Skoči na vsebino

Testna vožnja


gusti

Priporočene objave

Pa kaj ti misliš da sem jaz predmet za zajebancijo ? Kaj pa imajo moje težave zveze z testnimi vožnjami ? Vsak človek ima svoje težave, mogoče pa ti misliš da si vsemogočen in da ti noben nič ne more ???

Nego, kaj si pa mislil, da boš na Motosekretu s svojim jokcanjem??? Persenček mogoče? Kakšen antidepresivček? Po želji, Ževideno, po želji............. :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ist es nichts zu glauben . hja pač vprasaj se zakaj ti ne dajo mopeda za peljat :whistle: :whistle:

aja grunf pir danes?? grem ob 15 na moped

Ne bo šlo....fuzbalska žoga ima tudi svoje potrebe............. :grim

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje bi lahko probal kakšen motor ? Sem danes klical v delta team, as domžale, servis štern, vse zasedeno v pičku mater...Mi lahko kdo poda kakšen predlog, kje bi dobil kakšen motor ???

tebi pa rata skoraj vedno da me nasveješ ko slučajno vidim kak tvoj post :lol1: prepričan sem tudi, da čeprav misliš da svet ne razume tebe, v resnici ti absolutno ne razumeš sveta.

glej da ti malo pojasnim kako deluje realni svet:

1. trgovci imajo testne motorje, da jih lahko preizkusijo ZAINTERESIRANI kupci

2. trgovci imajo testne motorje, da jih lahko preizkusijo novinarji

3. trgovci imajo testne motorje, da se lahko na firmine stroške vozijo oni, zaposleni in njihovi kolegi

če klicariš okoli in sprašuješ za testne motorje ("dajte mi karkoli, nimate R1, no pol pa dajte fazerja, a ni ga, pol pa dajte kak čoper!ni? kaj pa enduro?!) potem ne izpadeš ravno kot zainteresiran kupec ki ga zanima kvečemu en ali dva motorja.

ker torej ne spadaš v točko 1, očitno pa tudi ne v točko 2 in 3 je šansa da dobiš testni motor mala, sploh za konec tedna ko pridejo prvo na vrsto točke 3,2 in šele potem 1.

razumeš saj približno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje bi lahko probal kakšen motor ? Sem danes klical v delta team, as domžale, servis štern, vse zasedeno v pičku mater...Mi lahko kdo poda kakšen predlog, kje bi dobil kakšen motor ???

Ja ravnokar sem napisal imajo jutri in v nedeljo pri reberniku dan odprtih vrat in da lahk kako hondico stestiraš. sam kolikor jaz vem jo dobiš v roke za 10 - 15 min in to je to.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je iz TC motoshopa

Spoštovani

Pri nas lahko najamete motocikel Kawasaki VERSYS .

Izbirate lahko med sledečim najemi:

Dnevni najem80 EURVikend najem (prevzem v petek od 12 ure in

vračilo v ponedeljek do 12 ure)190 EUR10 dnevni najem550 EUR14 dnevni najem700 EURMesečni najem1.150 EUR

Pred najemom je potrebno položiti polog. oz. varščino v višini 650 EUR.

Polog vam ob vrniti nepoškodovanega motocikla vrnemo.

Za več informacij nas obiščite ali pokličite na

telefonsko številko: 01/524-00-80

post-19580-1210344816_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, zaj se pa zares zjoči, ker toto pa peče....... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ravnokar sem napisal imajo jutri in v nedeljo pri reberniku dan odprtih vrat in da lahk kako hondico stestiraš. sam kolikor jaz vem jo dobiš v roke za 10 - 15 min in to je to.

LP

In kje točno je to...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje točno je to...?

mater. od kod te si ti. aja iz velenja čez hudo lukna proti slovenj garadccu smer dravograd pa enih 15km naprej. Ford dealer :naughty: bos našeč :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, od katere ure naprej pa....saj vem da sem tečn............ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, od katere ure naprej pa....saj vem da sem tečn............ :whistle:

hja tega pa jaz ne vem. saj ves nisem vseemogoče bruce :winkiss:

aja odpre ob 9 zjutraj, tako da mislim da ne rabis hitet, ker neke velike guzve nebo. ali pa? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja tega pa jaz ne vem. saj ves nisem vseemogoče bruce :winkiss:

aja odpre ob 9 zjutraj, tako da mislim da ne rabis hitet, ker neke velike guzve nebo. ali pa? :evilgrin:

Jebene rovte je toto Brezno.... :naughty:  Celo na avto kartah manjka.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne samo do 12ih ker dopoldan ne morem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne samo do 12ih ker dopoldan ne morem :headbang:

Ne sekiraj se...bo popoldne še odprto. Ali pa jutri cel dan tudi. Jaz sem spraševal za transalpko pa je rekla teta da bodo popoldan ziher vsi motorji na razpolago, če pa bolj zgodaj prideš pa se ti lahk zgodi da kakšnega modela še ne bo. Drgač je pa brezno od dravograda proti mb, mimo radelj .... mislim da je še kr bližje mb ko radljami se mi zdi (se že lep čas nisem peljal v mb).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani mi je rekel prodajalec v motor jet MB da bojo letos imeli dva testna motorja in sicer ktm duke 3 ter enduro 690. glede testne vožnje pa je rekel tako da se pelješ malo po mestu v spremstvu drugega motorja če pa imaš svoj motor pa se lahko sam pelješ.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede testne vožnje pa je rekel tako da se pelješ malo po mestu v spremstvu drugega motorja če pa imaš svoj motor pa se lahko sam pelješ.

LP

ne razumem kako bi to zgledalo? če nisi lastnik motorja te nekdo spremlja, ča pa si lastiš motor pa se lahko sam pelješ? al kak si mislil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prideš v trgovino in rečeš da imaš doma motor vendar si želiš novega ktm-a. Torej si že lastnik motorja in ti ga vrjetno bolj z zaupanjem posodijo, torej se lahko pelješ sam, če pa prideš zaradi firbca na testno vožnjo te pa spremlja trgovec z drugim motorjem. Prej se mogoče res malo nerazumljivo napisal, pa še mudilo se mi je:D

Nekako tako so mi rekli lani v mariboru v motorjetu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Na kaj je treba bit pozoren ko prevzameš motor?

- Kaj avtohiša (oz. prodajalec motorjev) od tebe zahteva?

- Kaj se zgodi v primeru padca z motorjem?

- Za koliko časa si prodajalci upajo pogrešat motor?

- Razno

Za odgovore se vsem najlepše zahvaljujem.

Da je brezhiben...

Zahtevajo, da podpišeš izjavo v kateri je definirano, kakšne so posledice, če razbiješ motor. V mojem primeru je bilo takole:

8% odbitna franšiza povračilo stroškov za izgubo premijskega razreda pri zavarovalnici! Skratka tak padec je zelo drag, če računate, da sem vozil motor, ki stane caa 24 000€! Papir je tudi pooblastilo, da lahko voziš motocikel od uradnega zastopnika!

V primeru padca nosiš zgoraj napisane stroške...

Jaz sem ga dobil za čez vikend....

Gre pa seveda za Hondo Goldwing - in AS Domžale!

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!