Skoči na vsebino

slovenski avtocestni tuneli


sandokan6

Priporočene objave

Vidim komentarje le na nasprotivozečega in pa tovornjakarja. Pa dajte pogledat, kaj počnejo še drugi - rikverc rinejo, se peljajo enako kot kamionist, ...., pa nič govora o tem. A kdo pri rdeči luči (na križišču) vozi rikverc?? In pol modrec(i) to naredi-jo v tunelu. :blink:

Itak je vedenje pričakovano saj deluje avtomatizem, ki posledično navede posameznika da se "reši" na odprto in ne da miruje v "zaprtem" in zato ljudje kar vozijo v rdečo... Če bi bila enaka situacija na odprtem delu ceste bi pri rdeči VSAK ustavil. Pač, tako je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300 € kazni je dobu?? :? smešno,kdo si višino kazni zmišluje ,obup... pa taka pizdarija bi se loh nardila da bolš da ne razmišlaš..

Ne bo jo odnesu samo s 300 €, svoje bo povedal še sodnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo jo odnesu samo s 300 €, svoje bo povedal še sodnik.

ja in 77letni opapa ma pomojem ful olajševalnih okoliščin, glede na to da je 1 krat tedensko na cesti( po moznosti nedelja ) samo ta je zamenjal nedeljo za ponedeljekwhistle.gif

tako da........

no vglavnem da so trojane zaprte, ker pač se grejo vzhodnjaški tovornjakeri elefantenrennen headbang.gif

jupiii.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo jo odnesu samo s 300 €, svoje bo povedal še sodnik.

"Gospod, 300 evrov kazni bo, vozniško dovoljenje vam bomo odvzeli, saj vidite, da niste več zmožni zdrave presoje, pa na Motosvet se za kazen prijavite. Tam morate odpreti temo, da vas bodo potem razni folki javno linčali."

:whistle:

Argument?

Ti verjetno ne kršiš predpisov, sploh ne na način, ki je "zelo nevaren za soudeležence" ?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa mislil, da je precejšnja razlika med tem ali kršiš predpise kot so - 70km/h po Celovški, 110km/h izven naselij, neustavljanje ob STOP znaku, temveč počasno peljanje...kaj še vem kaj, kar so me seveda že gospodje v modrem opozarjali in med tem drugim, ki je po mojem mnenju NAMERNI UBOJ!!! Na srečo se v tem primeru ni zgodil. Ata je več kot dobro vedel kaj počne, saj se lepo na posnetkih vidi, da je mel ogromno časa in je še kako opazoval cesto na kateri se je znašel in več kot dobro je vedel, kam se je zapeljal. Če ni vedel, kot sam pravi, potem ne sodi nikamor drugam kot v umobolnico, če je vedel, sodi v zapor. Druge lekcije za takšne pač ni, ali pač?

Zagovarjajte podobne norce dokler lahko, mi je dokaj ravno. Me pa zanima, kako jih boste zagovarjali, ko se bo (sicer srčno upam da nikoli) zgodilo kaj groznega vašim bližnim zaradi takega ali drugačnega kretena! Takrat bo zgodba krepko drugačna.

Nizkotni primitivnež, ki me je nagnal v vrsto za giljotino, se naj pa krepko zamisli nad seboj!

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolker jaz vem, je problem drugi tir ... ?

Problem je nepripravljenost vseh vlad do sedaj, da se odloči za trše pogoje cestnega tranzita. Npr. tako kot imajo v Avstriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa mislil, da je precejšnja razlika med tem ali kršiš predpise kot so - 70km/h po Celovški, 110km/h izven naselij, neustavljanje ob STOP znaku, temveč počasno peljanje...kaj še vem kaj, kar so me seveda že gospodje v modrem opozarjali in med tem drugim, ki je po mojem mnenju NAMERNI UBOJ!!! Na srečo se v tem primeru ni zgodil. Ata je več kot dobro vedel kaj počne, saj se lepo na posnetkih vidi, da je mel ogromno časa in je še kako opazoval cesto na kateri se je znašel in več kot dobro je vedel, kam se je zapeljal. Če ni vedel, kot sam pravi, potem ne sodi nikamor drugam kot v umobolnico, če je vedel, sodi v zapor. Druge lekcije za takšne pač ni, ali pač?

Zagovarjajte podobne norce dokler lahko, mi je dokaj ravno. Me pa zanima, kako jih boste zagovarjali, ko se bo (sicer srčno upam da nikoli) zgodilo kaj groznega vašim bližnim zaradi takega ali drugačnega kretena! Takrat bo zgodba krepko drugačna.

Nizkotni primitivnež, ki me je nagnal v vrsto za giljotino, se naj pa krepko zamisli nad seboj!

ajd

Najlažje je pametovat kako bi bilo treba vse pred zid pa na grmado .....itd in se doma pri mamici pod kiklo skrivat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je nepripravljenost vseh vlad do sedaj, da se odloči za trše pogoje cestnega tranzita. Npr. tako kot imajo v Avstriji.

problem je da bo tako se vnaprej ostalo.... headbang.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje je pametovat kako bi bilo treba vse pred zid pa na grmado .....itd in se doma pri mamici pod kiklo skrivat.

In ti točno veš kaj jz počnem ne? Daj molči če že pojma nimaš!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bodo pa največjo ČRNO KUHNO saniral :?

A misliš trojanski tunel? Nasprotniki sedanje vlade kokodakajo, da enkrat do spomladi in da bo par firmo zaslužilo gadne miljone pri tem. V Dnevniku pa sem prebral, da naj bi bil tunel odprt že to nedeljo ;-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!