Skoči na vsebino

Kdo me pelje s kombijem v Koper po registracijo?


Prevtzer

Priporočene objave

Torej,

ali ima že kdo zgodnje načrte da bo šel ob primernih temperaturah

v Koper po registracijo tako da bi še moj motor lahk naložu-

in sicer iz Ljubljane oz. da bi me lahko tuki pobral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer nimam kombija, pa me vseeno zanima a misliš homologacijo ali registracijo :eek:

Registriraš lahko ja kjer hočeš. Tudi v Ljutomeru ali ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te muči KP tablica, jo lahko vseeno dobiš v Kopru, ne potrebuješ motorja s seboj ;) , registracijo pa narediš kjerkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja zdej vidim da grem itak samo po HOMOLOGACIJO tja, bom registriral v LJ.

Pa sploh ni važn kdaj se gre sam da se gre enkrat do marca/aprila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja zdej vidim da grem itak samo po HOMOLOGACIJO tja, bom registriral v LJ.

Pa sploh ni važn kdaj se gre sam da se gre enkrat do marca/aprila

To ni čisto res. Seveda da je važno, kdaj greš tja. Torek in četrtek med 8h in 11h pa še prej raje pokliči, da ne boš hodil zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni čisto res. Seveda da je važno, kdaj greš tja. Torek in četrtek med 8h in 11h pa še prej raje pokliči, da ne boš hodil zastonj.

Ko sem novembra klical v Koper, sem še preko telefona videl debele očke gospodične, v smislu, kaj me je pičilo, da sploh kličem. Urnik je na netu ( http://www.avtoplus.si/index_homologacija.asp ), potrebna dokumentacija tudi. Naslikaš se tam, poveš kaj želiš, predaš papirje, počakaš par minut, prijazen možakar pogleda motor, naredi par slikic in ti da ene papirje. Z njimi greš okrog vogala do blagajne, plačas svoje in se vrneš, oddaš en izvod, potrjen na blagajni, dobiš druge papirje in si zaključil. Vse skupaj je pri meni trajalo ca. 20 minut, od tega sva 5 minut iskala številko okvirja. Po dobrem tednu sem v poštnem nabiralniku našel homolacijsko polo (pa prav res polo, če bi le vedel kateri bizgec si je izmislil tako plahto in zahtevo da jo moraš imeti zmeraj s seboj).

LP,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem novembra klical v Koper, sem še preko telefona videl debele očke gospodične, v smislu, kaj me je pičilo, da sploh kličem. Urnik je na netu ( http://www.avtoplus.si/index_homologacija.asp ), potrebna dokumentacija tudi. Naslikaš se tam, poveš kaj želiš, predaš papirje, počakaš par minut, prijazen možakar pogleda motor, naredi par slikic in ti da ene papirje. Z njimi greš okrog vogala do blagajne, plačas svoje in se vrneš, oddaš en izvod, potrjen na blagajni, dobiš druge papirje in si zaključil. Vse skupaj je pri meni trajalo ca. 20 minut, od tega sva 5 minut iskala številko okvirja. Po dobrem tednu sem v poštnem nabiralniku našel homolacijsko polo (pa prav res polo, če bi le vedel kateri bizgec si je izmislil tako plahto in zahtevo da jo moraš imeti zmeraj s seboj).

LP,

Gorazd

Ko sem lani junija jaz klical v Koper, sem tudi dobil debele očke; namreč kljub temu, da na netu piše, da so uradne ure vsak dan, so mi trdili, da v ponedeljek nikakor ne morem na pregled ker delajo PREGLEDE samo v torek in četrtek od 8h - 11h. Na koncu sem po milijon tel klicih in jamranju vseeno dosegel, da so mi motor pregledali tudi v ponedeljek, kar sicer ni praksa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem novembra klical v Koper, sem še preko telefona videl debele očke gospodične, v smislu, kaj me je pičilo, da sploh kličem. Urnik je na netu ( http://www.avtoplus.si/index_homologacija.asp ), potrebna dokumentacija tudi. Naslikaš se tam, poveš kaj želiš, predaš papirje, počakaš par minut, prijazen možakar pogleda motor, naredi par slikic in ti da ene papirje. Z njimi greš okrog vogala do blagajne, plačas svoje in se vrneš, oddaš en izvod, potrjen na blagajni, dobiš druge papirje in si zaključil. Vse skupaj je pri meni trajalo ca. 20 minut, od tega sva 5 minut iskala številko okvirja. Po dobrem tednu sem v poštnem nabiralniku našel homolacijsko polo (pa prav res polo, če bi le vedel kateri bizgec si je izmislil tako plahto in zahtevo da jo moraš imeti zmeraj s seboj).

LP,

Gorazd

a si ti slučajno iz Nemčije uvozil?

a si tudi ti imel naslednja dokumenta: Fahrzeugschein in pa Betriebserlaubnis

al še kej rabiš od človeka? razen kupoprodajne, ki jo imam itak

a potrdilo da mi DMV ni treba plačat tud rabm?

+kaj ti pa pogleda pa poslika pri motorju?

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti slučajno iz Nemčije uvozil?

a si tudi ti imel naslednja dokumenta: Fahrzeugschein in pa Betriebserlaubnis

al še kej rabiš od človeka? razen kupoprodajne, ki jo imam itak

a potrdilo da mi DMV ni treba plačat tud rabm?

+kaj ti pa pogleda pa poslika pri motorju?

HVALA

V temi Uvoz je to nekajkrat razloženo.

Ja, Nemci imajo dva papirja, enega, ki ga morajo imeti ob vozilu, in drugega, ki ga naj imajo doma. :-) V enem od teh je fajn, če je napisan čaroben niz znakov "97/24"

Če si kupil od privat, ne od trgovine, rabiš overjeno kupoprodajno. Zdaj kako pa to Nemcu dopovedat, je pa drugo. V temi Uvoz tudi piše, da je dovolj Amtsbeglaubigung v njihovem Rathaus-u najcenejša varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!