Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

nickname si spremeni iz radoracer v radokaskader :)

Ali pa radopado (če bi si zlomil ključnico bi ti predlagal celo ETV1001 :yea1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slab dan zame 16.4.09 na soški cesti smer Doblar,Podselo padec z motorjem ob izvozu iz ovinka, motor je ostal na sredini vozišča jst pa sem drsal po cesti na drugo stran vozišča :headbang: hvla bogu da nibilo nobenega vozila v obe smeri, ptem pa po vrstnem redu umik motorja, malo do bolnice... :?

Ne se sekirat, dokler si ti OK mopet boš že porihtu, :yes: pol pa jovo na novo probat kje si napako naredil. :xx: :(

Mene so učili- VAJA DELA MOJSTRA, :xx: vse res samo preveč drage so te vaje, O:-) vsaj za mene- :? :whistle::headbang: PREVERJENO :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat, dokler si ti OK mopet boš že porihtu, :yes: pol pa jovo na novo probat kje si napako naredil. :xx: :(

Mene so učili- VAJA DELA MOJSTRA, :xx: vse res samo preveč drage so te vaje, O:-) vsaj za mene- :? :whistle::headbang: PREVERJENO :grim :grim

o.k hvala za nasvet :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slab dan zame 16.4.09 na soški cesti smer Doblar,Podselo padec z motorjem ob izvozu iz ovinka, motor je ostal na sredini vozišča jst pa sem drsal po cesti na drugo stran vozišča :headbang: hvla bogu da nibilo nobenega vozila v obe smeri, ptem pa po vrstnem redu umik motorja, malo do bolnice... :?

:eek:

Uh, jej ... srečo pa si imel! :worship:

Pri meni je bilo obratno ... motor je drsel po drugi strani cestišča do jarka, jaz pa sem ostala na sredini, ampak vseeno sem bila pol leta na berglah. Upam, da ti nimaš podobnih pripomočkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa še jst.Jz sm bil dolgo u komi Pa se spomnem nesreče,on je kriv.pa sm bil dolgo na zdravljenju.Pa sm še.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez izpita, brez registracije, brez čelade...

... brez zivljenja.

Sej je hudo, da se je ubil, ampak :cry: ... za take bi moral met posebno temo: "samomorilci po sloveniji". :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je šlo za cross motor.... :unsure:

...kdo od domačinov tam bi mogoče vedel... Ker v Večeru je poleg te novice foto enega cestaka. Ampak zraven piše, da je slika simbolična. Pa saj ni važno... Možno pa je..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sicer ne vem, za kak motor je šlo, toda, ker gre za poljsko pot, se s cestakom tam težko pelješ.....takole neuradno, po govoricah sovaščanov....sin je včeraj kupil motor in očetu ponujal, naj ga gre probat, med vožnjo bi ga naj dvignil na zadnje kolo in ko ga je spustil, ga je vrglo čez, z motorja, trčil je v skladovnico drv, od koder ga je odbilo na travnik, kjer je mrtev obležal :cry::(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez izpita, brez registracije, brez čelade...

če ne ves za kaj se gre prosim ne piši butastih komentarjev :headbang:

aja btw pa novinarji na 24 ur tudi nabijajo nekaj v 3....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne ves za kaj se gre prosim ne piši butastih komentarjev :headbang:

aja btw pa novinarji na 24 ur tudi nabijajo nekaj v 3....

Glede na to, da clovek res ni imel ne celade, ne izpita in ne registracije... Zakaj naj bi bil moj komentar butast?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako nekateri poudarjate....brez registracije, brez izpita....a za na poljsko pot to rabiš :headbang: marsikdo z izpitom in registriranim motorjem je bolj neveren za okolico...prej bi bilo zanimivo poudariti, da mogoče ni imel izkušen, ki pa jih veliko bol potrebuješ kot pa prej omenjeno v taki situaciji :? Glede čelade pa....

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kje napisano, koliko peska je bilo na cesti?

ne... piše samo neprilagojena hitrost :trance_33_sleep:

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!