Skoči na vsebino

MUNCHEN


bartoljdamjan

Priporočene objave

ŽELIM OBISKATI SEJEM V MUNCHNU VENDAR NE VEM DATUMA ,JE V FEBRUARJU IN ALI JE BOLJŠI OD PADOVE--VAŠE MNENJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽELIM OBISKATI SEJEM V MUNCHNU VENDAR NE VEM DATUMA ,JE V FEBRUARJU IN ALI JE BOLJŠI OD PADOVE--VAŠE MNENJE

Tukaj najdeš več info: IMOT. Nekaj podobnega kot Padova, edino več robe se prodaja...pa dost lažje se zmeniš z njimi kot pa z Italijani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imot kaj pa cene in kvaliteta , ker letos v padovi so prodajal sami pakistanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imot kaj pa cene in kvaliteta , ker letos v padovi so prodajal sami pakistanci

:grrr ne bo držal... so bli tut nemci .) Sm ga vprašal, kdaj bo pri njih "trefen", pa je reku da 15.2.

Če bo šel kdo gor (z gorenjskega konca) naj mi sporoči, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imot kaj pa cene in kvaliteta , ker letos v padovi so prodajal sami pakistanci

Je bilo res veliko "zapečencev" sem pa kombinezon kupil pri nemcu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenjci bomo organizirali avtobus in se odpeljali na imotzato dolenjci javite se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenjci bomo organizirali avtobus in se odpeljali na imotzato dolenjci javite se

Mene kar prijavi za v prvo vrsto + Frenk.Pa če te ni še nihče opozoril v forumu se piše z malimi črkami z velikimi samo takrat ko nekaj povdariš(zavpiješ)OK. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom doli od četrtka do nedelje, tak da če kateri slučajno čuti neustavljivo, neopisljivo, za popizdit željo po tem, da mi plača pivo, ki mimogrede sploh ni poceni, ampak si ga res zaslužim, naj samo pove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom doli od četrtka do nedelje, tak da če kateri slučajno čuti neustavljivo, neopisljivo, za popizdit željo po tem, da mi plača pivo, ki mimogrede sploh ni poceni, ampak si ga res zaslužim, naj samo pove...

V petek ti ga jaz častim.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom dol, mi lahko samo en na hitro pove razliko med IMOT in INTERMOT ????

Na katerem sejmu se ceneje kupi opremo oz. kolikor vem, se jo na enem sploh ne dobi ???

LP;R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom dol, mi lahko samo en na hitro pove razliko med IMOT in INTERMOT ????

Na katerem sejmu se ceneje kupi opremo oz. kolikor vem, se jo na enem sploh ne dobi ???

LP;R

Intermot je v Kölnu, Imot v Münchnu... Na Imotu se oprema dobi, na Intermotu ne vem, ker se mi ne da vozit tak daleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlike ni nobene samo v kraju :drunk: , kokr vem na imot-u se da kupit pero-brumer hvala za učenje sej bo počas pa sihurnu

Popravljeno . Popravil bartoljdamjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlike ni nobene samo v kraju :drunk: , kokr vem na imot-u se da kupit pero-brumer hvala za učenje sej bo počas pa sihurnu

te pa idi na Intermot kaj kupit če si taki frajar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlike ni nobene samo v kraju :drunk: , kokr vem na imot-u se da kupit pero-brumer hvala za učenje sej bo počas pa sihurnu

intermot je OKTOBRA 2008 in je salon (glej in se čudi, nič ni za kupit!)

imot je februarja in je malo lepše organiziran boljšjak z dosti robe, od poceni do drage in možnostjo dobrega nakupa ali natega - odvisno koliko se spoznaš.

maš prav, drugače je pa razlika samo v kraju :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imot pa Intermot je popolnoma druga stvar.. So že drugi napisali.. :) Če kupuješ, pojdi na Imot, nekaj se že dobi, če ne drugače greš pa pol v Louis, HG in Polo, ki so vsi na kupu v centru mesta (radij 50m) in imajo na sejemski vikend ponavadi še dodatne popuste + na Imotu talajo kakšne kupone za popuste tam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej vsi vse vemo se dobimo v munchnu kaj pa raspoznavni znak ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj je že jasno avtobus pelje v soboto 16,02. iz novega mesta (žabja vas..pri šparu) odhod je ob 04.h cena za bus je 25€ prijave na moj mobi ali mail

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!