Skoči na vsebino

Mirna Peč - 2008


BloodyShadow

Priporočene objave

Samo 60 slik sem naredil danes :photo: . Se hecam - te so zadnje :slap: !!!

In seveda ne smem pozabiti na mojo lepo Prlekijo :kva1: , odeto v pomladne barve-slikano z razglednega stolpa na Gomili :eek: .

kapo dol :worship: ..kako še se ti je dalo iti na stolp na Gomili :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEm že doma od četrte popoldne. :naughty: ..........

sem te srečal, ko si se domov peljal, mislim, da v šterntalski šumi, pa si čisto potihem rekel "keri ....... se danes z motorjem vozi... "

vzamem nazaj.

svaka čast

so pa na članku na rtvslo rekli, da letos zaradi slabega vremena obisk ni bil kaj posebnega in da so se motoristi pripeljali najdalj iz posavja, motoristov iz ostalih delov slovenije pa ni bilo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop...Hvala vam za pijačo.Oz tistmu ko mi je dal,se opravičujem k nism vrnu,sm bil že mal pehjen pa sm pozabu.Pridem enkrat u brunarco pa pade runda :whistle: Se mi zdi da je bil predsednik...

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop...Hvala vam za pijačo.Oz tistmu ko mi je dal,se opravičujem k nism vrnu,sm bil že mal pehjen pa sm pozabu.Pridem enkrat u brunarco pa pade runda :whistle:

Sam bilo vas je pa velik :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRATJE CVIČKA smo bli štirje z motorjem,pa čeprov mamo vsi najmanj 30km do Mirne Peči :D Drugač nas je blo pa vsega skup ene...Hm,ne vem 10 sigurn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem skorej vse zamudu,sm mogu zjutrej še prikolco k Hondi prklopt,ker je preveč padov sneg,da bi šu iz Besnce brez prikolce :D celo pot sneg,pa dž,uglaunm srečov Silvota iz ET,Cvičkarja .in ostale znance uglaunm ,da smo se spet mau vidl ,upam da ste vsi srečno prišli domov- se vidmo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEm že doma od četrte popoldne. :naughty:

samo da si cel. se mi je zdelo da cujem nekaj rohneti okoli ormoza. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem te srečal, ko si se domov peljal, mislim, da v šterntalski šumi, pa si čisto potihem rekel "keri ....... se danes z motorjem vozi... "

vzamem nazaj.

svaka čast

jaz sem te tudi srečal v Šterntalski šumi, si ravno prehiteval, ko sem ti šel nasproti.... sem takoj vedel, da si to lahko samo ti... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si me pa hudiča vidu?

Na brzino te je pokazalo, ko si čvekal z enim tipom... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda so se taplavi vcer orng spravl na motoriste. V Biski vasi so vstavljali vse po vrsti, za namecek pa se radar dodali.. Podla poteza ˝moz postave˝... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa si pričakoval, nekako je treba izpolnit mesečno normo, in najlažje se jo doseže tako, da imaš motoriste ujete v pasti, postaviš se na vse možne izhode in loviš, ............sam letos niso mel sreče ker je bilo grdo vreme :) bili so tudi na poti proti novem mestu, prav tako lani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bil pa skor mal nakresan pa šov domov,pa nikjer jih nism vidu...Uglavnem,mam srečo uhuhu...Ja,nism bil pa tko hudo,sam čutu pa sm da mam neki v riti :whistle: Sm šov gledat,sm se tut jst vidu,je pa naš član dal intervju...Ti bogca,so nas pa kr lepo pokazal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bil pa skor mal nakresan pa šov domov,pa nikjer jih nism vidu...Uglavnem,mam srečo uhuhu...Ja,nism bil pa tko hudo,sam čutu pa sm da mam neki v riti :whistle:

:kva2: kaj če so pa oni tebe vidl.... si jim pomahu nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: da se jaz dodam par slikc :worship: :worship: :worship:

kaj ti je pa redar tako s prstom razlagal?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: a ne narobe si zastopil nisem jaz na ATV-ju jaz sem ga samo sliku :whistle: drgac ga je pa malo napizdu da naj se obvlada in da je folk tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti je pa redar tako s prstom razlagal?? :naughty:

..verjetno mu je povedal, naj se gre preseravat nekam na travnik. Meni tudi ni najbolj všeč tako ekshibicioniranje med ljudmi.

Pa da me ne bo kdo prehitro napadel, bom kar dal primer: srečanje na letališču Slovenj Gradec 1986 leta.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zastopil sem prav, sam napisal pa narobe...

Men se tud ne dopade razkazovanje "znanja" med ljudmi....

Kaj je bilo v Slovenj Gradcu 1986???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zastopil sem prav, sam napisal pa narobe...

Men se tud ne dopade razkazovanje "znanja" med ljudmi....

Kaj je bilo v Slovenj Gradcu 1986???

Bom na kratko: po letališki pisti so se vozili z motorji. Butast folk pa toliko, da ni po sredi piste stal... Tudi smrtna žrtvi sta bili. Več ne bom, ker je še preveč živ spomin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom na kratko: po letališki pisti so se vozili z motorji. Butast folk pa toliko, da ni po sredi piste stal... Tudi smrtna žrtvi sta bili. Več ne bom, ker je še preveč živ spomin...

ok. kapiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!