Skoči na vsebino

MC RAJVOSA Winter Biker Party, Club Cinemas, Subota 2.2.2008


VStarRider

Priporočene objave

Nič nisi omejen. Dnevna karta za tramvaj je 1,5 KM, taksi je pa tudi zelo, zelo poceni. Po centru se je pa itaq najlepše peš sprehodit ...

ja, hvala, no, imaš čist prou

no., bomo pa mal peš hodil..., sej ni tako hudo menda... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevna karta za tramvaj je 1,5 KM

Kilometer pa pol po karto, pa kilometer pa pol nazaj, pa bog ve, kako daleč do prvega tramvaja. Komu se pa to ljubi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapo se vidi da še nisi bil v bosanski metropoli ! :naughty:

postaje tramvaja so na kilometer pa pol, od postaje do postaje pa plačaš konvertibilno marko pa pol !

razen če že nisi trideset let z Otom na isti postaji ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kak tramvaj no. TAXI i gasa. Še zveš kaj zanimivega po poti od taxista, a ne KEC :whistle:

BTW, kje bomo pa spali? Suljović? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...konvertibilno marko pa pol !

A KM to pomeni? :? Mater ej, da bi prej vedel. Jaz pa v Bosni cel teden lačen, ker sem mislil, da moram za porcijo čevapov duplega cooperja prelaufat, pa se mi res ni dalo... :slap:

Pa dobro, vem za drugič. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razmišljat :slap:

slišal še nisem nobenga, ki bi mu bilo žal za Sarajevo :hooray:

Mi hremoooooooooooo

Sicer še ne vem kako in kdo

Organizacija: MDRtours :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A KM to pomeni? :? Mater ej, da bi prej vedel. Jaz pa v Bosni cel teden lačen, ker sem mislil, da moram za porcijo čevapov duplega cooperja prelaufat, pa se mi res ni dalo... :slap:

Pa dobro, vem za drugič. :D

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizacija: MDRtours :worship:

Od malo prej v navezi z KeCtravel. Bomo nekaj uštimal :D Fripstrans pravi da se bo tudi potrudil :D

Kot kaže se gre z avti. Pa čist možno, da bo še kaki plac frej :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amra je super, samo po pravici povedano si po izkušnjah s Sarajevom letos poleti ne upam tja. :D

Ok pravi razlog je, da je imela vedno zasedeno, očitno dober glas seže v deveto vas (tudi do Velenja) :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amra je super, samo po pravici povedano si po izkušnjah s Sarajevom letos poleti ne upam tja. :D

Ok pravi razlog je, da je imela vedno zasedeno, očitno dober glas seže v deveto vas (tudi do Velenja) :D

No, nekaterim Suljović ni všeč :rolleyes: kljub dobremu glasu, ki ti je povedal tudi za Amro v Sarajevu, ko si šel dol z vlakom :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, nekaterim Suljović ni všeč :rolleyes: kljub dobremu glasu, ki ti je povedal tudi za Amro v Sarajevu, ko si šel dol z vlakom :evilgrin:

No Suljovič res ni hotel s petimi zvezdicami ampak, če nisi res aklih potem je čisto ok. Dobremu glasu se pa iskreno zahvaljujem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Suljovič res ni hotel s petimi zvezdicami ampak, če nisi res aklih potem je čisto ok.

Ne, res in preverjeno je, Suljović nudi mnogo več kot hoteli s petimi zvezdicami v Sarajevu :grim za gospodične na zrnu graha pa ni, to pa res ne :grrr

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, res in preverjeno je, Suljović nudi mnogo več kot hoteli s petimi zvezdicami v Sarajevu :grim za gospodične na zrnu graha pa ni, to pa res ne :grrr

Jep, vredi hrana, blizu je taksi postajališče z enim najbolj odpuljenih taksistov v sarajevu, 24 urna recepcija pa še hudo glasen pes. Pa še receptor ti brez problema odpre šank ob 3 zjutraj, ko se primaješ nazaj (ok ob 3 sem rekel kar tako, ker nimam pojma kolk je bla ura) :D

Šta če bolje. :worship:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, če je še kakšen interesent za Sarajevo naj se mi javi, da malo uskladimo datume in prevozna sredstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm tako je....midva z Laro planirama odhod v petek in nazaj v nedeljo. Kako kaže trenutno, odhod prej ni mogoč.

Prostor v avtu še je....oziroma KEC...kako je sedaj s tem? Cvičkar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom že avto nafilal brez skrbi. Kot kaže bom jaz šel s svojim, ker še enga dneva zreducirat si pa ne pustim! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene,js še nism 100%,ker me malo finance hebejo...Ampak upam da bo že,sicer pa,kolk dnarja okvirno naj mam tak seboj če odštejemo to velenjsko pijanduro pa brežiško spužvo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj mene tud, pa kaj češ.

15 €/dan spanje (2dni), bencin cestnino delimo, pa ka boš spil. Okvirno 120€ z pijačo..........odvisn kok spiješ :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!