Skoči na vsebino

Toscana 2008


Vanga

Priporočene objave

Baje bo lepor vreme tam ja :worship:

Samo tukaj pa ne bo glih, bo bolj dež, no ja pa saj par urc pa si ven iz dežja :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te dni je bilo prijetno toplo....dežja je bilo - lokalno malo - nič hudga...bolj je motil močan veter ob obali - Pisa in naprej proti Cinque Terre...turistov po velikih mestih ( Firenze, Pisa, Mantova) kr dosti - vseeno pa mislim, da jih bo naslednji teden ogromno...Lokalne male ceste lepo prazne - razen domačih divjakov :whistle: ...resda sem šel z avtom ( moj motorček ni za tako dolge ture) , toda sem se pa izogibal avtocest...in tko sem preklel nazaj grede Padovo, ker sem za 80 km od Mantove do Padove potreboval 3 ure....tovornjakov ni konca....

post-2263-1209018323_thumb.jpg

post-2263-1209018339_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo šele prvega in če boš hodil kje blizu Arezza se lahko vidiva... :yea1:

Sporoči mi kordinate in ni :devil: da se nebi kje srečali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dule sporoča, da uživata, da je vreme ok in kaj še čakamo, da ne napademo.... :yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dule sporoča, da uživata, da je vreme ok in kaj še čakamo, da ne napademo.... :yea1:

Ja, beje se majo kr :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dule sporoča, da uživata, da je vreme ok in kaj še čakamo, da ne napademo.... :yea1:

Tudi jaz ne vem, kaj še čakate :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee, tudi to je Toskana na svoj način ... :blush: :blush: :blush:

post-12027-1209584393_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee, tudi to je Toskana na svoj način ... :blush: :blush: :blush: post-12027-1209584393_thumb.jpg

Zakaj pa ne, imaš prav. :OK: , pa na :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se jim pridružijo še Toteki & Co. :winkiss:

zelim jim veliko lepega grobega predvsem pa suhega asfalta,.............. :winkiss: :winkiss: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako je naša odprava po dobrem tednu zopet na slovenskem asfaltu.O odlični družbi , čudoviti pokrajini in zavidanja vrednih cestah pa bi bile besede premalo. :worship: :worship: Upam da se bodo s podobnimi vtisi, srečno vrnili tudi Toteki&Co in pa vsi ostali ki so še ostali v Toscani. :OK:

post-4638-1209893296_thumb.jpg

post-4638-1209893320_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil du-le
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako je naša odprava po dobrem tednu zopet na slovenskem asfaltu.O odlični družbi , čudoviti pokrajini in zavidanja vrednih cestah pa bi bile besede premalo. :worship: :worship: Upam da se bodo s podobnimi vtisi, srečno vrnili tudi Toteki&Co in pa vsi ostali ki so še ostali v Toscani. :OK:

Se priporočam za kakšno ruto, ko jih boš iz Zumeka prenesel v MapSource.

Morebit jo še letos mahneva tja.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se priporočam za kakšno ruto, ko jih boš iz Zumeka prenesel v MapSource.

Morebit jo še letos mahneva tja.

Ajd

Zumku ki nikoli ne izgubi satelitov in ima vedno dober sprejem.(se ,,kliče,, Franko). :naughty:

post-4638-1209929754_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil du-le
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zumku ki nikoli ne izgubi satelitov in ima vedno dober sprejem.(se ,,kliče,, Franko). :naughty:

Ja, sem čul, da se je ful dobr obnesel sam jaz bi vseen malo bolj elektronsko obliko.

Če si se vozil s prižganim zumekom maš itak vse poti shranjene.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FRANKO, A BOŠ KAJ DODAL??

če bi imel duletovo plahto (zemlevid toskane) zdaj pri roki in škarje bi jo razrezal na 5 delov in urisal dnevne vožne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!