Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

lahko poveš, seveda, pravim samo, da s tem pisanjem opravljaš sizifovo delo,ne obremenjuj se s tem ker ne boš mel nič od tega, niti spremenil ne boš ničesar, namesto da tu gor pišeš pojdi raje na pivo, bo ziher bolj koristno

Ma saj se ne obremenjujem, samo pojezi me za kratek čas in veš, da sem danes res dva pira stisnu doma, je pasalo k hudir ! Sem pa mnenja, da je problem pri nas samih, v glavah, ker po tujih državah vidim s strani naših motoristov čisto drugo sliko, potem se pa sprašujem zakaj hudiča se ne obnašajo tako lepo po cesti tudi doma?? Sem ne štejem Hrvaške, ker nam je večini še vedno precej domača.

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj ti bi lahko vedu, da se kolone vozil in čez polno črtno ne prehiteva :headbang:

Drugače pa upam da ste še vsi živi in celi.

Kdo jo je pa prehiteval? :slap::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene že počas mineva volja do vožnje po naši Slovenski norišnici, pa jebemumast a eni res majo samo glavo pri riti in ne znajo več kot tišat gas do podna !! Nekateri kot, da jim ni ženska še nikdar dala, pa svojo frustracijo zdravijo z motorjem, veste manualna terapija tudi pomaga, to je že Freud pogruntal ! Ne pozabite, da so še drugi na cesti, niste sami !

Zakaj tako ? Zato, ker nisem ravno počasne, pa so me danes prehitevali frišno blagoslovljeni konji v Mirni peči po levi in desni in to po dva hkrati, sami in s sopotnicami, po sredi ovinka in čez polno črto, tole je čisto blesavo !

Dadi!

To boš pa buteljnom le stežka dopovedal!

Toliko bedakov, kot je sedaj na cesti, jih ni bilo nikoli!!

Ja, tudi mene mineva.

P.S.

Lansko leto sva šla na eno furo z enim "naključnim", ki me je na koncu skurcal. Rekel je:

"Pizda, kako čudno voziš! Enkrat se ti "zaletavam v "rit", drugič te pa ne dohajam"!

Zakaj? Zato ker vozim po "pravilu" (s katerim se ni za hvalit, a vseeno): "Kje lahko in kje ne smeš".

Potem je pa izjavil, tako kot večina vročekrvnih:

"Jaz pa vozim povsod "na polno"" (bolno)!

A veš, kaj sem odgovoril?:

Še vsi so to rekli, ki jih ni več!!!

Konec citata. (Pa življenja tudi!!!)

Hvali se takrat, ko boš imel za sabo toliko in toliko let in (srečnih) kilometrov)

Dadi!

Vozimo po svoje in pustimo veselje "petelinom".

Dober motorist = star motorist! Upam, da bomo tudi mi?! :hmm: :?

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim a je treba jokat tu gor :hmm: stanje vemo kakšno je, zaradi takih objav se ne bo spremenilo, vsak naj skrbi zase in vozi tako kot mu paše pa bo, če pa misliš da je prenevarno pa pač ostani doma, pa pazi, lahko ti luster na glavo pade

Čuj, kdo je te tebe nastavo za moderatorja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dadi!

To boš pa buteljnom le stežka dopovedal!

Toliko bedakov, kot je sedaj na cesti, jih ni bilo nikoli!!

Ja, tudi mene mineva.

P.S.

Lansko leto sva šla na eno furo z enim "naključnim", ki me je na koncu skurcal. Rekel je:

"Pizda, kako čudno voziš! Enkrat se ti "zaletavam v "rit", drugič te pa ne dohajam"!

Zakaj? Zato ker vozim po "pravilu" (s katerim se ni za hvalit, a vseeno): "Kje lahko in kje ne smeš".

Potem je pa izjavil, tako kot večina vročekrvnih:

"Jaz pa vozim povsod "na polno"" (bolno)!

A veš, kaj sem odgovoril?:

Še vsi so to rekli, ki jih ni več!!!

Konec citata. (Pa življenja tudi!!!)

Hvali se takrat, ko boš imel za sabo toliko in toliko let in (srečnih) kilometrov)

Dadi!

Vozimo po svoje in pustimo veselje "petelinom".

Dober motorist = star motorist! Upam, da bomo tudi mi?! :hmm: :?

podpišem :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim a je treba jokat tu gor :hmm: stanje vemo kakšno je, zaradi takih objav se ne bo spremenilo, vsak naj skrbi zase in vozi tako kot mu paše pa bo, če pa misliš da je prenevarno pa pač ostani doma, pa pazi, lahko ti luster na glavo pade

ja kwa s pa ti pametn - a to se z vitaminskimi dodatki dobi al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze da bi zdaj tisti ki se vozimo zarad užitka rekli, zdaj se pa nebom več vozil, ker eni tako blesavo vozijo. Jaz nimam izkušen, pa so me včeraj tud čoperisti prehitevali, se pač peljem tako da se počutim varnega. V takšni vožnji namreč uživam, vse ostalo je muka. Zdaj bi bil na mestu stavek, da rabimo dirkališče... Nevem če ga lih rabimo? Slabo nebi bilo, če bi pa kaj koristilo pa nevem. Tu iz moje okolilce ni daleč do Marofa, niti ne do Panonije ringa tako, da ni izgovorov.

Dejtvo je da vsak odgovarja zase, a to pogosto ni vse. Namreč v prometu si odgovoren tudi za varnost drugih.

Zdaj pa en ko ne da nič niti na svojo varnost a mislite da da kaj na varnost drugih soudeležencev??? Pomoje ne!

Upajmo da nas čimveč pride skozi to sezono brez posledic, ki bi tako ali drugače spremenile življenje nam in ljudem okoli nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko poveš, seveda, pravim samo, da s tem pisanjem opravljaš sizifovo delo,ne obremenjuj se s tem ker ne boš mel nič od tega, niti spremenil ne boš ničesar, namesto da tu gor pišeš pojdi raje na pivo, bo ziher bolj koristno

Pravzaprav tudi opozarjanje na forumu zagotovo koristi. Če druga ne, se tisti 'bumbarji' ne hvalijo tukej več, kako so leteli ... in če se dovolj ljudi pritoži, se podoba teh reči modificira, posledično se spremeni klima, ki obdaja problematiko in morda se kaj tudi v praksi spremeni. Recimo - na nebu se pojavijo helikopterji, iz katerih modri angeli gledajo, kdo dela najbolj boleče prekrške.

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav tudi opozarjanje na forumu zagotovo koristi. Če druga ne, se tisti 'bumbarji' ne hvalijo tukej več, kako so leteli ... in če se dovolj ljudi pritoži, se podoba teh reči modificira, posledično se spremeni klima, ki obdaja problematiko in morda se kaj tudi v praksi spremeni. Recimo - na nebu se pojavijo helikopterji, iz katerih modri angeli gledajo, kdo dela najbolj boleče prekrške.

...

v najboljši možni varianti se zgodi to..

v realnosti se pa vsako leto bolj smejim "izstrelkom" ki bi radi bili rossiji..

in tistim ki res nimajo pojma..

in pljuvam po tistih ki jih res niso nič naučili..

največja fora je pa ta, da je zelo veliko takih ki so izpit naredili 20 let nazaj, vmes ni blo denarja za moped, zdej so pa ta glavni..

pozabu povedat..a je res treba alkoholne pijače prodajat na motozboru kot je mirna peč?!?

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabu povedat..a je res treba alkoholne pijače prodajat na motozboru kot je mirna peč?!?

Po mojem NE. Ampak potem bi bilo tam mogoče 700, 800 motoristov, ne pa devet tisoč.

V končni fazi bi lahko prodajali brezalkoholno pivo ... Lahko bi pa tudi policaji na izvozih z dogodka lepo čisto vsakemu dali za pihat, pa malo preverjali psiho-motorične sposobnosti :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabu povedat..a je res treba alkoholne pijače prodajat na motozboru kot je mirna peč?!?

sej je tudi na vsaki pumpi bife al pa vsaj hladilnik, skušnjava huda reč :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, v MP 9000 folka, na lepo sončno soboto pa na tečaju oz. treningu varne vožnje 7 motoristov. Me zanima, kdo ima večjo verjetnost preživetja :hmm:

Nekateri pač za šankom očitno dobijo vse potrebno znanje. Nekateri pa na dirkališču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, v MP 9000 folka, na lepo sončno soboto pa na tečaju oz. treningu varne vožnje 7 motoristov. Me zanima, kdo ima večjo verjetnost preživetja :hmm:

Nekateri pač za šankom očitno dobijo vse potrebno znanje. Nekateri pa na dirkališču :P

popravek KeC, na vranskem na šoli VV jih je bilo 5, 2 sta zadnji trenutek odpovedala. no nekaj jih je bilo še na terasi gostilne, tako da niso bili vsi na žegnu.

ja kak pir in malo špricanja z vodo je boljša investicija v varnost :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh zanimivo... Midva z mojo sva šla včeraj na Krk in kar se motoristov tiče je bil višek kulture... Res sem bil

ful pozitivno presenečen, od ne prehitevanja v ovinkih, čez polno črto, hitrost normalna, večinoma vse po omejitvah... Še policaja sta

naju ustavla, sta bla tud precej prešerne volje smo se kr ene 10 min pogovarjal :)

Verjetno ni blo nekih norcev ki bi ju sprovociral :)

Super dan no, morm rečt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem NE. Ampak potem bi bilo tam mogoče 700, 800 motoristov, ne pa devet tisoč.

V končni fazi bi lahko prodajali brezalkoholno pivo ... Lahko bi pa tudi policaji na izvozih z dogodka lepo čisto vsakemu dali za pihat, pa malo preverjali psiho-motorične sposobnosti :-)

Mašina, ti s' ribnen! Policaji dajali ovčicam in njihovim pastirjem pihat? Pa kje ti živiš?!

Na žegnanski dan po celi poti med marostarsko prestolnico čez Koroško ob Dravi do maribora dopoldne nisem videl niti enega policaja ali policijskega vozila. Niti enega. Je bilo očitno zapovedano, da se krščenih dušic ne sme motiti. In so se te krščene dušice napite in nabite v vsej sveti preproščini (beri kretenizmu) prevažale in spravljale v bližino vic in nebes ostale udeležence.

Kreten stari plesnivi je k sreči malo pred Dravogradom vsaj nekoliko levo odvil, ko je ob ustavljanju kolone z zablokiranimi kolesi na belem fordu drsel po asfaltu mimo mene z mojo drago na zadnjem sedežu. Nakar je pol metra za ritjo avtomobilu pred seboj sledil pri hitrosti čez 90km/h.

Drugje so krščene dušice svojo ovčjerejsko poslanstvo opravljalo v oštarijah in notri in ven nosilo pofarbane produkte kurjih riti.

Nad Hočami je bivol farški s kompletno na sveže požegnano familjo za mišji kurac falil motorista, ki se je peljal navzdol. Motorist ni niti trznil, ker ni bilo možnosti. Ne vem, če je sploh zaznal. Meni je zmrznila kri. In še in še...

Kurbe farške morilske, pa res vam je vsem pes na mamo skočil.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina, ti s' ribnen! Policaji dajali ovčicam in njihovim pastirjem pihat? Pa kje ti živiš?!

Na žegnanski dan po celi poti med marostarsko prestolnico čez Koroško ob Dravi do maribora dopoldne nisem videl niti enega policaja ali policijskega vozila. Niti enega. Je bilo očitno zapovedano, da se krščenih dušic ne sme motiti. In so se te krščene dušice napite in nabite v vsej sveti preproščini (beri kretenizmu) prevažale in spravljale v bližino vic in nebes ostale udeležence.

Kreten stari plesnivi je k sreči malo pred Dravogradom vsaj nekoliko levo odvil, ko je ob ustavljanju kolone z zablokiranimi kolesi na belem fordu drsel po asfaltu mimo mene z mojo drago na zadnjem sedežu. Nakar je pol metra za ritjo avtomobilu pred seboj sledil pri hitrosti čez 90km/h.

Drugje so krščene dušice svojo ovčjerejsko poslanstvo opravljalo v oštarijah in notri in ven nosilo pofarbane produkte kurjih riti.

Nad Hočami je bivol farški s kompletno na sveže požegnano familjo za mišji kurac falil motorista, ki se je peljal navzdol. Motorist ni niti trznil, ker ni bilo možnosti. Ne vem, če je sploh zaznal. Meni je zmrznila kri. In še in še...

Kurbe farške morilske, pa res vam je vsem pes na mamo skočil.

LMAO :rolleyes: . Upam, da se zdaj kaj bolje počutiš :P.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res učeri na poti proti obali nisem zasledil nobenih norcev na cesti...res, da nism šou ravno zgodaj od doma...je verjetno glavnina že šla naprej...sicer pa vidu v luciji enga kretena v avtu, ki je polkrožno obračal in naredil lepo kolono za njim....in to je obračal 100m naprej od semaforja (na glavni cesti) v luciji v smeri kopra...se čudim, da ga noben ni šou kresnit po glavi :headbang:

@koci....z izjavo, ko si rekel, da vsak naj po svoje vozi in pazi nase si me malo razočaral...sej valda s tem nabijanjem ne naredimo veliko, ker tisti, ki je tumbast itak ne bo zastopil kaj se sploh piše tuki in bo vseeno naprej norel po cestah...žalostno je, da potem nedolžni najebajo...se da tudi hitro varno vozit....ni pa treba prehitevat v vseh mogočih ovinkih in raznoraznih čudnih točkah...sej to itak meji že na samomor...no sej naravna selekcija mora bit...škoda, ker so kdaj vmes tudi nedolžne žrtve :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurbe farške morilske, pa res vam je vsem pes na mamo skočil.

Vidiš, vidiš ko je t' zgornji pamet delil, si pa tudi manjkal ... no pa zgleda da kar shajaš sam s seboj, le ne vem, kako te okolica prebavlja (pa saj me niti ne briga) ... ma, važno je, da si v svojem mikrokozmosu srečen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zakon je blo ni kej:) :worship:

Se ti zdi v redu, da se pošrekaš v vsako temo? Pa kaj koji qrac mene briga v tej temi, če ti je včeraj brnelo??? :headbang:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Helenca

A lahko še malo daljši podpis, prosim :)

po kvadraturi zasede isto kot tvoj :-)

Sicer se pa strinjam :naughty:

@Helenca46 - a lahko malo podaljšaš, pa več detajlov o motodogodku daš v podpis? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., le ne vem, kako te okolica prebavlja (pa saj me niti ne briga) ...

Ti se kar drži tega, da te briga kaj sosedje porečejo, jaz grem pa naprej nove rove kopat.

Klimbraaaa, priprav dinamit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!