Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Na cesti je pač vsak zase in več se bo naredilo, če se zapeljete na prazno parkirišče in vadite izmik oviri, kot pa, da pišete biografije drugih.

Ker seveda - mimogrede - ni dovoljeno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče prigoda izpred kar nekaj let, -v Postojni gremo na kavo. Pri sosednji mizi sedita policaja. Na cesti zraven ves čas divjata dva prepotentna mladca. Eden od policajev je očitno videl, da pogledujemo proti njima, pa je pojasnil: ''Nima ju smisla zaustavljati, ker itak ne bosta ustavila. Če se ne bosta sama razbila, greva s kolegom na njun dom, veva približno kdo sta.'' Odgovor, sprva smešen, daje misliti. Če ju gresta lovit, bosta kriva njune morebitne nesreče zaradi bežanja (spomnimo se lanskega dogodka).

Dokler sami na poštimamo v glavah...

postojnski policisti so to redno počeli. Lovili namreč. Enkat je lovljeni končal u kofertregerju mojga Kwaka, jaz pa natleh. . . Marica ki je lovila ((po enosmerni v napačno smer) je gladko odpelala mimo in je na prizor karambola ni blo več. Prvi policaj k je pršu do mene pa me je začel nadirat, kaj si mislim, da bežim policajem. . . . jaz komentiral nit nebi. pisalo se je 2002.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, mogoče sem naletel na izjemo, ne vem... Bil je september 1997. Sicer pa policaj, ki gre z marico lovit motorista, nima v glavi poštimano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče prigoda izpred kar nekaj let, -v Postojni gremo na kavo. Pri sosednji mizi sedita policaja. Na cesti zraven ves čas divjata dva prepotentna mladca. Eden od policajev je očitno videl, da pogledujemo proti njima, pa je pojasnil: ''Nima ju smisla zaustavljati, ker itak ne bosta ustavila. Če se ne bosta sama razbila, greva s kolegom na njun dom, veva približno kdo sta.'' Odgovor, sprva smešen, daje misliti. Če ju gresta lovit, bosta kriva njune morebitne nesreče zaradi bežanja (spomnimo se lanskega dogodka).

Dokler sami na poštimamo v glavah...

Poznam podoben dogodek izpred let. - In rezultat:

Fant sicer hodi, je pa tak, da bo vse življenje odvisen od drugih! Na žalost.

Po pameti družba!!! :hmm: :hmm: :yes: Življenje je le ENO!

Ni potrebno, da si mazač.

Upoštevaj svoje znanje, izkušnje, pogoje na cesti in nikomur se ne pusti izzvati.

Lahko si dinamičen voznik, a ne v naselju. Pa še nekaj je:

Ločuj, kje lahko priviješ gas, in kje ne smeš!!

SREČNO!!!

...zdej grem pa motor registrirat'! (Takoj!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bo črno sivega čim manj...

>>TEČAJ VARNE VOŽNJE NA PTUJU<<(bogat in napreden program, vključno s Hondinim simulatorjem)

jutri, v soboto 9. aprila s pričetkom ob 9h.

Pohvale vredno, bi prišel, vendar sem zadržan.....Ti pa vnaprej povem, da tistih, katerim so tovrstna usposabljanja v prvi vrsti namenjena, ne bo oz. lahko da bodo prišli, vendar v praktičnem delu ne bodo sodelovali....Bodo pa pametovali in se deleli norca iz ostalih udeležencev, oja, to pa bodo.... :SS Vedno so prisotne same stare sablje......

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom tudi nekoč hayabuso turbo, pa bom taglavni na cesti ...

Tut če si biturbo nabaviš, jaz te bom vedno spizdo!!! B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale vredno, bi prišel, vendar sem zadržan.....Ti pa vnaprej povem, da tistih, katerim so tovrstna usposabljanja v prvi vrsti namenjena, ne bo oz. lahko da bodo prišli, vendar v praktičnem delu ne bodo sodelovali....Bodo pa pametovali in se deleli norca iz ostalih udeležencev, oja, to pa bodo.... :SS Vedno so prisotne same stare sablje......

Tako kot je bilo prejšnji teden v Šempetru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj skenslat te norce na ss pa vsi na minimoto pa piči po kolesarski tm je še vsaj mal varn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ste pa res za otroški parlament :) . Mislim, da je v tej temi izjemno malo ljudi, ki se dejansko vozijo po predpisih. Tudi 10 kmh nad omejitvijo je preveč(pravi država), torej bi vsi samooklicani pridigarji morali biti tiho, ampak ne, ker si vsak postavljajo meje kok in kaj je preveč(svoje prekoračitve se logično opravičuje) je prav, da se kaže s prstom na druge.

Na cesti je pač vsak zase in več se bo naredilo, če se zapeljete na prazno parkirišče in vadite izmik oviri, kot pa, da pišete biografije drugih.

Na forumu pa izražajte svoje mnenje in ne obsojajte drugih, če njihovo pisanje ne paše v vaše miselne ¨okvirje¨. Sama tema naj bi bila namenjena(koliko jo jst razumem) komuniciranju dejstev posamezne nesreče in delitev osebnih izkušenj, ki bi mogoče pripomogle preprečiti in zmanjšati število nesreč na cestah. Vsi preveč pametni ste pa zreli za politiko-Slovenija vas rabi(škoda Pahor, Janša in ostali ne berejo večkrat forumov :) )!

In ne nisem divjak na cesti, ampak tud počasn ne, koliko je možno pazim na druge udeležence, sam predvsem pa pazim nase in ne izzivam usode, skozi naselje vozim po predpisih, do sedaj vozil vse vrste motorjev, razen chopperjev in z veseljem darujem organe vsakemu od vas, če me kdaj npr kak 19-letnik z 500 km+ besno avtomobilsko zverino(o teh npr sploh ne govorite ;) ) nabije ko kanto ob prečkanju prehoda za pešce....

Imam pa po novem, zaradi spodnje izjave večji respect do policajev. Ostali se pa poglejte v ogledalo in določeni boste mogoče res opazili tisto o čem je govoril policaj(mal več samokritičnosti pa bo zihr ratal;) ).

˝Nekoč sem vprašala policista, ko je mimo mene pridirjal Motorist zakaj ga ne zaustavijo.?

Razložil mi je, da gre za čudovite fante z zelo kratko življensko dobo, da funkcionirajo na adrenalin, ki so odlični darovalci organov in da jim je usoda pisana v očeh samo malo bolj je potrebno pogledati je pa res, da so jo sami izbrali. In če mi ni kaj jasno naj poskušam preprečiti vzpon nekomu na Mont Everest, nekomu skok z padalom, nekomu letanje z zmajem in če bom fejst sitna jih bom dobila po Kljunu ˝

kuntakinte, dobr si tole napisu. Srečno vozi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neglede na to koliko tople vode boste (ali pa bomo) tukaj odkrili, se bodo vaši oz. naši sotrpini z neurejenim podstrešjem ali pa pač z veliko smolo tisti trenutek na cesti pobijali.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/umrl-motorist-6.html

ta je bil pa že v zrelih letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tečaja varne vožnje.. če kdo ne bo uspel takoj zjutraj, se lahko pridruži kasnje, kajti tečaj se bo odvijal ves dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut če si biturbo nabaviš, jaz te bom vedno spizdo!!! B) :P

Sirotinja boš, ko boš en kilometer za mano vozo pa ti ne bo jasno, zakaj ti mašina nikam ne vlejče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je spet počilo v Sinji Gorici, malo za Vrhniko...

Upam, da bo motorist OK...

Naj bi bilo vse o.k. (s casom...)

Stanujem zelo blizu in je treba rect da je križišče katastrofalno!

Leon, ki je zavijal levi in je vzel prednost, revcka sigurni ni videl žal nespametno postavljen znak to preprečuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bi bilo vse o.k. (s casom...)

Stanujem zelo blizu in je treba rect da je križišče katastrofalno!

Leon, ki je zavijal levi in je vzel prednost, revcka sigurni ni videl žal nespametno postavljen znak to preprečuje.

ker križišće to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z fantom je vse v redu razen zloma roke je za zdaj  ok drugače pa sem oče od fanta in sem vozil za njim sicer 400m stran.

Drugače tisti del je res katastrofa tista dva znaka bi morali odrezat ker zakriva pogled na cestišče .

Voznik je zaustavil vozilo počakal in ker je mojag sina zakril eden od tisti dveh znakov je zapeljal na levo sin ni imel časa niti zavirat kaj šel da bi se izognu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se ravno peljal mimo, parkiral in malo pofirbcal ker so tudi fantje z naše vasi pomagali (gasilci)..

Prilagam dve sliki:

Slika921.jpg

Slika922.jpg

Orng me je stisnilo, ker nisem vedel kako je z udeleženci ker so ju že odpeljali. Vse kar sem videl je bil tam še kupček zdravniških rokavic.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!