Skoči na vsebino

SUPERMOTO DIRKE-IŠČEMO DIRKAČE ZA SEZONO 2008


luksy

Priporočene objave

PUSTIMO SEZONO 2007 PRI MIRU IN RAZMIŠLJAJMO ZA 2008

Kot v naslovu piše, iščemo pomladek dirkačev (supermoto 125ccm) klasa senior in junior.In sicer da klasa nebi zamrla potrebujemo vsaj nekaj novih dirkačev!sestavljen je tudi novi pravilnik in koledar dirk, na razpolago imamo naprodaj 3 tomosove modele sm narejene za dirke, pripravljeni smo pomagati v sklopu klase sm 125ccm, zato dobijo vsi ki se udeležijo dirke, motorje po izredni ceni, samo zato da dvignemo klaso na noge in da se imamo fajn!pripravljeni smo pomagati tudi v sklopu vse kar se tiče predelav.....

odprti sta dve klasi za 125 in sicer:

vse kar je da nabavite opremo in dobro voljo prinesete na dirko in kakšen trening!

junior:od 12-18let

senior:18-naprej let

vsa vprašanja v tej temi lahko pa me tudi kontaktirate na PM:ali na email naslov betamalossi@email.si

Potrjeni datumi in lokacije za DP 2008:

* 20.04.Hajdoše

* 18.05.Logatec

* 01.06.Cerklje - 2 dni

* 03.08.Hajdoše

* 07.09.Krško

* 28.09.Vransko

in pravilnik:

pravilnik SM2008modify_inline.gif VSAK KI SE BO UDELEŽIL DIRK MU BOMO V SEZONI 1X V PRIMERU DA SE MU POKVARI AGREGAT SESTAVILI ZASTONJ, VSI DELI KI BOJO UNIČENI PA NA SVOJE STROŠKE.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, zanimivo, pozdravljam idejo. :worship:

Zanima pa me, kdo ste to vi? Imena?

Kdo ima tehnično znanje, kdo bo vodil ekipo da bo zadeva zdržala sezono.

Od kod vam deli in kdo je dirkal z temi motorji v preteklosti.

No, če ste to VI, potem imate tud civilna imena ki imajo neko težo.

Meni in vsem ostalim bo lažje zastopit za kaj se gre...

Hvala za odgovor.

lp

gidl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, zanimivo, pozdravljam idejo. :worship:

Zanima pa me, kdo ste to vi? Imena?

Kdo ima tehnično znanje, kdo bo vodil ekipo da bo zadeva zdržala sezono.

Od kod vam deli in kdo je dirkal z temi motorji v preteklosti.

No, če ste to VI, potem imate tud civilna imena ki imajo neko težo.

Meni in vsem ostalim bo lažje zastopit za kaj se gre...

Hvala za odgovor.

lp

gidl

boš dirkal ali ne!, si zaiteresiran ali ne! vsi tisti ki bojo pokazali interes do dirk v supermotu klasi 125 bojo pravočasno izvedeli vse o nas in o našem interesu zakaj sploh to počnemo!

zaenkrat pa bi vsaj zbral nekaj mladih dirkačev ki si želi dirk v državnem prvenstvu, za minimalne stroške!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš dirkal ali ne!, si zaiteresiran ali ne! vsi tisti ki bojo pokazali interes do dirk v supermotu klasi 125 bojo pravočasno izvedeli vse o nas in o našem interesu zakaj sploh to počnemo!

zaenkrat pa bi vsaj zbral nekaj mladih dirkačev ki si želi dirk v državnem prvenstvu, za minimalne stroške!

a punce tud kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz motor že imam, pa tudi kar spodobno peljem- seveda daleč za zdajšnjimi tekmovalci.

Problem je pa denar, tega pa ne serjem, mama preslabo kuha :naughty: :naughty: :naughty:

Če se najde kakšen sponzor, donator....... :winkiss:

Še en predlog

Mogoče ne bi bilo slabo, če bi se najprej vsi zainteresirani dobili na eni stezi, odpeljali par krogov....da ugotoviš, če ta šport je zate B)

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjeni datumi in lokacije za DP 2008:

* 20.04.Hajdoše

* 18.05.Logatec

* 01.06.Cerklje - 2 dni

* 03.08.Hajdoše

* 07.09.Krško

* 28.09.Vransko

Lokacija Vransko je tanov center za varno vožnjo? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz motor že imam, pa tudi kar spodobno peljem- seveda daleč za zdajšnjimi tekmovalci.

Problem je pa denar, tega pa ne serjem, mama preslabo kuha :naughty: :naughty: :naughty:

Če se najde kakšen sponzor, donator....... :winkiss:

Še en predlog

Mogoče ne bi bilo slabo, če bi se najprej vsi zainteresirani dobili na eni stezi, odpeljali par krogov....da ugotoviš, če ta šport je zate B)

Sej vemo vsi kk je to.. Nekaterim je fajn pa si lahko privoščijo, nekaterim pač ne. Tudi js bi. Kdo pa nebi? Dobimo se pa lahko tak al tak :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš dirkal ali ne!, si zaiteresiran ali ne! vsi tisti ki bojo pokazali interes do dirk v supermotu klasi 125 bojo pravočasno izvedeli vse o nas in o našem interesu zakaj sploh to počnemo!

zaenkrat pa bi vsaj zbral nekaj mladih dirkačev ki si želi dirk v državnem prvenstvu, za minimalne stroške!

Jao ste polni sami sebe...

No bo vsaj konkurenca, nakladačev in prodajalcev megle imamo, pardon imate! v tem prvenstvu namreč veliko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ste polni sami sebe...

No bo vsaj konkurenca, nakladačev in prodajalcev megle imamo, pardon imate! v tem prvenstvu namreč veliko!

odlično! pogovori se sam s sabo, namesto da bi kaj pametnega svetoval, raje smtiš temo in verjameš v nekaj kar ni!

dobro smo pač ljudje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično! pogovori se sam s sabo, namesto da bi kaj pametnega svetoval, raje smtiš temo in verjameš v nekaj kar ni!

dobro smo pač ljudje!

Se strinjam! :closedeyes: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veseli me, da se še kdo trudi ohraniti ta nujno potreben razred za svetlejšo prihodnost slovenskega supermota!

Kar tako naprej...

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še dobr, da se takoj na začetku skregate, se vsaj nadaljuje tradicija.

kar, kar...če bodo samo dirkali bo dolgčas. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kakšen interesent/interesentka, vidim da e-maile lepo pišete, nekaj kandidatov je že resnih, le tako naprej......nove novice z moje strani pridejo v nedeljo......kjer bo znano še kaj več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso srečo luksy pri izpeljavi tega projekta! :worship:

Ne oziraj se na drekače in rini naprej. Mogoče ti ARTS res ne more pomagati, imaš pa vsaj našo moralno podporo. Če pa se najde kaj konkretnega, me lahko kontaktiraš preko pm!

Upam, da se vidimo na prvi dirki v čim večjem številu! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso srečo luksy pri izpeljavi tega projekta! :worship:

Ne oziraj se na drekače in rini naprej. Mogoče ti ARTS res ne more pomagati, imaš pa vsaj našo moralno podporo. Če pa se najde kaj konkretnega, me lahko kontaktiraš preko pm!

Upam, da se vidimo na prvi dirki v čim večjem številu! :OK:

Hvala lepa za vzpodbudo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjeni datumi in lokacije za DP 2008:

* 20.04.Hajdoše

* 18.05.Logatec

* 01.06.Cerklje - 2 dni

* 03.08.Hajdoše

* 07.09.Krško

* 28.09.Vransko

kje so te Cerklje? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično! pogovori se sam s sabo, namesto da bi kaj pametnega svetoval, raje smtiš temo in verjameš v nekaj kar ni!

dobro smo pač ljudje!

luksy, ne se sekirat... jaz itak pojma nimam pač ti zato ne morm nič pametnega povedat....sprašujem pa kaj ponujaš, pa vidm da velik...

moralna podpora res koristi, fantje korajžno...pa tud če boste sam za šankom dirkal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam za prodat samo enkrat nošen kombinezon za Supermoto. Če se že kdo odloči za dirkat, pa nima kombinezona, mu ga prodam.

Inf. na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola en novi up-grade, enega kandidata smo že dobili,in tudi dirkalnik je že prodan ki bo 100% na dirkah, kmalu bom poslikal tudi obnovljene motorje in prilimal kako sliko....

Se kje mogoče še kaki skriva, ki bi probal poskusiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!