahko privošči še kaj več........ :closedeyes: Kriza srednjih let pri meni še ni tako izražena, da bi pod nujno moral vedrit po kosom platna...........

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa se ne bi še dobro spalo in jedlo v Toscani in to za sprejemljivo ceno? Nekdo si pač lahko privošči še kaj več kot pakl argo župe in spanje v postelji namesto spalke.......So pač časi avanturizma mimo in si človek pač lahko privošči še kaj več........ :closedeyes: Kriza srednjih let pri meni še ni tako izražena, da bi pod nujno moral vedrit po kosom platna...........

Kekec pašteta je pa že prva liga... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, stara Gavrilovička pomazana s kajzerco je boljša................ :naughty: :winkiss:

post-6744-1204265527.jpg

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, stara Gavrilovička pomazana s kajzerco je boljša................ :naughty: :winkiss:

Ta je uvožena in je za nas pravi luksos... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Motoristek, sem mislu, da bi seboj vzel savinjski želodec, pa vidim, da so tvoje sanje gavrilovičeva pašteta in bom raje to vzel s sabo!! Se še nisem odloču - a dve ali tri -odvisno kako mi bo kazalo!?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, pozabite na gavrilovičko in savinjski želodec, saj greste ja v Toskano :naughty:

Če nič drugega, imajo tam domačo pašteto, pred katero se gavrilovička in Keky skrijeta 100000 x :worship: :worship: :worship:

Toskana rulz :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neč, zdej pa spet ne vem?? A bomo lačni v Toscani ali ne?? Za vsak slučaj!!?? :naughty: :rolleyes:

Se bova morala na štiri oči zmenit, menda 7.3.2oo8? :worship:

Do takrat pa - lepo se mejte!

Iztok

P.s. Ampak Bmwslo, tvoj podpis ali karkoli je že to - ubitačno! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Motoristek, sem mislu, da bi seboj vzel savinjski želodec, pa vidim, da so tvoje sanje gavrilovičeva pašteta in bom raje to vzel s sabo!! Se še nisem odloču - a dve ali tri -odvisno kako mi bo kazalo!?

Lp! Iztok

Kotzi ti kr vzami zraven savinjski želodec, za naju, drugi pa naj po pašteti vdrapnejo. :P .)

P.s. Ampak Bmwslo, tvoj podpis ali karkoli je že to - ubitačno! :evilgrin:

Je ubitačno ja, vidiš kak se z glavo v tla nabijajo zaradi znaka. :lol:

malohecamorabitpress :whistle:

P.S.

Da nebom čisto :topic: , Toscana se približije z meteorno hitrostjo.

Komaj čakam :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Hvala, nasvet je dober, čeprav sem jaz (oktobra meseca) videla vedno kup odprtih gostilnic ... .
gostilne so že odprte, samo kuhinja ne dela,kuharji pa zunaj kadijo-počivajo :headbang: ,tako da se kar pripravite,drugače boste lačni :naughty:

Nikar skrbi. :worship:

Nismo ne prvič v tujini, sploh ne v Italiji, pa tudi v Toskani ne.

Če smo uspeli najti prenočišče za ves teden za ceno, ki jo sicer plačaš za dan ali dva, potem bomo našli tudi marsikaj drugega.

:OK:

Sicer pa, nekako polovici kompanije sploh ne bi škodilo, da malo shujša, hm, banda? :whistle: :naughty: :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar skrbi. :worship:

Nismo ne prvič v tujini, sploh ne v Italiji, pa tudi v Toskani ne.

Če smo uspeli najti prenočišče za ves teden za ceno, ki jo sicer plačaš za dan ali dva, potem bomo našli tudi marsikaj drugega.

:OK:

Sicer pa, nekako polovici kompanije sploh ne bi škodilo, da malo shujša, hm, banda? :whistle: :naughty: :rolleyes: :P

Toliko denarja nam bo ostalo, da bomo še v Dolomite vžgali .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, pozabite na gavrilovičko in savinjski želodec, saj greste ja v Toskano :naughty:

Če nič drugega, imajo tam domačo pašteto, pred katero se gavrilovička in Keky skrijeta 100000 x :worship: :worship: :worship:

Toskana rulz :OK: :OK:

Za holesterol raztopit in poplaknit pa taščino mleko (75%)

post-9616-1204581422_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :cry: :cry:

:friend1: :( :cry: :cry: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
iscem Chamchy-ja

Hahaha :D jaz sem tu :P

Drugače pa da ne bom čisto off-topic, po vsej verjetnosti grem v ponedeljek v Toscano in sicer Firenze. Kak mesec nazaj pa sem bil v Sieni :) Je pa pokrajina res nekaj posebnega, zanimiva mi je predvsem arhitektura. Pa tudi umetnost v Toscani nekaj predstavlja, a ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo ve, ali je bil film Gladiator ( Russel Crowe) sneman v Toscani. Tista domačija me spominja na Toscano!? Če je, bi jo rad šel obiskat.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve južno od Firenc za kakšne dobre ceste... :worship:

Mhm ... :yes: . Jaz vem.

Zanima me, če kdo ve, ali je bil film Gladiator ( Russel Crowe) sneman v Toscani. Tista domačija me spominja na Toscano!? Če je, bi jo rad šel obiskat.

Lp! Iztok

Ja. Tisti del, ki ponazarja Maximusove sanje o raju.

V Toskani je ogromno takšnih kmetij, sicer pa bomo v eni izmed teh kmetij tudi nastanjeni.

The Gladiator: The famed director Ridley Scott knew he could only find the right light to portray paradise in Tuscany, specifically in the Val d'Orcia. Those who have seen the blockbuster movie will be familiar with the scene where Maximus rides back home from the war along a cypress lined path to arrive only too late to save his family. This scene is shot in the Sienise countryside. The scenes where Maximus dreams of paradise are shot instead in the Val d'Orcia, the valley most often captured in Tuscan postcards.

Več o najbolj znanih filmih, ki so jih snemali v Toskani, najdeš tu:

Pa še malo za brskanje ... :OK: :worship: !

Toskana

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve južno od Firenc za kakšne dobre ceste... :worship:

Juzno ne vem severno pa !Lepa pot je po dolini reke Trebbia.Pot te vodi od Verone proti Cremoni nato Piacenza ter po dolini reke Trebbie (cesta SS45) preko Passo Del Bocco navzdol po ridah cca 800 m visinske al pa se vec proti Genovi ali PIsi odvisno kam zavijes !Pot naredu z avtodomom a je mnogo bolj primerna za motoriste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!