Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Sicer je mal :topic: ampak vsaj pri ženskah (vsaj tako so mi same povedale) drži polna luna 14 dni prej pa 14 dni potem... tko da... :lol1:

Škoda je vsakega življenja čeprav nekateri prav iščejo nesrečo.... Me prav spominja na slogan nekoč glavne trgovine v Ljubljani: "Kdor išče ta najde". Pazite nase ker drugi na vas ne bodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naselju Krašči je v hudi prometni nesreči umrl 50-letni motorist. Zanj je bilo usodno trčenje s traktoristom.

V naselju Krašči v občini Cankova se je malo po 21. uri zgodila hujša prometna nesreča, v kateri je umrl 50-letni voznik kolesa z motorjem, so sporočili iz operacijsko-komunikacijskega centra (OKC) Policijske uprave (PU) Murska Sobota.

Do nesreče je prišlo med voznikom traktorja in voznikom kolesa z motorjem. Slednji je na kraju nesreče podlegel poškodbam. Več bo znanega po ogledu kraja nesreče, ki še poteka, so za 24ur.com povedali na murskosoboški policijski upravi.

Vir: 24ur.com

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat so glede nesreče različne infomacije.

- Na Valu202 v jutranji kroniki: Vinjen traktorist je nenadoma zavil levo, nasporoti pa mu je pripeljal nesrečni motorist, ki je na kraju nesreče umrl.

- Pomurje.si: Po prvih podatkih naj bi pijan traktorist pri žagi v Kraščih povozil mopedista, ki naj bi stal ob cesti.

Eno je jasno, pijan traktorist zakrivil smrtno nesrečo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek ob 20.20 uri se je v naselju Krašči zgodila huda prometna nesreča, v kateri je zaradi nepravilne strani vožnje umrl 49-letni voznik kolesa z motorjem. Pri ogledu kraja prometne nesreče, katerega sta se udeležila tudi preiskovalni sodnik in državni tožilec je bilo ugotovljeno, da je 65-letni voznik kmetijskega traktorja, znamke IMT 542, vozil po lokalni cesti iz smeri Domajinec v smeri Krašč.

Na začetku naselja Krašči je nenadoma zapeljal na levo stran vozišča, kjer je trčil v voznika kolesa z motorjem, znamke tomos, ki mu je peljal nasproti. Pri trčenju se je mopedist tako hudo poškodoval, da je na kraju podlegel poškodbam. Voznik kolesa z motorjem je med vožnjo uporabljal zaščitno motoristično čelado.

Voznik traktorja je bil na kraju preizkušen z elektronskim alkotestom, ki je pokazal, da je vozil pod vplivom alkohola. Odrejen je bil tudi strokovni pregled, so še sporočili iz PU Murska Sobota.

Letos so na pomurskih cestah zaradi prometnih nesreč umrli štirje ljudje, v enakem obdobju lani pa deset ljudi.

vir: 24ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist trčil v avtomobil in umrl

Ceste so zahtevale življenje še enega motorista. Ta je zapeljal na nasprotni pas in trčil v avtomobil. Njegov motor ni bil registriran, sam pa ni uporabljal zaščitne čelade.

Po podatkih Uprave RS za zaščito in reševanje je včeraj malo čez enajsto uro zvečer prišlo do nesreče. Na regionalni cesti Pusto polje–Nazarje sta trčila avtomobil in motor.

Kot je sporočila policija, je 23-letni voznik neregistriranega motorja vozil iz smeri Pustega polja proti Nazarjam. Izven naselja Lačja vas je zapeljal na levo in trčil v osebni avtomobil, v katerem je bil 22-letni voznik.

Motorist, ki med vožnjo ni uporabljal varnostne čelade, je zaradi hudih poškodb umrl na kraju nesreče. 22-letni voznik avtomobila se je v nesreči telesno poškodoval.

Pri posredovanju po nesreči so sicer sodelovali tudi gasilci PGD Nazarje, ki so nudili vso potrebno tehnično pomoč.

Vir: 24ur.com

Pa je šel še eden :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je nujno v dve temi enak post limat?

da ga ne bi kdo falili slučajno?

a ne bi še v tretjo temo?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je nujno v dve temi enak post limat?

da ga ne bi kdo falili slučajno?

a ne bi še v tretjo temo?

sej je v tri že blo napisan..

mogoče bi še kako najdl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj R.I.P.-aš......dobu je tist, kar je iskal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neregistriran motor, brez čelade..........ma ko ga jebe.......čist prou mu je, pa me sladko boli za familijo, prjatle....itd...........če niso mel tok pameti, da ga od tega odvrnejo.....naj si kar na svojo vest pripišejo tragedijo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj R.I.P.-aš......dobu je tist, kar je iskal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neregistriran motor, brez čelade..........ma ko ga jebe.......čist prou mu je, pa me sladko boli za familijo, prjatle....itd...........če niso mel tok pameti, da ga od tega odvrnejo.....naj si kar na svojo vest pripišejo tragedijo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo tehten razlog si podal za svoje bruhanje!!!!!!!!

Dečko......kaj od tega ti ni jasno........da ti prevedem........al tut ti pašeš med podobne kalibre???????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenmu ne želim slabo ker nisem tak človek ampak kot je klimbra napisal....vedel je kaj se lahko zgodi v primeru da nimaš čelade itd... in še prehitevat je verjetno šel al whatever...razn če je mislu da je superman in da mu noben nič ne more!

in zaradi tega trpijo drugi, največ pa starši!!!

ampak vseeno R.I.P.

shit happens when you party naked

Popravljeno . Popravil Kane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se kar se tiče bistva strinjam z napisanim, ampak ni pa nobene potrebe, da se sploh komentira take zadeve, če že nimaš kaj lepega povedat o preminulemu.. Kljub vsemu je bil človek. Tisti, ki se s tem kar je naredil ne strinjamo, si lahko lepo mislimo svoje, ni pa treba zato po forumu izlivat svoj žolč, čeprav si je "zalsužil".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Dečko......kaj od tega ti ni jasno........da ti prevedem........al tut ti pašeš med podobne kalibre???????????????????

Meni naprimer ni jasno ,ali morajo vsi ki se vozijo brez čelade in reg. umreti,ali je to mišleno samo za dotičnega,

zanima pa me,ali je dobro da se ubijejo vsi ki kršijo cpp,oz. samo tisti ki nimajo čelade oz reg.

Morda razlaga ne bo odveč.

Ne dečko zlati.....sploh jim ni treba umreti.

Sam ne mi govort, da njegovi prijatelji niso vedeli, da njegovi starši niso vedeli, da nihče ni znal prepotentnežu v glavo vbit, da dela totalno neumnost, da ga nihče od bližnjih ni imel sposobnosti ustavit........veš, o tem govorim, in oni naj si na svojo vest.....krepko......zapišejo smrt tega fantiča!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...............Zgleda, da so ga mel za totalno in oh in sploh faco........v stilu " on si pa upa"!!!!!!!!!!

Žal je takih iz dneva v dan preveč........in posledice so.........kaj misliš kakšne????????????????????????????????????????

V tem je smisel vsega tega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S......in.....velja za vse........ne mi prodajat lažnega sočutja.......ker mi je popolnoma jasno, da se vam v večini sladko jebe za njega.......je pač moderno R.I.P.-at.......in izkazovat neko solidarnost, sožalje......we!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni naprimer ni jasno ,ali morajo vsi ki se vozijo brez čelade in reg. umreti,

Ne ni nujno, da morajo umreti imajo pa veliko, veliko večje možnosti, da preživijo - z čelado seveda!!! (pod čelado pa kolikor toliko brihtno glavo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj R.I.P.-aš......dobu je tist, kar je iskal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neregistriran motor, brez čelade..........ma ko ga jebe.......čist prou mu je, pa me sladko boli za familijo, prjatle....itd...........če niso mel tok pameti, da ga od tega odvrnejo.....naj si kar na svojo vest pripišejo tragedijo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No moderatorji o tem če je taka objava za izbrisat bi pa res lahko razmislili?!?

Ti pa niti ne poskusi s kakšnim dečko ker nisem tvoj dečko. Pokroviteljski bodi do tistih, ki ti to dovolijo.

In ne nisem eden "takih" mi je pa ratalo kar slabo ob tvojih slaboumnih idejah. Pa brez zamere ampak sem že odšel od računalnika pa sem se moral vrnit ker ne morem čez to da so tvoje izjave milo rečeno neokusne.

Lep pozdrav Drvo WP

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutek nepremišljenosti, ki ga je "drago" stal, zato ni nujno, da ga je treba popljuvat po dolgem in počez, en opomin več vsem nam, da ga ni za srat po cesti, zanj je pa itak prepozno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moderatorji o tem če je taka objava za izbrisat bi pa res lahko razmislili?!?

Ti pa niti ne poskusi s kakšnim dečko ker nisem tvoj dečko. Pokroviteljski bodi do tistih, ki ti to dovolijo.

In ne nisem eden "takih" mi je pa ratalo kar slabo ob tvojih slaboumnih idejah. Pa brez zamere ampak sem že odšel od računalnika pa sem se moral vrnit ker ne morem čez to da so tvoje izjave milo rečeno neokusne.

Lep pozdrav Drvo WP

Brez veze. Takim ni pomoči. Sam je najbol revež.

P.S. R.I.P.

Klimbra si zadovoljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj R.I.P.-aš......dobu je tist, kar je iskal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neregistriran motor, brez čelade..........ma ko ga jebe.......čist prou mu je, pa me sladko boli za familijo, prjatle....itd...........če niso mel tok pameti, da ga od tega odvrnejo.....naj si kar na svojo vest pripišejo tragedijo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:SS:headbang:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma brez veze se je zdaj penit in usajat. Razumljivo je, če ne razumete kaj vam je Klimbra napisal, obenem pa tudi žalostno. Preberite še enkrat in se zazrite vase, če ste tega sposobni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma brez veze se je zdaj penit in usajat. Razumljivo je, če ne razumete kaj vam je Klimbra napisal, obenem pa tudi žalostno. Preberite še enkrat in se zazrite vase, če ste tega sposobni.

Moti me edino njegova razlaga izražanja sočutja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!