Skoči na vsebino

Toscana 2008


Vanga

Priporočene objave

Jaz danes domov prišel.

Če hočeš vse videti in pofotkati, narediš 100 kilometrov na dan, če bi se rad vozil, pa nič ne vidiš, oz. vse samo na hitro švigne mimo.........

najprej sem prebral prebral pofukati :naughty:

ja no saj se kar logično sliši... Italijanke so itak hude...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z ženo lahko samo rečeva KRASNO!! Bila sva prvič in to z toteki (svaka čast)!!

Priznam, da so me zavoji v začetku matrali 100 na uro, tretji dan smo pa že znali in me ni vač sram. Pokrajina je čudovita, ogramno smo videli, še več prevozili, ovinki neopisljivi (to se je nekdo izživljal!!!, to je treba videt, da bi človek verjel). Na dan smo delali od 250 do 500 km. Za sedem dni z bivanjem v apartmajih, hrano, bencin - tudi 1,45€, cestnine itd, pod 1000€ za dva. Veliko ali malo? Kakor za koga. Meni se ne zdi, glede za ceste brez kamenja, zalivk, policajev ...

Mogoče za info.: kar ob cesti sva se ustavila na kavici, zraven pa piše, da imajo postelje z zajtrkom - 4o€ za dva ali 25€ za enega. V tem času je bilo dovolj prostora!

Še bova šla!!

Lp! Iztok

Ali bi mi posodil ženo za vodjo puta? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa bilo najbolj fajn tukaj.

Škoda, da je trajalo vsega 4 km.

Aja, pa Toskanski kažipoti so ena sama živa katastrofa. Sploh če se hočeš izogniti hitrim in avtocestam.

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi mi posodil ženo za vodjo puta? O:-)

Ti se kar svoje drž, je zelo dobra, PREVERJENO!!! :lol1: :lol1: :whistle:

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa bilo najbolj fajn tukaj.

Škoda, da je trajalo vsega 4 km.

Aja, pa Toskanski kažipoti so ena sama živa katastrofa. Sploh če se hočeš izogniti hitrim in avtocestam.

Mhm, ... meni je bilo tudi fajn. Ko je bilo teh 4 km konec! :evilgrin:

Je pa koristilo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo se vec soli na rano mecete barabe :whistle: ...kak rad bi sel z vami; ceprav tega makadama bi tud jaz mel poln kufer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo se vec soli na rano mecete barabe :whistle: ...kak rad bi sel z vami; ceprav tega makadama bi tud jaz mel poln kufer.

Nee, ne, ne, Vuk, ej, sam veš, da smo vaju ful pogrešali, tebe in Lady Kawasaki. :winkiss:

Nikar ne bodi žalosten, drugo leto bo spet odprava totekov, kam, še meljemo ... :worship: !

Pa vmes jih bo še kup manjših, skupnih.

Makadam? Še do bajte je bilo polno šodra, a bi prenesel? :whistle: :evilgrin:

Poglej slikico, ko se je Vangec spravil na moj moped, da pa ga ne bi s tem drobižekom naprej prevagalo, so mene zadaj dali, da sem bila za utež! :rolleyes:

Po tisti vožnji po hudourniški grapi je Gody ob mojem (naenkrat suverenem) manevriranju po pesku pred našo bajto izjavil:

"Kaj so medtem asfalt položli?" :slap:

post-16688-1210859446_thumb.jpg

post-16688-1210859460_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nee, ne, ne, Vuk, ej, sam veš, da smo vaju ful pogrešali, tebe in Lady Kawasaki. :winkiss:

Nikar ne bodi žalosten, drugo leto bo spet odprava totekov, kam, še meljemo ... :worship: !

Pa vmes jih bo še kup manjših, skupnih.

Makadam? Še do bajte je bilo polno šodra, a bi prenesel? :whistle: :evilgrin:

Poglej slikico, ko se je Vangec spravil na moj moped, da pa ga ne bi s tem drobižekom naprej prevagalo, so mene zadaj dali, da sem bila za utež! :rolleyes:

Po tisti vožnji po hudourniški grapi je Gody ob mojem (naenkrat suverenem) manevriranju po pesku pred našo bajto izjavil:

"Kaj so medtem asfalt položli?" :slap:

post-16688-1210859446_thumb.jpg

post-16688-1210859460_thumb.jpg

Eh, saj ni take panike po makadamu...me je Gody ze dobro navadil,da mora bit na vsaki furi vsaj malo makadama;no obcasno se je zgodil tudi kak sneg & led :whistle:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa gremo jutri????

In smo šli. Sem.

:worship:

post-16688-1211324941_thumb.jpg

In sem ...

post-16688-1211324851_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z motorjem v prodajalno (kitajskega?) porcelana

Nope, mislim, da je trgovinica iz San Gimignana.....Ali se mogoče motim?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, mislim, da je trgovinica iz San Gimignana.....Ali se mogoče motim?? :hmm:

se ne motiš. trgovinica je res v san gimignanu.

vprašanje je le, kaj piše na dnu porcelana???

made in xxxxx.

glede na to, da so vsaki trgovini prodajali nože, katane, ninja zvezdice, ki so bili natanko enaki kot tisti, ki sem jih videl v Bukarešti na tržnici, me ne bi čudilo, če bi tudi porcelan bil iz "Dragonul Rosso" v Bukarešti. Iz "Josefvaros piac" v Budimpešti ni, ker so Kitajce od tam pregnali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne motiš. trgovinica je res v san gimignanu.

vprašanje je le, kaj piše na dnu porcelana???

made in xxxxx.

glede na to, da so vsaki trgovini prodajali nože, katane, ninja zvezdice, ki so bili natanko enaki kot tisti, ki sem jih videl v Bukarešti na tržnici, me ne bi čudilo, če bi tudi porcelan bil iz "Dragonul Rosso" v Bukarešti. Iz "Josefvaros piac" v Budimpešti ni, ker so Kitajce od tam pregnali.

Verjetno res.

Mene recimo pa je v tem mestecu bolj zanimal pogled na same ulice ...

:worship:

post-16688-1211404173_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobne zanimive ulice in mestece v poletni meglici.....

Takšna je tako cela Italija... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Merjaščeve klobase so definitivno Made in Italy, tudi vino v trgovini tri vhode nižje.

Nekaj pa je tudi moje zapažanje letos - Toskana postaja instant turizem varianta poceni gostov in poceni ponudbe. Po hotelih sem slišal vprašanja, ali je voda iz pipe pitna, pa tudi zavijanje salame in kruha v prtičke pri zajtrku ni bilo neopaženo. Tudi s folijo za zavijat so prišle na zajtrk nizozemske "kolesarke".

Vaš Čečo

se ne motiš. trgovinica je res v san gimignanu.

vprašanje je le, kaj piše na dnu porcelana???

made in xxxxx.

glede na to, da so vsaki trgovini prodajali nože, katane, ninja zvezdice, ki so bili natanko enaki kot tisti, ki sem jih videl v Bukarešti na tržnici, me ne bi čudilo, če bi tudi porcelan bil iz "Dragonul Rosso" v Bukarešti. Iz "Josefvaros piac" v Budimpešti ni, ker so Kitajce od tam pregnali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je koga volja......če jim paše, pa se naj nakrmijo pri fruštiki za celi dan pa še s sabo naj vzamejo.......Instant turizem pa je bila Toscana že pred tremi leti, ko sem sam bil doli.....pa vendar se je našlo toliko lepih mestec, cest in vasic, ki jih drugače brez motorja sigurno ne bi obiskal.......Pa še je ostalo za vsaj še en večdnevni izlet.... :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!