Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Ata med drugimi vozim tudi SS in nisem duševno prizadet-vsaj tako pravijo. Dirkali pa smo že tudi v davnih letih (konec devetdesetih) Imam fakulteto, tako da ne posplošuj, vse v isti koš. Pravim da je bedak-bedak, ne glede na vrsto in znamko vozila.

L.p.

to še ne pomeni da maš dile pospravljene. nekateri imajo doktorate, večkrat...pa so totalni bebci....

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to še ne pomeni da maš dile pospravljene. nekateri imajo doktorate, večkrat...pa so totalni bebci....

Tisti ki se še hvalijo s tem, to kar zagotovo so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Dirkali pa smo že tudi v davnih letih (konec devetdesetih) . ...

Uauuuu, davna devetdeseta. :lol1: Do takrat je ata Klimbra že kar nekaj motorjev z zbrušenimi tačkami zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata med drugimi vozim tudi SS in nisem duševno prizadet-vsaj tako pravijo. Dirkali pa smo že tudi v davnih letih (konec devetdesetih) Imam fakulteto, tako da ne posplošuj, vse v isti koš. Pravim da je bedak-bedak, ne glede na vrsto in znamko vozila.

L.p.

Zakaj.....le zakaj.......me nekako NISI prepričal :hmm: :hmm: :hmm:

Mimo.....gedice za solato........zelo zanimivo je.....zgolj za trenutek sesti na balkon, malček opazovati promet na Celovški......in kaj vidim.....ne samo danes......vedno, že nekaj let enako.........od 5 SS mopedkov.......4 pržgejo ko nori.....največkrat z blond bejbo na zadnjem zicu.......štartajo na semaforju, kot, da jim gre za življenje.......da o tipkotih, z vgrajenimi čeladami, raje ne zgubljam besed.

Zanimivo.......še nikoli nisem videl čoperista, da bi navijal kot norc, turerja,našega ali tujca, da bi brizgal spermo po okolici v afektu prehitevanj v škarje in izsiljevanj pešcev na prehodu, še nikoli nisem videl ženske na motorju, ki bi strašila stare mamice, ki prečkajo cesto, pa jih nadebudni SS genij prežene, huh lej ga vraga, kljub rdeči za njih, pol pa letijo Merkatorjeve vrečke po tleh........

Ne....ne bom posploševal........ne bom karakteriziral........ne bom obnavljal dogodkov, katerim sem bil priča, ko so SS-karji, zgolj zaradi prisebnosti voznikov avtomobila ostali.....povdarjam.....ostali živi.......itd.

Verjemi.....tudi doktorat te ne reši...........če nima motorist kolesc v glavi, tam kjer morajo biti.......jap, pol je črna kronika.

Pa še nekaj mi odgovori......spoštovani univ.dipl.karkoli že......ste dirkali po cestah........pol si zame omejenec prve kategorije......

Ste dirkali na dirkališču........potem te lahko, samo pohvalim......in z veseljem spredalčkam v kategorijo tistih.......ki imajo kolesa tam, kjer morajo biti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh.....nej pridejo malček na Celovško preverjat.....to bo penezev za obubožani proračun......

V 10 minutah, vsaj trije.....in ne .....ne boste verjeli.....sami SS........eden s suhcanim kupčkom s čopom blontne barve in v pisanem, rdeče belem kombinezonu na zadnjem sedežu.

Ja.........res je........sem stari ata.....pa ne razumem idiotizma......pardon, me je univerziteno izobraženi popravil.......ne razumem filozofije motorizma.

Hough......ich habe gesproht....je rekel Winetue......in odjahal v daljavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh.....nej pridejo malček na Celovško preverjat.....to bo penezev za obubožani proračun......

V 10 minutah, vsaj trije.....in ne .....ne boste verjeli.....sami SS........eden s suhcanim kupčkom s čopom blontne barve in v pisanem, rdeče belem kombinezonu na zadnjem sedežu.

Ja.........res je........sem stari ata.....pa ne razumem idiotizma......pardon, me je univerziteno izobraženi popravil.......ne razumem filozofije motorizma.

Hough......ich habe gesproht....je rekel Winetue......in odjahal v daljavo!

Bi skoraj veljal rek "povej s kom se družiš in ti povem kdo si" ali " povej kaj voziš in ti povem kdo si" :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un na Brnik-u je mel srečo. pomoje ma sam nogo grdo zlomljeno drugač so ga pa tiste kocke za tlakovanje zjebale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj.....le zakaj.......me nekako NISI prepričal :hmm: :hmm: :hmm:

Mimo.....gedice za solato........zelo zanimivo je.....zgolj za trenutek sesti na balkon, malček opazovati promet na Celovški......in kaj vidim.....ne samo danes......vedno, že nekaj let enako.........od 5 SS mopedkov.......4 pržgejo ko nori.....največkrat z blond bejbo na zadnjem zicu.......štartajo na semaforju, kot, da jim gre za življenje.......da o tipkotih, z vgrajenimi čeladami, raje ne zgubljam besed.

Zanimivo.......še nikoli nisem videl čoperista, da bi navijal kot norc, turerja,našega ali tujca, da bi brizgal spermo po okolici v afektu prehitevanj v škarje in izsiljevanj pešcev na prehodu, še nikoli nisem videl ženske na motorju, ki bi strašila stare mamice, ki prečkajo cesto, pa jih nadebudni SS genij prežene, huh lej ga vraga, kljub rdeči za njih, pol pa letijo Merkatorjeve vrečke po tleh........

Ne....ne bom posploševal........ne bom karakteriziral........ne bom obnavljal dogodkov, katerim sem bil priča, ko so SS-karji, zgolj zaradi prisebnosti voznikov avtomobila ostali.....povdarjam.....ostali živi.......itd.

Verjemi.....tudi doktorat te ne reši...........če nima motorist kolesc v glavi, tam kjer morajo biti.......jap, pol je črna kronika.

Pa še nekaj mi odgovori......spoštovani univ.dipl.karkoli že......ste dirkali po cestah........pol si zame omejenec prve kategorije......

Ste dirkali na dirkališču........potem te lahko, samo pohvalim......in z veseljem spredalčkam v kategorijo tistih.......ki imajo kolesa tam, kjer morajo biti.

:lol1: ... tole gre na rovaš vgrajenih čelad ... :slap::) !

Sicer pa, mojster, marsikaj, kar si povedal, je :worship: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem si pomagat.....pa vendar........

A je tukaj......kak, morda spet univerzitetno izobražen član, ki bi mi razložil......al pa poizkusil obrazložit vedenjsko in misleno stanje heroja.........ki je pred minutko, po zadnjem kolesu.......pognal v rdečo luč na prehodu za pešce????????

Žal......nisem univ. dipl.......pač samo eno stopnjo niže........pa tega ne razumem.

BTW.....spet je bil SS prvoborec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj se toliko obremenjuješ z njimi in se sekiraš...ne boš nič spremenil razen če ti rata ukint SS motorje v sloveniji, kar pa mislim da ti bo zihr ratal ja :evilgrin:

meni tudi marsikaj ne paše pa moje mnenje misliš da bo kdo upošteval? ja veš da bo ja...mogoče božiček...ga bom prosu ta let če mi bo uresniču želje ki si jih želim...ti tudi probaj mogoče ti bo ratal :whistle:

škoda živcov res :trance_33_sleep:

ga bo že izučilo k se bo razbou al pa kej :trance_33_sleep:

upam da ne bo zamere?

Lep pozdrav

Popravljeno . Popravil Kane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.......in potem bomo......masovno R.I.P. - ali

Maš res.....brez veze, sem se že davno trudil, da se nekaj popravi, vcepi vsaj malček pameti.....pa ne samo jaz........efekt pa je viden.....v črni kroniki!!!!

Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj se toliko obremenjuješ z njimi in se sekiraš...ne boš nič spremenil razen če ti rata ukint SS motorje v sloveniji, kar pa mislim da ti bo zihr ratal ja :evilgrin:

meni tudi marsikaj ne paše pa moje mnenje misliš da bo kdo upošteval? ja veš da bo ja...mogoče božiček...ga bom prosu ta let če mi bo uresniču želje ki si jih želim...ti tudi probaj mogoče ti bo ratal :whistle:

škoda živcov res :trance_33_sleep:

ga bo že izučilo k se bo razbou al pa kej :trance_33_sleep:

upam da ne bo zamere?

Lep pozdrav

Zaradi takih bedakov na****mo pol VSI---->smo divjaki, ko rečeš komu da si motorist najprej začne

govort da še ni vidu motorista počasi peljart, policaji nas imajo na piki itd. Take bedake s cest DOL :krneki:

Največji problem je, da se taki nikoli ne udeležijo npr. delavnic varne vožnje, skupinskih izletov itd.

P.S. Zaradi takih norcev smo si pa izborili tak status kot ga imamo. Res žalostno. :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Cut_Lee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa tam pr Klimbri ne gre na zadno ... je pa res, da včasih zanalašč v ler vržem pa po gasu v prazno, da bi ga malo razjezil, junca starega :-)

:naughty:

Še dobro, da me ni videl zadnjič, ko sem šel v njegov lokal doli pa pred "njegovo" kelnarco frajera pičil :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s tabo in z vsemi ki so za boljši vzgled motoristov...jst osebno nimam motorja še ampak šparam denar in si ga bom kupil naslednje leto...in nimam nobenih namenov peljati 290km/h ker mi ni do tega in nisem pristaš hitrosti :trance_33_sleep:

veš kako je...ko nekomu neki svetuješ, je to govor v prazno...bolš da se s steno pogovarjaš, ker mislim da te stena bolj posluša kot pa oseba ki nori! ampak dojame kar si mu svetovau šele takrat ko se to dejansko zgodi :trance_33_sleep:

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem si pomagat.....pa vendar........

A je tukaj......kak, morda spet univerzitetno izobražen član, ki bi mi razložil......al pa poizkusil obrazložit vedenjsko in misleno stanje heroja.........ki je pred minutko, po zadnjem kolesu.......pognal v rdečo luč na prehodu za pešce????????

Žal......nisem univ. dipl.......pač samo eno stopnjo niže........pa tega ne razumem.

BTW.....spet je bil SS prvoborec.

Kdo ti je pa reku, da lahko vse univ. dipl. tlačiš v isti koš. To je isto, kot da bi vse stare ate v isti koš tlaču, pa čeprav so eni sitni, drugi pa prav fajn.

Bil sem v LJ kr nekaj let in res je, da na Celovški pa Tržaški tiščijo, kot da jih lovi cunami. In ne samo SS, SM so bli še dost hujši, tej so vozili med avti slalom, kot da bi bili postavljeni stožci, pa po zadnjem iz vsakega semaforja obvezno. Sicer pa v LJ imate tudi posebno subkulturo skuteriste, ki so pa dokaj posebna rasa, malo pa se pri vseh motoristih pri vas pozna tudi pridih balkana, kar se najbolj vidi, ko je nogomet, takrat tudi ob zadetku kaka pokalica zapoje. Če si kje bliz Dravelj ti bo že jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz imel preveč sperme v jajcih in ko je šlo skozi počez al pa po zadnjem je bilo v mojem kraju "težkih" motorjev za na prste preštet, mi smo pa tomose friziral pa jih po zadnjem gonili, danes je za mladega nedojebanca 600 kubični SS z odstranjeno blokado star 5 let enako dosegljiv kot meni takrat tomosova štirka in v tem je vsa zgodba današnjih cajtov in današnje "mularije", mene osebno ne moti nihče, dokler direktno ne ogroža mene ali moje družine, če želi sebi slabo oziroma niti na sebe ne misli, ker mu sperma tolče v možgane, se bo prej ali slej streznil, ko bo parkrat pošteno ubrisal po tleh, samo pri današnjih motorjih je to malo bolj zajebano kot včasih in so posledice dosti hujše, ne pomaga pa nikarkšna šola razen lastnih izkušenj.... ko pa odrastemo smo pa bolj normalni, zmerni, toleratni pa udarimo po gasu, ko nas noben ne vidi... japončki so pred leti prepovedali motorje s 1000 ccm in več, kako je zdaj pri njih ne vem, res pa je da blokade in prepovedi ponavadi ne zaležejo kaj dosti, da povzamem čimprej dorastemo v glavi, manj bo pizdarij,

aja...... nimam doktorata ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz imel preveč sperme v jajcih in ko je šlo skozi počez al pa po zadnjem je bilo v mojem kraju "težkih" motorjev za na prste preštet, mi smo pa tomose friziral pa jih po zadnjem gonili, danes je za mladega nedojebanca 600 kubični SS z odstranjeno blokado star 5 let enako dosegljiv kot meni takrat tomosova štirka in v tem je vsa zgodba današnjih cajtov in današnje "mularije", mene osebno ne moti nihče, dokler direktno ne ogroža mene ali moje družine, če želi sebi slabo oziroma niti na sebe ne misli, ker mu sperma tolče v možgane, se bo prej ali slej streznil, ko bo parkrat pošteno ubrisal po tleh, samo pri današnjih motorjih je to malo bolj zajebano kot včasih in so posledice dosti hujše, ne pomaga pa nikarkšna šola razen lastnih izkušenj.... ko pa odrastemo smo pa bolj normalni, zmerni, toleratni pa udarimo po gasu, ko nas noben ne vidi... japončki so pred leti prepovedali motorje s 1000 ccm in več, kako je zdaj pri njih ne vem, res pa je da blokade in prepovedi ponavadi ne zaležejo kaj dosti, da povzamem čimprej dorastemo v glavi, manj bo pizdarij,

aja...... nimam doktorata ;)

potem tvoje mišl. ne velja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz imel preveč sperme v jajcih in ko je šlo skozi počez al pa po zadnjem je bilo v mojem kraju "težkih" motorjev za na prste preštet, mi smo pa tomose friziral pa jih po zadnjem gonili, danes je za mladega nedojebanca 600 kubični SS z odstranjeno blokado star 5 let enako dosegljiv kot meni takrat tomosova štirka in v tem je vsa zgodba današnjih cajtov in današnje "mularije

Bolš ne bi mogu napisat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je tudi v ukrepanju policije včasih in danes.

Se Klimbra style ateji še dobro spomnijo preganjanja in včasih se je zgodilo, da so koga plavci prefukali ko mačka, če ga je takole sral kot tile čefurski SSovci in skuteraši. Danes pa vse v rokavičkah.

Ne bo gmaha, dokler ne bo kakšna Zolja zapela za temi kreteni.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ste pa res za otroški parlament :). Mislim, da je v tej temi izjemno malo ljudi, ki se dejansko vozijo po predpisih. Tudi 10 kmh nad omejitvijo je preveč(pravi država), torej bi vsi samooklicani pridigarji morali biti tiho, ampak ne, ker si vsak postavljajo meje kok in kaj je preveč(svoje prekoračitve se logično opravičuje) je prav, da se kaže s prstom na druge.

Na cesti je pač vsak zase in več se bo naredilo, če se zapeljete na prazno parkirišče in vadite izmik oviri, kot pa, da pišete biografije drugih.

Na forumu pa izražajte svoje mnenje in ne obsojajte drugih, če njihovo pisanje ne paše v vaše miselne ¨okvirje¨. Sama tema naj bi bila namenjena(koliko jo jst razumem) komuniciranju dejstev posamezne nesreče in delitev osebnih izkušenj, ki bi mogoče pripomogle preprečiti in zmanjšati število nesreč na cestah. Vsi preveč pametni ste pa zreli za politiko-Slovenija vas rabi(škoda Pahor, Janša in ostali ne berejo večkrat forumov :))!

In ne nisem divjak na cesti, ampak tud počasn ne, koliko je možno pazim na druge udeležence, sam predvsem pa pazim nase in ne izzivam usode, skozi naselje vozim po predpisih, do sedaj vozil vse vrste motorjev, razen chopperjev in z veseljem darujem organe vsakemu od vas, če me kdaj npr kak 19-letnik z 500 km+ besno avtomobilsko zverino(o teh npr sploh ne govorite ;)) nabije ko kanto ob prečkanju prehoda za pešce....

Imam pa po novem, zaradi spodnje izjave večji respect do policajev. Ostali se pa poglejte v ogledalo in določeni boste mogoče res opazili tisto o čem je govoril policaj(mal več samokritičnosti pa bo zihr ratal;) ).

˝Nekoč sem vprašala policista, ko je mimo mene pridirjal Motorist zakaj ga ne zaustavijo.?

Razložil mi je, da gre za čudovite fante z zelo kratko življensko dobo, da funkcionirajo na adrenalin, ki so odlični darovalci organov in da jim je usoda pisana v očeh samo malo bolj je potrebno pogledati je pa res, da so jo sami izbrali. In če mi ni kaj jasno naj poskušam preprečiti vzpon nekomu na Mont Everest, nekomu skok z padalom, nekomu letanje z zmajem in če bom fejst sitna jih bom dobila po Kljunu ˝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče prigoda izpred kar nekaj let, -v Postojni gremo na kavo. Pri sosednji mizi sedita policaja. Na cesti zraven ves čas divjata dva prepotentna mladca. Eden od policajev je očitno videl, da pogledujemo proti njima, pa je pojasnil: ''Nima ju smisla zaustavljati, ker itak ne bosta ustavila. Če se ne bosta sama razbila, greva s kolegom na njun dom, veva približno kdo sta.'' Odgovor, sprva smešen, daje misliti. Če ju gresta lovit, bosta kriva njune morebitne nesreče zaradi bežanja (spomnimo se lanskega dogodka).

Dokler sami na poštimamo v glavah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!