Skoči na vsebino

Keeway landcruiser 250 mnenja


ferek

Priporočene objave

:unsure: Takole... Kolega, novopečeni motorist (sicer brez omejitev) bi kupil nekaj "poceni" za začetek... sodelavec mu je ponudil ta motorček - Keeway landcruiser 250, kupljen poleti (2900 E), prevoženih 2000 km, s šipo, torbami, skratka motor je kot nov, proda ga za 2300 E, pa verjetno bi ga dal še za manj... Moje mnenje je sicer, da je to kr ena zlo švoh zadeva, od daleč sicer zgleda odlično, tudi serijska oprema je bogata (daljinsko zaklepanje, alarm, vžig, disk zadaj, prestavljenje s peto...), od blizu pa se mi zdijo uporabljeni materiali dokaj ceneni. Motorček lepo prede, čeprav se hladen zelo dolgo segreva - zaug je nujen... Tudi sam položaj za krmilom se mi je zdel zelo udoben in svojih 150 kg motor odlično skrije... :closedeyes:

Pa vseeno... nisem poznavalec te znamke :krneki: (skuterjev nisem nikoli vozil)...kakšne so vaše iskušnje s to znamko? Kdo jim dobavlja pogonske agregate?... Kako je s težavami, servisi, okvarami, vzdržljivostjo?... Motor je sicer poceni vendar daleč od kakega Venoxa ali Aquile... zadevo bo pa v eni sezoni itak prerasel in prodal.. :headbang: . A je torej nakup sploh smiseln? Vaša mnenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Takole... Kolega, novopečeni motorist (sicer brez omejitev) bi kupil nekaj "poceni" za začetek... sodelavec mu je ponudil ta motorček - Keeway landcruiser 250, kupljen poleti (2900 E), prevoženih 2000 km, s šipo, torbami, skratka motor je kot nov, proda ga za 2300 E, pa verjetno bi ga dal še za manj... Moje mnenje je sicer, da je to kr ena zlo švoh zadeva, od daleč sicer zgleda odlično, tudi serijska oprema je bogata (daljinsko zaklepanje, alarm, vžig, disk zadaj, prestavljenje s peto...), od blizu pa se mi zdijo uporabljeni materiali dokaj ceneni. Motorček lepo prede, čeprav se hladen zelo dolgo segreva - zaug je nujen... Tudi sam položaj za krmilom se mi je zdel zelo udoben in svojih 150 kg motor odlično skrije... :closedeyes:

Pa vseeno... nisem poznavalec te znamke :krneki: (skuterjev nisem nikoli vozil)...kakšne so vaše iskušnje s to znamko? Kdo jim dobavlja pogonske agregate?... Kako je s težavami, servisi, okvarami, vzdržljivostjo?... Motor je sicer poceni vendar daleč od kakega Venoxa ali Aquile... zadevo bo pa v eni sezoni itak prerasel in prodal.. :headbang: . A je torej nakup sploh smiseln? Vaša mnenja...

Hmmm, kolkr js vem, so keeway bol mimo, sošolc ma 50 skuterja pa je mogo že 3x akumulator menjat pa še kr neka se mu kvari ...

Tak da pomoje je kr bolš da da kakih 1000 € več, pa si neko bol priznano firmo skuterja kupi, pa se bo lahk lepo vozo, brez slabe vesti, da te motor ke pusti na cedilu ;)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to je res čisto premalo. Naj kupi nek močnejši motor in zablokira dokler se ga ne navadi in je to to. Maš skor za vse motorje blokade na 25kW recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pojasnim ... to ni skuter, ampak čoper... in kolegu ni treba nič blokirat, ker je star preko 30 in ima v glavi pošlihtan, sam dnarji ga matrajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno raje par let starejši čoper kake bolj znane znamke. To se ne splača kupit, ker vem kako je to ko se ne moreš normalno peljat ( ta čoper ki si ga opisal ma cirka 115 končno) in ni fajn.. z 13kw res ne moreš nevemkaj.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to se na splača kupt, rajš nej kup 10let starga, ampak tako znamko k je poznana. Isto je moj frend kupu novga zongsen-a pa je dav 1500€, jest sm pa za isti denar kupu 7 let staro Aprilio ETX. Frendu je po 500km počil zadnji blatnik, števec sm mu je razpadu na prafaktorje, lučka za benz mu kr skoz svet. No jest takih težav nimam, res da mi je zdej zaribala samo to je že druga zgodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premalo kubikov, preveč sumljiva firma in previsoka cena za tak motor. za 2300 € (ali še boljše malo več) dobiš že solidne rabljene motorje. pa upam da mu je jasno da če se odloči da bi mel kaj močnejšega se tega več ne bo rešil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz mislim, da je tole bolj mim kot ne. Za takšen denar, maš na avtonetu kar nekaj BMW F650 recimo, sicer 10 let starih ampak to je pravi motor, pa seveda še marsikaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore. :closedeyes: .. tudi moj nasvet kolegu je bil enak...tile posti bodo pa to še potrdili... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!