Skoči na vsebino

MC RAJVOSA Winter Biker Party, Club Cinemas, Subota 2.2.2008


VStarRider

Priporočene objave

winterparty2uw2.jpg

Ko je bio prošle godine zna o čemu se radi, ko nije bio biće tu klope, cuge, žive svirke i još puno toga.

Još manje od mjesec dana je do party-a.

Svi koji vole dobar rockerski provod su dobrodošli.

Par slika od prošle godine:

http://rajvosamc.fotopic.net/c1202192.html

Organizator/domaćin:

Rajvosa MC, Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Datum održavanja:

02.02.2008.

Lokacija:

Club Cinemas, (Sloga), Mehmeda Spahe 20, Sarajevo, BiH od 20:00 sati

LIVE MUSIC, FOOD, DRINKS, and more...

Kontakt:

club@rajvosa-mc.com ; www.rajvosa-mc.com +387 61 899 159

Popravljeno . Popravil VStarRider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni blo neki govora da bojo naredil witnerparty skupaj z enim hrvaškim klubom? :unsure: Ker sm 99% da sm nekje to bral...Lah da je blo za lansko leto ampak ne verjamem.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih informacijah naj bi bil to letošnji Dilligaf (2008), naj pa bi bilo z MK Reborn. Me bo VStarRider popravil, če ni tako.

VStarRider skoro sigurno se vidimo! :OK: :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC,s kom pa grete?Bi se zram uštulil če bi blo placa :whistle: Sj bi šel z motorjem...pa ne vem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo u planovima pa negdje zapelo, možda bude nezvanično zajednički...

Drago mi je ako se budemo vidjeli :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC,s kom pa grete?Bi se zram uštulil če bi blo placa :whistle: Sj bi šel z motorjem...pa ne vem :unsure:

S Fripsom pa Laro! pa ziher še kdo. Smo skor ziher, verjetno bi se našlo kaj placa, bomo točno vedeli čez kakšen teden ali dva. Smo na vezi, imamo pa v planu nekje v četrtek (ali petek) dol pa v ponedeljek nazaj. Da si še privoščimo malo dopusta v Sarajevu. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Fripsa pa tut osebno poznam :evilgrin: To bo družba zanimiva...Zdj pa sam še dnar nekje zbrat... :unsure: Ampak tut to bomo nekak rešli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VStarRider - bila lansko leto in skoraj sigurno bom tudi letos :yea1: . Obeta se zanimiva družba in ne dvomim, da bo še bolje kot lani (pa je bilo že lani perfektno :worship: :worship: :worship: ).

Pozdrav - M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom mogel priti, bom pa zato šel junija že 14 dni prej na pot, da ne zamudim Dilligaf 2008.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi se malo zorganizirali pa napisali kdo vse gre in za koliko časa. Mogoče lahko potem kaj organiziramo glede prevoza.

Skor 100%:

KeC

Frips

Lara!

Želja ostati od četrtka do ponedeljka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi se malo zorganizirali pa napisali kdo vse gre in za koliko časa. Mogoče lahko potem kaj organiziramo glede prevoza.

Skor 100%:

KeC

Frips

Lara!

Želja ostati od četrtka do ponedeljka.

Predvidoma jaz tudi, pa kolikor vem tudi Žaža in Volk. Pa še kdo se bo našel, samo javili se še niso. Nismo se še pogovarjali za koliko časa, vsi imamo neke službe na glavi. Jaz bi šla za recimo 3 dni, kar je pa tebi premalo, če se prav spomnim (zadnjič si imel neko daljšo varianto).

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mamljivo za popizdit,morm kolega mal povprašat kako je potoval za nov let z vlakom dol,me full ma da bi šla z cukom k se zna že žur na njem dogajat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mamljivo za popizdit,morm kolega mal povprašat kako je potoval za nov let z vlakom dol,me full ma da bi šla z cukom k se zna že žur na njem dogajat

Lahko mene vprašaš. Bil z vlakom dol 3 leta nazaj. Odsvetujem. Žur se zna dogajat, če gre za novo leto pa maš kup znanga pa pijanga folka. Drugače pa ni fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi šli pa vsi mi z vlakom dol bi bil pa zihr žur.

ej kolk cajta pa fura vlak pa kolkrat je treba presest?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec, računaj raje petek-nedelja zvečer :whistle: Drugače pa, zgleda da kombi od kolega odpade...sicer še čakam sam.... Tko da v mojem avtu je še en plac. (KEC,Lara plus me plus še nekdo)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi šli pa vsi mi z vlakom dol bi bil pa zihr žur.

ej kolk cajta pa fura vlak pa kolkrat je treba presest?

Dol 11 ur, nazaj 13 ur. 1x v Zagrebu. Do Zagreba zna bit huda gužva na vlaku (že od Jesenic naprej).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj bil obveščen o na pol službenih snežnih obveznostih na isti datum v Kranjski gori ! Jebiga !

Sem pa pred novim letom že tradicionalno preveril Underground in klapo, pa mi je že gazdarca spuščala: pa ti si non stop u Sarajevu, kad češ doselit !? :rolleyes:

DILIGAF to je za nas ! Poletje pa tudi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole je z vlaki, vozita dva na dan, tudi (preverjeno) ob vikendih:

LJ: 6:15 - v ZG 8:34; odhod iz ZG: 8:57 in prihod v Sarajevo 18:18 in drugi:

17:45 20:00; 20:47 6:00

in nazaj:

iz Sar.: 10:27 - v ZG 19:50 odhod iz ZG: 21:05 in prihod v LJ: 23:28 in drugi:

21:20 - 6:43 7:50 10:06

meni se zdi z vlakom čist fajn potovat, mal počivaš, mal bla bla bla, mal bereš... itd..., sploh za nazaj grede lahko zelo prav pride; res pa, da si pol dol mal omejen, sploh če bi radi šli mal okol; morda pa tudi to ni tak problem, sploh si omislimo kakšne gostitelje-domačine, itak ni boljših na svetu, menda

ali pa če nas vi, ki boste z avtom pridete iskat, hehe

a obvladam?!!! :rolleyes:

ok, tudi sama razmišljam da bi šla, najraje in najlaže samo na žur pa nazaj, ne za podaljšan vikend...

če gledam tale vozni red, mi je tale sobotni ob 6h zjutraj kar u redu (o tem se še da debatirat, tudi petkov popoldan ni tako slaba varianata...), in nazaj v nedeljo ob pol 11 dopoldan (taman po doručku!!)...

ali pa se najde še kak avto...

upam, se še kaj beremo na to temo, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav svima još jednom,

biće ono kako smo i najavili dakle domaćini su

MC Rajvosa & MK Reborn

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res pa, da si pol dol mal omejen, sploh če bi radi šli mal okol; morda pa tudi to ni tak problem

Nič nisi omejen. Dnevna karta za tramvaj je 1,5 KM, taksi je pa tudi zelo, zelo poceni. Po centru se je pa itaq najlepše peš sprehodit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!