Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

"V četrtek okoli 18.30 se je v Apačah, na območju Ptuja, zgodila prometna nesreča, v kateri je umrl 51-letni voznik motornega kolesa iz Maribora".

Vozil je KTM-a. Vem, kdo je, nisem ga osebno poznala.

Danes je pogreb. Dva moja sodelavca sta tam ... njun prijatelj.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav tudi opozarjanje na forumu zagotovo koristi. Če druga ne, se tisti 'bumbarji' ne hvalijo tukej več, kako so leteli ... in če se dovolj ljudi pritoži, se podoba teh reči modificira, posledično se spremeni klima, ki obdaja problematiko in morda se kaj tudi v praksi spremeni. Recimo - na nebu se pojavijo helikopterji, iz katerih modri angeli gledajo, kdo dela najbolj boleče prekrške.

...

uff včere sn ga odpiral čez koroški most v mb, pol pa še malo po zadnji med ulicami po studencih...mam pa ninjo, predelano v streetfighter, brez rora, dere se ko svinja, vsi mi kažejo če sem nor, zadnič me je en ata napadel z metlo, ko sem bil na avtobusni, pa delal burnout...če me bo kdo videl mi lahko pomaha, nimam rad da so ljudje tako sovražno nastrojeni, sicer pa dosti mladine stare 14-15 let mi je mahalo, in mi kazalo kao: pojačaj gas, in tudi sem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff včere sn ga odpiral čez koroški most v mb, pol pa še malo po zadnji med ulicami po studencih...mam pa ninjo, predelano v streetfighter, brez rora, dere se ko svinja, vsi mi kažejo če sem nor, zadnič me je en ata napadel z metlo, ko sem bil na avtobusni, pa delal burnout...če me bo kdo videl mi lahko pomaha, nimam rad da so ljudje tako sovražno nastrojeni, sicer pa dosti mladine stare 14-15 let mi je mahalo, in mi kazalo kao: pojačaj gas, in tudi sem :worship:

:zzz:

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz:

:zzz:

jaz tud skor zaspim ko vidim moteče elemente- drek pumparji in ostale na cesti :)

p.s: je kdo dans za furo po mestu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud skor zaspim ko vidim moteče elemente- drek pumparji in ostale na cesti :)

p.s: je kdo dans za furo po mestu?

Maš dežni plašč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud skor zaspim ko vidim moteče elemente- drek pumparji in ostale na cesti :)

p.s: je kdo dans za furo po mestu?

Ne želim ti zbijat morale in ti povzročat dodatnih skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš dežni plašč?

kupi si motor reveŠ

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ampak vseen, jaz bom motor že našel,

a če bo pa tebe reveža srečala pamet pa nisem ziher.

Oziroma sem skor ziher da te nebo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko is back :grim

ste se že veselili da sn se kje razmazal ha....o nee, še bo veselica en cajt:))

:topic:

Ampak vseen, jaz bom motor že našel,

a če bo pa tebe reveža srečala pamet pa nisem ziher.

Oziroma sem skor ziher da te nebo

težka bo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bodo ljudje ki jih poznaš prebrali tvoje objave tu na forumu da bodo vedli da je brez veze jokat za tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bodo ljudje ki jih poznaš prebrali tvoje objave tu na forumu da bodo vedli da je brez veze jokat za tabo.

ma kako jokanje, da mi burnout nardijo gor na nagrobniku bom vesel pune hakleee :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste se že veselili da sn se kje razmazal ha....o nee, še bo veselica en cajt:))

težka bo :(

saj se boš kmalu.....lahko ti pa jaz lastoročno postavim betonski zid, da se boš nabil v njega.... :evilgrin:

sam debelino povej, armirano bo dovolj za tvojo trdo glavo... :evilgrin:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj se boš kmalu.....lahko ti pa jaz lastoročno postavim betonski zid, da se boš nabil v njega.... :evilgrin:

sam debelino povej, armirano bo dovolj za tvojo trdo glavo... :evilgrin:

dr.looney :alien1:

hihi kak si kjutkana, lahko se pa ti nastaviš če hočeš, da se nabijem vate:P

z akrapotom :)

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... lahko se pa ti nastaviš če hočeš, da se nabijem vate:P

z akrapotom :)

a tvoj je premajhen ?! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti tud jaz zdim ata, talent?!? Pa umiri se, moderatorji že imajo itak polne roke dela.

http://www.youtube.com/watch?v=697B9gqRBYA

Po mestu pa res ne pretiravaj.

hehe tebe pa poznam, moj kolega je kupil od tebe ta motor, sicer pa pridn da si brez čelade, supermoto pa gre zlahkoto tak na zadnjo s cestakom je malo težje...dodaj me na facebook, pa lahko vidiš moje posnetke, tukaj jih ne bom limal:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi rekel, da se brez avspuha voziš? :unsure:

sej zato pa pravim, da si lahko ona pomaga z njim, v poljubnih kotih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe tebe pa poznam, moj kolega je kupil od tebe ta motor, sicer pa pridn da si brez čelade, supermoto pa gre zlahkoto tak na zadnjo s cestakom je malo težje...dodaj me na facebook, pa lahko vidiš moje posnetke, tukaj jih ne bom limal:)

A res??? Nisem vedel, aja, pa z cestakom se peljem brez problema po zadnji, tako da ne duhoviči, imel tud mopedke (ninja zx6r), pa kakšen motor R1, trenutno SUPERDUKA, IPD., tako da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :angry:

Ej, mladci ... hormone na štrik pa v privatne vode!

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res??? Nisem vedel, aja, pa z cestakom se peljem brez problema po zadnji, tako da ne duhoviči, imel tud mopedke (ninja zx6r), pa kakšen motor R1, trenutno SUPERDUKA, IPD., tako da ...

super sem vesel za tebe da obvladaš, škoda da se nismo lani kaj dobili pa šli na ovinke, letos namreč moj motor ni več v stanju za hitrosti nad 200 kmh hehe ( no ko je sila že gre)...zato pa pač zaj raje delam vragolije po mestu jebatga....sem pa drugač pristaš ovinkov:)

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!