Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

ampak ti ne prehitevaš v nepregledne ovinke in v škarje, kajne?....ekola, problem rešen...

ne, rajši počakam da vidim kaj je na cesti pred mano in prehitim takoj ko je to mogoče....nikjer nisem napisal da grem v škarje in v nepregledne ovinke prehitevat pa ne vem kaj še, priznam pa da rad nagnem do roba gume in odprem plin na izhodu ovinka

srčece tebi se je pa ene par koleščkov zataknilo, a ne.....VSAK ODGOVARJA ZASE...če te sprovocira en mevža na cesti, potem je čas da vrneš vozniško in se pozanimaš za kakšno posebno obravnavo v zato namenjenih ustanovah....

dr.looney :alien1:

mogoče, ampak nekaterim se že od nekdaj taprvi narobe vrti, potem veš, kako se ostali vrtijo, to, da naj vsak pazi nase od odgovarja zase sem že našisal na prejšnji strani........in še enkrat, mene noben ne sprovocira ker ga prej prehitim, mi je pa res dvignil pritisk en prepotentnež v nedeljo na cesti stari trg - črnomelj, ko je z eno staro škatlo karavansko od volvota tiščal bogi avto kokr je dalo pred menoj in z vsake bankine začinil cesto s peskom da se je še en čas kadilo za njim, in ne, nisem ga prehitel ker se mi to glede na njegov odziv ko vidi moped za sabo ni zdelo niti približno pametno, sem počakal, in je na križišču šel po svoje

...zanimiva ugotovitev. Torej bom (zdaj malo karikiram) kriv, da se je en prenapetež skantal v jarek, ker peljem 80/uro. Jaz pravim takole: treba je prej na pot, pa ni potrebe za bezljanjem.

Ne vem, kdo je že napisal, ampak še kar drži... -''Kdor je hiter na dirkališču, je as. Kdor pa na cesti, je pa milo rečeno -nespameten..''

kOci, nisem s tem mislil na tebe, ampak si dal krasno iztočnico.

nič bat, karto za riješko pisto že imam v žepu, tako da si bom tam lahko dal duška........in pri meni ni štos v tem da bi moral prej na pot, jaz se bom na tej in tej relaciji tako peljal pa če bom šel na pot ob 1h popoldne ali pa ob 4h, meni se na mopedu nikoli nikamor ne mudi, ker z njim ne hodim po opravkih, za to imam avto, ampak se pač tako vozim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par bi Vas izvzel, vsi drugi ste pa tako pametni, da bi se vas Bog usmilu!! :slap:

Dejmo se raje v jesen' preštet, pa bo vse jasno! :O :o Predvsem pa vsem!

Lejte, meni gre pa že vse skupaj mal' na jetra;

Najbolj žalostno je, da nas policaji ZASTONJ VABIJO V ŠOLO VARNE VOŽNJE, pa se raje zapijamo in kažemo okrog, kol'k je en bolj frajer od ostalih, pa kateri ima več netov (& brez "ozemljitve") itd. O izkušnjah ne duha ne sluha! Predvsem pa me je strah, ko vidim, koliko začetnikov je na motorjih in kako brezglavo vozijo v prometu.

Motorizem je luštna stvar, ampak samo toliko časa, dokler gre po sreči... Kaj pa potem???

Jok in stok in jamranje in... Bolj hudič je, ko jamrajo drugi. To je šele kriza!

Včeraj sva vozila za dvema, ki se jima je na prvi pogled videlo, da sta prvo leto na motorju. Prehitevala sta pa tako (IN TAM), da so se mi postavljali lasje pokonci. - na odcepih, v nepregledne ovinke, po pet vozil naenkrat itd itd...

Saj ni blo nič. Morda pa zarad' tega, k sem pod čelado en Očenaš za ta "brezglavca" zmolu...

No, in zvečer se je pa en zarinu na enak način, kot bi se lahko tadva osla vsaj petkrat v tistih nekaj kilometrih!

Je pa nekaj najbolj zanimivo; Da se tega frajerji sploh ne zavedajo, kolk' jih 'ma On zgoraj rad!!... Če nebi pazil nanje, bi nas šlo že zdavnaj pol po zlu! (Ne pol... 62 - 68 % pa zagvišno!!

Največji štos je pa bil, ko sva ustavila in mi je žena rekla:

"Ti, tadva sta pa čist frišna motorista, a ne!"

Zanimivo ne. Kako se to porajta... Predvsem pa, kdo!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa čisto po nepotrebnem vozijo 10km/h pod omejitvijo ...

Vem, da še nisi pozabil iz avtošole, če pa si ... jaz si to razlagam takole: zapisana omejitev hitrosti pomeni najvišjo dovoljeno hitrost v danem odseku ceste ob idealnih pogojih (odlična vidljivost, suho cestišče, brez posebnosti .... )

Priznam, da tudi sam grešim, se pa probam držat omejitev vsaj v naseljih ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je klon vstal od mrtvih.......zabavno postaja.....sicer pa je to postala "odlika" tega foruma..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisanje se mi je zdelo nekam znano ampak ta falot iz ''Horjula'' bi me že spet kmalu prelisičiu...

ti si že tolkrat šou na led, da bi še hokejistom lahko bil vzor .)

lepo prosim da ne moralizirate, ampak pejte rajši na mopede..če po pravici povem, sem raje doma kot bi se vozil po omejitvah, ker mi to enostavno ni užitek, tako kot je nekaterim užitek delati gužvo na cesti je meni pač malo hitrejša vožnja, seveda ne v naselju!

kocgan končno neke pametnega od tebe :OK: ...vidim da se tud ti spreminjaš na bolje, zaj ko si se končno začel malo po cestah furat tak ko je treba, ne pa samo po tisti njivi od mobikroga B)

srčece tebi se je pa ene par koleščkov zataknilo, a ne.....VSAK ODGOVARJA ZASE...če te sprovocira en mevža na cesti, potem je čas da vrneš vozniško in se pozanimaš za kakšno posebno obravnavo v zato namenjenih ustanovah....

dr.looney :alien1:

ti pa najboljše da se zapreš v eno tiho sobo, pa šteješ bele miške, bo najboljše za vse :OK:

p.s: pa comp ti naj bek vzamejo :)

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par bi Vas izvzel, vsi drugi ste pa tako pametni, da bi se vas Bog usmilu!! :slap:

Dejmo se raje v jesen' preštet, pa bo vse jasno! :O:O Predvsem pa vsem!

Lejte, meni gre pa že vse skupaj mal' na jetra;

Najbolj žalostno je, da nas policaji ZASTONJ VABIJO V ŠOLO VARNE VOŽNJE, pa se raje zapijamo in kažemo okrog, kol'k je en bolj frajer od ostalih, pa kateri ima več netov (& brez "ozemljitve") itd. O izkušnjah ne duha ne sluha! Predvsem pa me je strah, ko vidim, koliko začetnikov je na motorjih in kako brezglavo vozijo v prometu.

Motorizem je luštna stvar, ampak samo toliko časa, dokler gre po sreči... Kaj pa potem???

Jok in stok in jamranje in... Bolj hudič je, ko jamrajo drugi. To je šele kriza!

Včeraj sva vozila za dvema, ki se jima je na prvi pogled videlo, da sta prvo leto na motorju. Prehitevala sta pa tako (IN TAM), da so se mi postavljali lasje pokonci. - na odcepih, v nepregledne ovinke, po pet vozil naenkrat itd itd...

Saj ni blo nič. Morda pa zarad' tega, k sem pod čelado en Očenaš za ta "brezglavca" zmolu...

No, in zvečer se je pa en zarinu na enak način, kot bi se lahko tadva osla vsaj petkrat v tistih nekaj kilometrih!

Je pa nekaj najbolj zanimivo; Da se tega frajerji sploh ne zavedajo, kolk' jih 'ma On zgoraj rad!!... Če nebi pazil nanje, bi nas šlo že zdavnaj pol po zlu! (Ne pol... 62 - 68 % pa zagvišno!!

Največji štos je pa bil, ko sva ustavila in mi je žena rekla:

"Ti, tadva sta pa čist frišna motorista, a ne!"

Zanimivo ne. Kako se to porajta... Predvsem pa, kdo!!

Ti mladiči se pa tvojih postov ne upajo komentirat. Vejo da imaš prav, vejo da delajo narobe, ampak se vseeno špilajo frajerje, ker kaj pa je v življenju boljše, kot idiot izpadat pred očmi drugih? Ane Sui? In pa tisti post ko pravi, da se taki mladiči na cestah samozadovoljujejo tudi drži. Težko jim je, ko jih pametne punce enostavno prezirajo, pol se pa morejo tako izživljat, ker mislijo da bodo pozornost pritegnili. Sej jo, v kotičku posmrtnic. No Sui najbrž ne. Ti si res car, moj vzornik. Svaka ti čast. Boljšega od tebe ni daleč po vesolju. (Malček se ti EAST približa, sploh ko brez čelade po zadnji fura. Svaka čast. Človek zna na 1001 način pokazat svojo (ne)zrelost. ) Upam da so ti te besede malček morale dvignile. Ko se srečava me spomni, da ti častim...2dl mleka.

moto_rider vam zastonj tala dragocene izkušnje. Dejte se malo spmetovat. Če že ne zaradi vas, pa zaradi kakega nedolžnega mimoidočega, ki ga boste s sabo pobrali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosim da ne moralizirate, ampak pejte rajši na mopede..če po pravici povem, sem raje doma kot bi se vozil po omejitvah, ker mi to enostavno ni užitek, tako kot je nekaterim užitek delati gužvo na cesti je meni pač malo hitrejša vožnja, seveda ne v naselju!
heh saj meni jih nihče ne pije, ker mi jih ne more, jaz pač prehitim vse počasnejše pa je rešeno

tudi policaji bi morali biti vzor vsem voznikom, pa vsi vemo da niso, ne vem pa zakaj bi morali biti moderatorji, saj jaz samo urejam forum ter čistim vaše take in drugačne iztrebke, ne bom pa lagal da vozim počasi, ker ne

Sem večkrat pomislila ... tale kOci, tako mlad, pa že moderator - na osnovi česa? Izkušenj? Življenjskih?

Hja, za čiščenje foruma še gre, ampak, najprej je treba pred svojim pragom pomest.

Pa saj si kar razmišljujoč mlad mož. Mogoče si me malo neprijetno presenetil, ker sem te videla že v boljši luči. Verjamem pa, da je ta tvoj "zmagoviti preblisk" bolj posledica mladosti, kot dejanskega prepričanja.

Res pa je, da je povsod en (pre)velik kup starih butlov, kako potem mladeniči naj ne bi bili?

Svet počasi drsi s tečajev. Definitely.

:unsure:

Ene par bi Vas izvzel, vsi drugi ste pa tako pametni, da bi se vas Bog usmilu!! :slap:

Dejmo se raje v jesen' preštet, pa bo vse jasno! :O:O Predvsem pa vsem!

Lejte, meni gre pa že vse skupaj mal' na jetra;

Najbolj žalostno je, da nas policaji ZASTONJ VABIJO V ŠOLO VARNE VOŽNJE, pa se raje zapijamo in kažemo okrog, kol'k je en bolj frajer od ostalih, pa kateri ima več netov (& brez "ozemljitve") itd. O izkušnjah ne duha ne sluha! Predvsem pa me je strah, ko vidim, koliko začetnikov je na motorjih in kako brezglavo vozijo v prometu.

Motorizem je luštna stvar, ampak samo toliko časa, dokler gre po sreči... Kaj pa potem???

Jok in stok in jamranje in... Bolj hudič je, ko jamrajo drugi. To je šele kriza!

Včeraj sva vozila za dvema, ki se jima je na prvi pogled videlo, da sta prvo leto na motorju. Prehitevala sta pa tako (IN TAM), da so se mi postavljali lasje pokonci. - na odcepih, v nepregledne ovinke, po pet vozil naenkrat itd itd...

Saj ni blo nič. Morda pa zarad' tega, k sem pod čelado en Očenaš za ta "brezglavca" zmolu...

No, in zvečer se je pa en zarinu na enak način, kot bi se lahko tadva osla vsaj petkrat v tistih nekaj kilometrih!

Je pa nekaj najbolj zanimivo; Da se tega frajerji sploh ne zavedajo, kolk' jih 'ma On zgoraj rad!!... Če nebi pazil nanje, bi nas šlo že zdavnaj pol po zlu! (Ne pol... 62 - 68 % pa zagvišno!!

Največji štos je pa bil, ko sva ustavila in mi je žena rekla:

"Ti, tadva sta pa čist frišna motorista, a ne!"

Zanimivo ne. Kako se to porajta... Predvsem pa, kdo!!

Ufff, s tem se ne moreš drugo, kot globoko strinjat!

Mojster! Moj poklon in spoštovanje.

:worship:

1. Ti mladiči se pa tvojih postov ne upajo komentirat. Vejo da imaš prav, vejo da delajo narobe, ampak se vseeno špilajo frajerje, ...

moto_rider vam zastonj tala dragocene izkušnje. Dejte se malo spmetovat. Če že ne zaradi vas, 2. pa zaradi kakega nedolžnega mimoidočega, ki ga boste s sabo pobrali.

1. Zelo dobro povedano, saj v resnici tako tudi je. Spomnimo se naših mlečnih let ... uuuhjooooj ... :slap: ; sami nismo bili v takšni nevarnosti, posledično tudi drugi zaradi nas ne, pa bolj so nas imeli pod nadzorom.

Je pa res, da se je svet v drugačno smer vrtel.

2. Eee, točno! Tega je mene najbolj strah pri eskapadah raznoraznih "umetnjakovičev" vseh starosti! :angry: Tudi za Suija me je strah, ampak še bolj pa tega, da kdo drugi nastrada zaradi kipenja v mošnjičkih ... :( .

Da bi le bili spet vsi na kupu na začetku zime ... magari bo temperatura rasla zaradi raznoraznih komentarjev ... kaj potem. Bolje, da je vroče tu, kot pa zaradi drgetajoče svečke na kakšni gomili ... !

Zato pazite nase in na druge! Pa moto riderja berite. Pozorno.

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto raider se definitvno strinjam s tabo, vendar tisti, ki brezglavo vozijo po naših cestah, ne čitajo tega foruma, ne hodijo na šole varne vožnje, ker jih dosti še nima izpitov ali pa vsaj ne "ta pravih" in jim je edini užitek motociklizma adrenalinsko norenje po cestah in bežanje pred policijo oziroma izzivanje usode na vsakem koraku po zgledu nelegalnih street racerjev in raznih hell, devil, shit, fuck in oh riderjev, ki se vozijo povsod najmanj 300 kmh in imajo vsaj 200 konjske motorje s turbinskimi polnilniki in če jim le uspe posnamejo lastno smrt in jo dajo pol na You Tube :worship:

Mi smo pa stare kante, ker nam je 100 konjev več kot dovolj in imamo drugačne užitke. Na žalost nam pa statistika, ki jo vodi forumski kolega ni ravno v prid, leta mrtvecev niso ravno rosna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri ki tukaj dajejo nasvete glede varne vožnje sami teh ne upoštevajo in imajo veliko srečo da so še na cesti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto raider se definitvno strinjam s tabo, vendar tisti, ki brezglavo vozijo po naših cestah, ne čitajo tega foruma, ne hodijo na šole varne vožnje, ker jih dosti še nima izpitov ali pa vsaj ne "ta pravih" in jim je edini užitek motociklizma adrenalinsko norenje po cestah in bežanje pred policijo oziroma izzivanje usode na vsakem koraku po zgledu nelegalnih street racerjev in raznih hell, devil, shit, fuck in oh riderjev, ki se vozijo povsod najmanj 300 kmh in imajo vsaj 200 konjske motorje s turbinskimi polnilniki in če jim le uspe posnamejo lastno smrt in jo dajo pol na You Tube :worship:

Mi smo pa stare kante, ker nam je 100 konjev več kot dovolj in imamo drugačne užitke. Na žalost nam pa statistika, ki jo vodi forumski kolega ni ravno v prid, leta mrtvecev niso ravno rosna...

Res je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par bi Vas izvzel, vsi drugi ste pa tako pametni, da bi se vas Bog usmilu!! :slap:

Dejmo se raje v jesen' preštet, pa bo vse jasno! :O :o Predvsem pa vsem!

Lejte, meni gre pa že vse skupaj mal' na jetra; ...

Dej RAJDER pomir se, no. A ni škoda jetr. Če mi že morjo jet k vragu, nej grejo raj zarad alkota. Pa ne da kej dost delam na tem.

Ki sva bila midva še mlečna okoli ust sem bral Pavliho. Žal so ga ukinili. No, vidiš, zadnjih par let pa se naslajam nad neumnostjo in prevzetnostjo nekaterih članov tega foruma. Lahko ti priznam, da ze marsikdaj prav tako od srca nasmejim, kot takrat, ko sem bral Pavliho.

Pa ne pozabi; blagor ubogim na umu (duhu) kajti njih je nebeško kraljestvo.

:yea1: D.Bist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri ki tukaj dajejo nasvete glede varne vožnje sami teh ne upoštevajo in imajo veliko srečo da so še na cesti :whistle:

P'rjatu, :friend1: to se mi pa zdi, da se meni sliši... :O :hmm:

Ampak, saj svetovni prvaki tudi padajo, pa so najboljši :D:P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P'rjatu, :friend1: to se mi pa zdi, da se meni sliši... :O :hmm:

Ampak, saj svetovni prvaki tudi padajo, pa so najboljši :D:P

Sam škoda da prvaki vozijo na STEZI, ki je namenjena dirkanju in vozijo vsi v ENO smer, to je pomembna razlika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam škoda da prvaki vozijo na STEZI, ki je namenjena dirkanju in vozijo vsi v ENO smer, to je pomembna razlika

Saj se po desni polovici ceste vozi tudi le v eno smer... :hmm: pa še omejitve je treba upoštevat'. :yes:

Ejga... saj veš kako je, če morš' pritožbe pisat... :O :grim :D pa ne zame :P

Samo tole bi morala na PM, ker drugi ne bodo razumeli.

Sayo, pa ne se jezit'!! :grrr

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidiš, zadnjih par let pa se naslajam nad neumnostjo in prevzetnostjo nekaterih članov tega foruma. Lahko ti priznam, da ze marsikdaj prav tako od srca nasmejim, kot takrat, ko sem bral Pavliho.

Pavliha se ti ni prpeljal nasproti po tvojem pasu zaradi lastne nerazsodnosti in te stresel z motorja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto raider se definitvno strinjam s tabo, vendar tisti, ki brezglavo vozijo po naših cestah, ne čitajo tega foruma, ne hodijo na šole varne vožnje, ker jih dosti še nima izpitov ali pa vsaj ne "ta pravih" in jim je edini užitek motociklizma adrenalinsko norenje po cestah in bežanje pred policijo oziroma izzivanje usode na vsakem koraku po zgledu nelegalnih street racerjev in raznih hell, devil, shit, fuck in oh riderjev, ki se vozijo povsod najmanj 300 kmh in imajo vsaj 200 konjske motorje s turbinskimi polnilniki in če jim le uspe posnamejo lastno smrt in jo dajo pol na You Tube :worship:

Mi smo pa stare kante, ker nam je 100 konjev več kot dovolj in imamo drugačne užitke. Na žalost nam pa statistika, ki jo vodi forumski kolega ni ravno v prid, leta mrtvecev niso ravno rosna...

S temle se pa ne strinjam ( rdeče obarvano )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se malo umirit, spoh k ne sodi tle čist :topic: smo.

Oooo pi... saj res! :topic:

AiroH, se opravičujem. Vsem! Sorry! :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mladiči se pa tvojih postov ne upajo komentirat. Vejo da imaš prav, vejo da delajo narobe, ampak se vseeno špilajo frajerje, ker kaj pa je v življenju boljše, kot idiot izpadat pred očmi drugih? Ane Sui? In pa tisti post ko pravi, da se taki mladiči na cestah samozadovoljujejo tudi drži. Težko jim je, ko jih pametne punce enostavno prezirajo, pol se pa morejo tako izživljat, ker mislijo da bodo pozornost pritegnili. Sej jo, v kotičku posmrtnic. No Sui najbrž ne. Ti si res car, moj vzornik. Svaka ti čast. Boljšega od tebe ni daleč po vesolju. (Malček se ti EAST približa, sploh ko brez čelade po zadnji fura. Svaka čast. Človek zna na 1001 način pokazat svojo (ne)zrelost. ) Upam da so ti te besede malček morale dvignile. Ko se srečava me spomni, da ti častim...2dl mleka.

moto_rider vam zastonj tala dragocene izkušnje. Dejte se malo spmetovat. Če že ne zaradi vas, pa zaradi kakega nedolžnega mimoidočega, ki ga boste s sabo pobrali.

kdo ne upa? poglej v tole temo: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...p;#entry1595729

hihi

Popravljeno . Popravil SuiGeneris636
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temle se pa ne strinjam ( rdeče obarvano )

imaš prav, večina bo boljše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slab dan zame 16.4.09 na soški cesti smer Doblar,Podselo padec z motorjem ob izvozu iz ovinka, motor je ostal na sredini vozišča jst pa sem drsal po cesti na drugo stran vozišča :headbang: hvla bogu da nibilo nobenega vozila v obe smeri, ptem pa po vrstnem redu umik motorja, malo do bolnice... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slab dan zame 16.4.09 na soški cesti smer Doblar,Podselo padec z motorjem ob izvozu iz ovinka, motor je ostal na sredini vozišča jst pa sem drsal po cesti na drugo stran vozišča :headbang: hvla bogu da nibilo nobenega vozila v obe smeri, ptem pa po vrstnem redu umik motorja, malo do bolnice... :?

Vazn, da si dokaj cel in pises na forum...Upam, d nis motorja prevec sesul...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slab dan zame 16.4.09 na soški cesti smer Doblar,Podselo padec z motorjem ob izvozu iz ovinka, motor je ostal na sredini vozišča jst pa sem drsal po cesti na drugo stran vozišča :headbang: hvla bogu da nibilo nobenega vozila v obe smeri, ptem pa po vrstnem redu umik motorja, malo do bolnice... :?

nickname si spremeni iz radoracer v radokaskader :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!