Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Nejko is back :grim

Pisanje se mi je zdelo nekam znano ampak ta falot iz ''Horjula'' bi me že spet kmalu prelisičiu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi kak si kjutkana, lahko se pa ti nastaviš če hočeš, da se nabijem vate:P

z akrapotom :)

mam raje ateje, ki kaj znajo...ne take mladičke, ko vidite zizo pa mislite, da bo mlekec vun pritekel :evilgrin: :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :angry:

Ej, mladci ... hormone na štrik pa v privatne vode!

:topic:

ma to ni problem z mladci. to je nek u vodi tam u vašem koncu. al pa so bli porodničarji zelo nesposobni in so mladci že par generacij potleh padali. . pa se jim pozna. Redko me zanese ke gor u tiste kraje, ampak VSAKIČ me preseneti kolk moronov je tam na cesti. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res??? Nisem vedel, aja, pa z cestakom se peljem brez problema po zadnji, tako da ne duhoviči, imel tud mopedke (ninja zx6r), pa kakšen motor R1, trenutno SUPERDUKA, IPD., tako da ...

Te pa si res najjaći?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, v MP 9000 folka, na lepo sončno soboto pa na tečaju oz. treningu varne vožnje 7 motoristov. Me zanima, kdo ima večjo verjetnost preživetja :hmm:

Nekateri pač za šankom očitno dobijo vse potrebno znanje. Nekateri pa na dirkališču :P

Ja. Žalostno, res!!

Kako so že rekli??;

Tudi za najhitrejšim se naredi kolona... Če ne prej, pa na pogrebu!

No, tudi tam je žunik zraven.

V bistvu je pa duhovnik v Mirni peči rekel:

"Žegen je premalo!!" (Pošteno je povedal!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Žalostno, res!!

Kako so že rekli??;

Tudi za najhitrejšim se naredi kolona... Če ne prej, pa na pogrebu!

No, tudi tam je žunik zraven.

V bistvu je pa duhovnik v Mirni peči rekel:

"Žegen je premalo!!" (Pošteno je povedal!)

Ja. Žalostno, res!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj reči če se butast rodiš butast ostaneš. Ja res so bili bedaki na motorjih, ki so prehitevali kolono cca 50 motoristov, ki so lepo peljali od Trebnega proti Mirni Peči, razdalja do cilja cca4.km pa se jim je tako mudilo. Zakaj toliko mrtvih na cesti, ker enostavno vsi mislijo da znajo vozit, kupijo motor in so glavni. Ja samo v njihovih glavah. In kje se je najlažje buzerirati kot na cesti in če se da brez čelade, da te vsi vidijo. Fantje če nekaj goniš brezglavo na pomeni da imaš jajca, ja mogoče enake velikosti kot zajček in s takimi majhnimi jajčki je teško kakšno dobro punco zadovoljit, potem se pa hodite zadovoljevat na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosim da ne moralizirate, ampak pejte rajši na mopede..če po pravici povem, sem raje doma kot bi se vozil po omejitvah, ker mi to enostavno ni užitek, tako kot je nekaterim užitek delati gužvo na cesti je meni pač malo hitrejša vožnja, seveda ne v naselju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krivi so tudi tisti, ki delajo gužvo na cesti, pa čisto po nepotrebnem vozijo 10km/h pod omejitvijo, zato se pa dogajajo prehitevanja v nepregledne ovinke itn., ker ti tisti drekači spijejo živce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tu nastane problem, kaj pa v službi, ko ti hodijo po živcih osem ur in ne samo par sekund, pa se ne znori za vsako malenkost in otroci doma, ko si želiš samo minuto miru....itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krivi so tudi tisti, ki delajo gužvo na cesti, pa čisto po nepotrebnem vozijo 10km/h pod omejitvijo, zato se pa dogajajo prehitevanja v nepregledne ovinke itn., ker ti tisti drekači spijejo živce

Meni je en prijatelj enkrat rekel, da so živčni ljudje od živčne krave mleko pili in so zaradi tega tak živčni ! :rolleyes:

No ja pa še polna luna je bila nekaj dni nazaj, to bo to ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krivi so tudi tisti, ki delajo gužvo na cesti, pa čisto po nepotrebnem vozijo 10km/h pod omejitvijo, zato se pa dogajajo prehitevanja v nepregledne ovinke itn., ker ti tisti drekači spijejo živce

pa drugače imaš čas živeti?....s spitimi živci nimaš kaj iskati v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosim da ne moralizirate, ampak pejte rajši na mopede..če po pravici povem, sem raje doma kot bi se vozil po omejitvah, ker mi to enostavno ni užitek, tako kot je nekaterim užitek delati gužvo na cesti je meni pač malo hitrejša vožnja, seveda ne v naselju!

Mislim, da bi morali biti moderatorji VZOR vsem ostalim kako se vozi, ne pa hujskači butnglavcev :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa drugače imaš čas živeti?....s spitimi živci nimaš kaj iskati v prometu.

heh saj meni jih nihče ne pije, ker mi jih ne more, jaz pač prehitim vse počasnejše pa je rešeno

Mislim, da bi morali biti moderatorji VZOR vsem ostalim kako se vozi, ne pa hujskači butnglavcev :headbang: :headbang:

tudi policaji bi morali biti vzor vsem voznikom, pa vsi vemo da niso, ne vem pa zakaj bi morali biti moderatorji, saj jaz samo urejam forum ter čistim vaše take in drugačne iztrebke, ne bom pa lagal da vozim počasi, ker ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater modrujete,ste huj k moja tašča.Vsak nej z glavo voz al bo to hitr al počas,po svojih zmožnostih seveda. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh saj meni jih nihče ne pije, ker mi jih ne more, jaz pač prehitim vse počasnejše pa je rešeno

ampak ti ne prehitevaš v nepregledne ovinke in v škarje, kajne?....ekola, problem rešen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krivi so tudi tisti, ki delajo gužvo na cesti, pa čisto po nepotrebnem vozijo 10km/h pod omejitvijo, zato se pa dogajajo prehitevanja v nepregledne ovinke itn., ker ti tisti drekači spijejo živce

srčece tebi se je pa ene par koleščkov zataknilo, a ne.....VSAK ODGOVARJA ZASE...če te sprovocira en mevža na cesti, potem je čas da vrneš vozniško in se pozanimaš za kakšno posebno obravnavo v zato namenjenih ustanovah....

dr.looney :alien1:

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krivi so tudi tisti, ki delajo gužvo na cesti, pa čisto po nepotrebnem vozijo 10km/h pod omejitvijo, zato se pa dogajajo prehitevanja v nepregledne ovinke itn., ker ti tisti drekači spijejo živce

...zanimiva ugotovitev. Torej bom (zdaj malo karikiram) kriv, da se je en prenapetež skantal v jarek, ker peljem 80/uro. Jaz pravim takole: treba je prej na pot, pa ni potrebe za bezljanjem.

Ne vem, kdo je že napisal, ampak še kar drži... -''Kdor je hiter na dirkališču, je as. Kdor pa na cesti, je pa milo rečeno -nespameten..''

kOci, nisem s tem mislil na tebe, ampak si dal krasno iztočnico.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srčece tebi se je pa ene par koleščkov zataknilo, a ne.....VSAK ODGOVARJA ZASE...če te sprovocira en mevža na cesti, potem je čas da vrneš vozniško in se pozanimaš za kakšno posebno obravnavo v zato namenjenih ustanovah....

dr.looney :alien1:

mevže spravt s cest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene že počas mineva volja do vožnje po naši Slovenski norišnici, pa jebemumast a eni res majo samo glavo pri riti in ne znajo več kot tišat gas do podna !! Nekateri kot, da jim ni ženska še nikdar dala, pa svojo frustracijo zdravijo z motorjem, veste manualna terapija tudi pomaga, to je že Freud pogruntal ! Ne pozabite, da so še drugi na cesti, niste sami !

Zakaj tako ? Zato, ker nisem ravno počasne, pa so me danes prehitevali frišno blagoslovljeni konji v Mirni peči po levi in desni in to po dva hkrati, sami in s sopotnicami, po sredi ovinka in čez polno črto, tole je čisto blesavo !

Proti Zuzemberku smo vozili v koloni, ko se je zacelo prehitevanje, prehiti eden in potem se sprozi verizna reakcija. Pomislis pa kam se jim tolk mudi ali pa fak, spet se bo komu kaj zgodilo, nakar zagledas ob cesti ali pa kar na cesti ustavljene motorje, ko nekomu pomagajo, nimam pojma a je skup padu ali je po tleh uzgal ko ni spelal ovinka, no a je blo treba tega???

Se že pozna, da prihajaja generacija objestnezev, ki prehajajo iz avtomobilov na motorje, prav isto pocnejo kot z avtomobili, izsiljujejo ostale, jemljejo prednost...koliko casa na tak nacin je pa vprasanje...pa bo spet polna stran na Cestna črno siva kroniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zanimiva ugotovitev. Torej bom (zdaj malo karikiram) kriv, da se je en prenapetež skantal v jarek, ker peljem 80/uro. Jaz pravim takole: treba je prej na pot, pa ni potrebe za bezljanjem.

Ne vem, kdo je že napisal, ampak še kar drži... -''Kdor je hiter na dirkališču, je as. Kdor pa na cesti, je pa milo rečeno -nespameten..''

kOci, nisem s tem mislil na tebe, ampak si dal krasno iztočnico.

Slak - trenja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!