Skoči na vsebino

MC RAJVOSA Winter Biker Party, Club Cinemas, Subota 2.2.2008


VStarRider

Priporočene objave

Sj mene tud, pa kaj češ.

15 €/dan spanje (2dni), bencin cestnino delimo, pa ka boš spil. Okvirno 120€ z pijačo..........odvisn kok spiješ :P

me kaki sarajevo je ful drago!!!!!! pod 200€ za pijačo nimaš kaj računat za 2 dni :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj mene tud, pa kaj češ.

15 €/dan spanje (2dni), bencin cestnino delimo, pa ka boš spil. Okvirno 120€ z pijačo..........odvisn kok spiješ :P

Se pravi do dol je 450km,vse skup 900,pije ti avto tam nek če je dizel,kar upam,bo to okoli 20 evrov za nafto krat 4(če bomo štir osebe v avtu),30 spanje,drugo pa hrana in pijača :yea1: ja,pomoje bo fajn...komi čakam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa, molimo ljepo, VstarRider, pa pomagaj nam malo (veliko) u toj debati...

ja bih rado ali ne kontam skroz u cemu je problem :D

mogu rec da vam pare za alkohol sto se tice party-a nece trebat, e sad za ostalo to neznam :D

party je u centru grada parking je malo problem tako da ja nebih vozio autom iz pansiona na party

taxi je ok, ali je poskupio za 100% tako da ono sto ste prije placali taxi u KM, sad kontajte da je u EUR :D

sta vas jos interesuje pitajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bih rado ali ne kontam skroz u cemu je problem :D

mogu rec da vam pare za alkohol sto se tice party-a nece trebat, e sad za ostalo to neznam :D

party je u centru grada parking je malo problem tako da ja nebih vozio autom iz pansiona na party

taxi je ok, ali je poskupio za 100% tako da ono sto ste prije placali taxi u KM, sad kontajte da je u EUR :D

sta vas jos interesuje pitajte

Težko češ ti tu pomoči, oni to moraju malo među sobom ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi do dol je 450km,vse skup 900,pije ti avto tam nek če je dizel,kar upam,bo to okoli 20 evrov za nafto krat 4(če bomo štir osebe v avtu),30 spanje,drugo pa hrana in pijača :yea1: ja,pomoje bo fajn...komi čakam :whistle:

Probal bom vzet dizla, če ne bo pa bencirar, amak sem itak okol 20-25€ računal po glavi da bi prišlo s cestnino, nič več. Po BiH se je treba po omejitvah pelat (ne da se mi pregovarjat z štrumfi za 20€, raj 15 pirov spijem).

Kaj pol te štejem za zraven?

@Vstar: jebote 100% :hmm: od lani ? Prokleta inflacija....

PS.: BTW a ne bi bilo fajn, da vsi ki gremo, spimo na isti lokaciji???

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, res in preverjeno je, Suljović nudi mnogo več kot hoteli s petimi zvezdicami v Sarajevu :grim za gospodične na zrnu graha pa ni, to pa res ne :grrr

Kaj pa hotel Evropa(men je OK) v primerjavi s Suljevičem?

Ti mislim da poznaš oba :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je to Evropa? Kje je?

PS.: videl, če je to to, predrago :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa hotel Evropa(men je OK) v primerjavi s Suljevičem?

Ti mislim da poznaš oba :hmm:

V Evropi nikoli bila, mi je pa sodelavka povedala kako je tam :evilgrin: Poznam še Hotel Holywood na Ilidži in Hotel Bosnia v centru Sarajeva. Prvi je za fine riti, drugi pa za tiste, ki ne znajo uporabljat nog, taksija ali tramvaja ... Cena prvega 70€ na osebo, cena drugega 120 € na osebo ... Lahko spite tudi v Banana Citiju za 10 € na osebo, samo ne vem kako je tam ... za vse, ki radi komplicirate in vam nič ne paše pa imate na Baščaršiji Agencijo Ljubičica, ki vam najde sobe od 10€ dalje, odvisno katere narodnosti ste ...

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar zvedel, da so v Bosni v zimskem času obvezne verige, ne glede na to ali imate vse štiri zimske gume. Tako da pozor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar zvedel, da so v Bosni v zimskem času obvezne verige, ne glede na to ali imate vse štiri zimske gume. Tako da pozor.

brez verig preko vseh mejnih prehodov na vrh Jahorine in vznožje Bijelašnice ! me je pa policaj opozoril da je za tujce obvezno imeti prižgane luči ! :rolleyes:

so me trikrat vstavli pa niti enkrat spraševali za verige ! samo za šuške ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebote..ipak to z ketnam res...fak

Druze, mi smo u Bosni... nista bez lanaca...medjutim, moras ih imati u gepeku iako imas zimske gume...
Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E super, malo bom povprašal. To mi še najbolj diši blizu centra, da ni treba plačevati taxi iz enega konca Sa na drugi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nego Vstar.....rezerviraj mi 2 našitka od Rajvose, zadnjič, ko smo bili avgusta pri vas jih niste imeli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, res in preverjeno je, Suljović nudi mnogo več kot hoteli s petimi zvezdicami v Sarajevu :grim za gospodične na zrnu graha pa ni, to pa res ne :grrr

Meni pri Suljutu ni bilo všeč. Torej.... sem gospodična na zrnu graha... ? :hmm: :rolleyes: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj je Suljo ok (prebavljiv), edino kar mi ni bilo nikakor všeč je šefica, ki je nonstop tečnarila kdaj bomo plačali, oz je hotela da ji vsak dan posebaj plačamo. Pa ful vroče je bilo :rolleyes:

Sem pa siguren, da se za enaki denar da dobiti bolje :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neznam ja za tog Suljevića

www.hostelljubicica.net

Ljubičica je jeftina a i u centru grada je, automatski vam ne treba ni taxi ni tramvaj ni nista.

Evo klical. Placa je dovolj. Dvoposteljna soba 15€ po osebi z zajtrtkom, parking je! Lokacija:Baščaršija!

Jest sem za!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nego Vstar.....rezerviraj mi 2 našitka od Rajvose, zadnjič, ko smo bili avgusta pri vas jih niste imeli :P

vidjeću šta se može uraditi, nemamo mi baš praksu to da dijelimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!