Skoči na vsebino

MUNCHEN


bartoljdamjan

Priporočene objave

jz mam tut eno uprašanje..a ve kdo, če kdo organizira prevoz iz dolenske v munchen?za soboto?

in seweda, če ma bus k gre ob 3.00 iz žabje vasi vsaj 4 mesta frej?plis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam tut eno uprašanje..a ve kdo, če kdo organizira prevoz iz dolenske v munchen?za soboto?

in seweda, če ma bus k gre ob 3.00 iz žabje vasi vsaj 4 mesta frej?plis...

Pokliči takoj Joškota on zbira prijave za IMOT gre se ob 3,oo zjutraj odhod bo iz Žabje vasi Špar ali iz Rondoja v Bršljinu (Jeršin) nasproti cestnega podjetja.bo naknadno javljeno OK.Tel od Joškota Gsm: 031/320877 :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijavte se še je čas ne pa več dolgo, kaj brumer si spet sliko zamenau,.

"Damjan" tudi ti bi lako sliko zamenjal saj v tak avto kot ga imaš v avtarju še not nebi mogel zlezti bo potrebno najprej strogo dijeto,sicer pa smo motoristi aneda- mene ni sram moj motor slikat in dat v avtar!!!! OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani bratje po motorju!

Prosim nekoga, ki se bo udeležil sejma v Munchnu, da mi prinese to stvar http://www.imc-motorcom.com/content/produc...amp;language=en , Gre za interkom napravo podjetja IMC, model MIP-200 (brez oznake H) ali v nemškem jeziku http://www.imc-motorcom.com/content/produc...4_18&sales=. Naprava po navedbah prodajne službe podjetja stane na sejmu 250 EUR, drugače pa jo v Sloveniji prodajajo za okrog 350 EUR - brez popustov. Razstavni prostor pa imajo http://www.imot.de/download/Hallenplaene08.pdf (IMC 111, zgoraj v levem kotu mape).

Kaj nudim za protiuslugo? Lahko vam povrnem stroške prevoza z avtobusom, ki stanejo 25EUR ali pa vam odklenem Garmin mapo, da jo boste lahko naložili na Garmin napravo.

Za vse informacije se obrnite na moj PM.

Upam, da mi boste pomagali, saj vas ne bo stalo časa ali denarja!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani bratje po motorju!

Prosim nekoga, ki se bo udeležil sejma v Munchnu, da mi prinese!!!

Sploh nevem odkje si,če bi imel v profilu vsaj telefon bi te poklical,sicer pa brez denarja ti to nebo nihče nosil.Jaz ti to prinesem,ti pa prinesi denar v Nm Špar Žabja vas Odhod imamo ob 3,oo ob 4,oo pa smo v Lj.na petrolovem servisu v Šiški (zadnja črpalka pred AC za kranj) zjutraj 16.02.08.tam jih še par poberemo in gas v Munchen OK :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj

za 321 euro jo dobiš v Konradu , BTc Ljubljana

http://conrad-diskont.com/PMR-POSTAJE/MIP-...A-MOTORISTE.htm

Spoštovani bratje po motorju!

Prosim nekoga, ki se bo udeležil sejma v Munchnu, da mi prinese to stvar http://www.imc-motorcom.com/content/produc...amp;language=en , Gre za interkom napravo podjetja IMC, model MIP-200 (brez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo že nazaj iz Imota :D Videli veliko, zapravili tudi, vtisi pozitivni, tako da želim enako tudi vsem vam, ki se odpravljate čez urco in pol :)

Če kdo kupuje izpuh, se da dobit zelo ugodno BOS in LeoVince rore. Prav tako je bilo zasledit precej veliko znižanje Dainese kombinezonov, model vulcan je bil iz 700 in nekaj eur znižan na 370 :D Tudi par drugih je bilo zelo ugodnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole. tudi mi smo nazaj.

Kupili vse kar smo iskali in se vec. Cene znizane, kaj pa vem, nekatere so bile znizane, nekatere pa tudi drazje kot pri nas.

Ampak za moje pojme, ce si sel iskat gor, si dobil kar si iskal, ker ponudbe je ogromno....

Tako da , pozitivno. :worship:

Lp,R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil samo malo razočaran ker nikjer ni bilo zaslediti kakšne malo večje ponudbe racing opreme.. Ok, razstavljeno je bilo Öhlins in WP vzmetenje, dalo se je dobit kakšne športne nosilce možnih tačk in kakšne kozmetične zadeve, ampak na celem sejmu nisem zasledil niti enih grelcev za gume, nobenih gear indicatorjev, nič od poliestrov, dirkalnih vizirjev.. Sem upal da bo vsaj za vzorec tudi tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupili tank torbo,čelado in še nekaj malenkosti.Kar v redu sejem,nekaj cen ugodnih,nekaj ne.Dobili smo precej avtokart in priročnikov za potovanja.Zunaj pa še položnico za 15 eur na avtu za nepravilno parkiranje.Ima kdo izkušnje,ali me bodo našli,če je ne plačam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupili tank torbo,čelado in še nekaj malenkosti.Kar v redu sejem,nekaj cen ugodnih,nekaj ne.Dobili smo precej avtokart in priročnikov za potovanja.Zunaj pa še položnico za 15 eur na avtu za nepravilno parkiranje.Ima kdo izkušnje,ali me bodo našli,če je ne plačam?

Hehe, samo 15 €? Jaz sem dobil 25€. :D

Jaz ne bom plačal, me prav zanima, če jim 'šengen' res špila.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakal bom na opomin ,pa da vidim.Ni veliko,15 eur,ampak parkiranih je bilo morje avtov.Res je pa,da smo šli med zadnjimi s tega "parkirišča".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud sejem ni bil nevem kok všeč. Malo dodatne opreme za cestake, sam sm isku kako večjo spredno šipco ala Puig al pa zero gravity, pa pletene lajtnge za bremze, pa niso mel nč. No lajtnge sm najdu a jih niso mel nč tm, in bi mi jih kao poslal po pošti. Tko da sm reku da nam nč tvegu da bo pol kj manjkal pa se bom za.j s tem pa bom raj tle pr nas al pa v Louisu kupu.

Tisti k ste že bli na IMOTU a je vsako leto tako al so letos mau na easy uzel vse skp?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud sejem ni bil nevem kok všeč. Malo dodatne opreme za cestake, sam sm isku kako večjo spredno šipco ala Puig al pa zero gravity, pa pletene lajtnge za bremze, pa niso mel nč. No lajtnge sm najdu a jih niso mel nč tm, in bi mi jih kao poslal po pošti. Tko da sm reku da nam nč tvegu da bo pol kj manjkal pa se bom za.j s tem pa bom raj tle pr nas al pa v Louisu kupu.

Tisti k ste že bli na IMOTU a je vsako leto tako al so letos mau na easy uzel vse skp?

Letos drugi zaporedni obisk, pa še to zato, ker me je povabil svak. Padova je za München zakon v vseh ozirih-v teh dveh letih je bilo enako :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te sejme si resrazlaga vsak posvoje.Bil sem v Padovi,prevoz z avtobusom 25 EU in na IMOTU prevoz tudi 25 EU.V Padovi nisem nič kupil vse mi je bilo premajhno.Npr.kombi največji,ki so ga imeli je bil št 56(rabil bi 58) rokavice Št 12 ( XXXL ) niso na nobenem štantu premogli.Vse kar zmorejo Italjani je dobro zaračunat,kosilo;svinska pečenka,pečen krompir + pir) 18 EU,vstopnina 16 EU.Na IMOTU našel vse kar sem nameraval kupit,tudi kosilo: svinska pečenka,francoski krompir,kajzerica + pir) 12 EU in vstopnica 8 EU.

Ps. mene drugo leto Padova nebo videla v Munchen pa sigurno spet gremo. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te sejme si resrazlaga vsak posvoje....

Qrc... so že vidl, da BMWja furaš .) Ne vem no... je kolega iskal rokavice in jih ni blo (v Padovi sm pa tut kr neki dobu zase). Je pa res, da sm bolj italjanske postave (beri majhen) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da sm bolj italjanske postave (beri majhen) :blush:

To bo :worship: za Italjana pravjo(ženske),če bi bil cel ku..c bi bil ševedno premajhen. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste samo kupovali ali tudi kaj :photo: ? Pokažite malo materijala, da vidim ali grem drugo leto zopet v Padavo ali za spremembo pogledat v Munchen :hmm:

PS:motor in opremo imam, no mogoče že kaki kos manjka,.....saj razumete kaj me zanima :D :P

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste samo kupovali ali tudi kaj :photo: ? Pokažite malo materijala, da vidim ali grem drugo leto zopet v Padavo ali za spremembo pogledat v Munchen :hmm:

PS:motor in opremo imam, no mogoče že kaki kos manjka,.....saj razumete kaj me zanima :D :P

Lp, Gregor

Slikat nemorem mi je Sony crknil-dobim v kratkem novga.Kupil pa sem Dainese kombinezon dvodelni neto 445 EU,škornje Spidy199 EU,rokavice(kengeru) usnje + kevlar 125 EU, 4X karbon-halogen 12V 21W žmigavce 58 EU, zaščito za tank kevlar-debelejšo 9 EU,kolegu rokavice tudi (kengeru usnje) za 90 EU,ženi jakno goratex za 30 EU(bila rzprodaja) enkratna jakna nikjer je nebi dobil izpod vsaj 120 EU,2X mehanizem za šubert vizir, suma sumarum porabil 950 EU. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil tole:

post-1190-1203363586_thumb.jpg

in še za ene 150 eur drobnarij (tanktorba, ruzak, perilo za pod kombinezon,..) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!