Skoči na vsebino

MUNCHEN


bartoljdamjan

Priporočene objave

zdaj je že jasno avtobus pelje v soboto 16,02. iz novega mesta (žabja vas..pri šparu) odhod je ob 04.h cena za bus je 25€ prijave na moj mobi ali mail

Prepozno

uro do dve prej morte it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello sedem sedezev na avtobusu za Munchen iscem smo pa iz lj kontakt 051/364-171

Pokliči Joškota(verjetno bo potrebno plačilo v naprej)lahko pa vas poberemo na črpalki LJ-barje GSM 031/320877.Pohiti dokler je še prostor. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to samo za dolence ali se lahko tudi kakšen notranc pridruži? :)

Dex lahko sam boš(boste)do Nm moral pridet,za prijavt pa pokliči Joškota GSM:031/320877. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se tudi mi pridružili kar v Lj, je precej bližje :)

Bom poklical jutri, ko en kolega sporoči ali gre ali ne.. Upam da bo še frej za 3 komade :) Hvala za tel, št. Upam, da se vidimo, da ti končno plačam tisto pijačo za pomoč z nasveti :OK: Sam pol me ne boš frej, ker ti bom skozi težil s kakšnimi tehničnimi vprašanji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj je že jasno avtobus pelje v soboto 16,02. iz novega mesta (žabja vas..pri šparu) odhod je ob 04.h cena za bus je 25€ prijave na moj mobi ali mail

helou,

meni se tudi zdi, da je tale odhod mal pozen...

moje skromno mnenje...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ob 4.00 prepozno se bomo dogovorili in res odpeljali uro ali dve prej to bomo objavili tudi preko spleta ,saj če je to bolje za vse bo pa tako ,ker jaz peljem z busom mi je vseeno bomo pa prej odrilni sej mislim da sva se midva terra slišala po tel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ob 4.00 prepozno se bomo dogovorili in res odpeljali uro ali dve prej to bomo objavili tudi preko spleta ,saj če je to bolje za vse bo pa tako ,ker jaz peljem z busom mi je vseeno bomo pa prej odrilni sej mislim da sva se midva terra slišala po tel.

Damjan jaz mislim,da je res bolje kar ob 3,oo zjutraj namreč do Munchna bo z busom kar ca 6-7 ur s postanki OK. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jutr ob 10.00 bomo dorekl na sestanku in mislim da bo res kar ob 03.00 najbolj primerno

seveda krigl pira u roki to še še čelada na glavi pa vprašanje sicer pa slišal se bomo menda že na deleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sedaj je dogovorjeno odhod v Munchen je 16 . 02 08 0b 3.00 zjutraj iz novega mesta (žabja vas)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je stvar dogovora

Vsi ki želite iti iz ljubljanskega konca vas bomo pobrali na barju PETROL in po potrebi še kje ob poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se za nazaj planirate ustavit tudi v Louisu, HG in Polotu?

Zakaj saj Louis,Polo,HG imajo svoje štante na Imotu in še veliko drugih prodajalcev samo dosti EUROV s sabo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krigl piva na glavi pa čelada v roki

Mam že problem, ne "pijem", me boste težko našli :D , s koroške nas gre kr precej tako da se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo ve kdaj se sejem zjutraj odpre in koliko je vstopnina???

LP;R

Petek: von 9.00 bis 18.00 Uhr

Sobota: von 9.00 bis 18.00 Uhr

Nedelja: von 9.00 bis 18.00 Uhr

Odrasli: 12 EUR

Študenti & skupine nad 10 oseb: 8 EUR

Vs epa njadeštudi tukaj: www.imot.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kakš kandidat, da mi nekaj prinese s sejma? Vrednost pa je 250EUR, pa ne bo treba neč pomirjat, ker gre za tehniko. Lohk se zmenma tud za stroške. Odgovorte na PM.

LP,

MiP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kakš kandidat, da mi nekaj prinese s sejma? Vrednost pa je 250EUR, pa ne bo treba neč pomirjat, ker gre za tehniko. Lohk se zmenma tud za stroške. Odgovorte na PM.

LP,

MiP

Pojdi z nami gor imamo še par placov frej lahko te poberemo tudi kje na poti Nm-Jesenice OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj saj Louis,Polo,HG imajo svoje štante na Imotu in še veliko drugih prodajalcev samo dosti EUROV s sabo. :worship:

To je res.. Vendar je ponudba na tistih štantih zelo okrnjena napram trgovini + ko sem bil jaz gor sta Louis in Polo imela dodatne ugodnosti, ki so veljale samo v njihovi trgovini v centru. Polo je na njihovem štantu talal kupone za dodatni 20% popust, ki si ga lahko izkoristil v trgovini, Louis pa je imel dodatno 10% znižanje v trgovini na vse izdelke, tudi tiste v akciji. Drugače pa smo se odločili, da gremo na Imot v petek, predvsem zato, ker je takrat manj gužve :)

Drugače pa ne dvomim, da se bomo imeli fajn, tako tisti ki gremo v petek kot vi v soboto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijavte se še je čas ne pa več dolgo, kaj brumer si spet sliko zamenau,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!