Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

S polno ritjo je lahko srat.. Mogoce pa je bil tip cist vzoren motorist, ki je vozil po predpisih, vedno v opremi, pa se zelo v redu clovek.... :nono:

Tudi jaz sem vajen vozit registrirane motorje v opremi, ampak enkrat letno pa me prime brez registracije in brez čelade malo stisnit nekje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že rimljani, ki so znali biti zelo kruti so rekli:

De mortuis nihil nisi bene.

Barbari ravnajo drugače.

Lp, Nduro

zelo poučljiva izjava, seveda za tiste, ki znajo vsaj malo razmišljati, ostali pač.....tolčejo po vsem, vseh, sami pa nedolžni "vadijo" sebe s tem ven....a vsi vemo, da žal ni tako................ :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem vajen vozit registrirane motorje v opremi, ampak enkrat letno pa me prime brez registracije in brez čelade malo stisnit nekje ...

Jaz se vedno vozim v opremi in z registriranim motorjem. Se je pa že zgodilo, ko sem na pomlad nekaj rihtal motor, registracija ravno potekla, nisem še podaljšal in sem se šel zapeljat do sosednje vasi brez opreme, ker je v vnemi, da bom probal če menjalnik dejansko dela, "nisem imel časa" it iskat not.. Ajde slučajen, zelo malo verjeten in skrajen primer. Ampak vseeno mislim, da se je že vsak izmed nas ob taki ali drugačni priložnosti, zaradi takšnega ali drugačnega razloga že zapeljal kakšen km z neregistiranim motorjem ali brez opreme. In če imaš smolo, da te pizdarija doleti (ali jo narediš) ravno takrat...

No kakorkoli že, ponavadi ko se ponesreči nekdo na tak način, je velika verjetnost, da je pač to prekticiral bolj redno. Ampak možnost, ki jo omenja a79 pa vseeno ostaja, čeprav minimalna :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bernardek:

Nimam še frocou in zato pišem samo hipotetično... Moje mnenje pač ,ki ga ima lahko vsak o vsem... :rolleyes:

Mislim, da se otroke vzgaja do 10. ali 15. leta. Če ti do takrat ne uspe naj jim Bog pomaga. Nekaterim je/bo pomagal drugim pa pač ni/ne bo.

Omenjaš dva ekstrema:

Tiste, ki jim starši kupijo.... Bom takole rekel:kakor dobljeno-tako izgubljeno.

Drugi si kupijo sami in ne šlivijo tastarih... Vprašati se je treba, kaj so tastari z njim počeli prej omenjenih 10 oz. 15 let?

Še en star pregovor: Lastna hvala se pod mizo vala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tisti, ki ima registriran motor ne more umreti...?

No, da grem na bistvo. Malce sem bral komentarje, pa je tudi mene izjava od klimbre malce zmotila (preveč je bil direkten), po drugi strani pa je imel tudi prav. Večina samo piše RIP, kaj si pa v sebi misli pa je drugo. Tudi meni je žal človeka, ki umre, vendar zato ne napišem za vsakega RIP, blablabla. Pač se mi zdi nepotrebno kajti sploh ga nisem poznal in njegovim svojcem najbrž ne bo pomagalo, če bi tudi to napisal. Kdor resno misli in ga pozna bo že osebno sporočil sožalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bernardek:

Nimam še frocou in zato pišem samo hipotetično... Moje mnenje pač ,ki ga ima lahko vsak o vsem... :rolleyes:

Mislim, da se otroke vzgaja do 10. ali 15. leta. Če ti do takrat ne uspe naj jim Bog pomaga. Nekaterim je/bo pomagal drugim pa pač ni/ne bo.

Omenjaš dva ekstrema:

Tiste, ki jim starši kupijo.... Bom takole rekel:kakor dobljeno-tako izgubljeno.

Drugi si kupijo sami in ne šlivijo tastarih... Vprašati se je treba, kaj so tastari z njim počeli prej omenjenih 10 oz. 15 let?

Še en star pregovor: Lastna hvala se pod mizo vala.

Hudo napako boš naredil, če boš nehal vzgajati že pri 10.ih, 15.ih letih.

Otroke se vzgaja od njihovega rojstva, do lastne smrti!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ze gre tisti rek,

Naj tisti ,ki je brez "greha" prvi vrze kamen.

tega so si zmislili "krivci" da bi se zavarovali pred tistimi, ki jih obtožujejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moderatorji o tem če je taka objava za izbrisat bi pa res lahko razmislili?!?

Premislil in ne zbrisal.

Še kaj?

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo napako boš naredil, če boš nehal vzgajati že pri 10.ih, 15.ih letih.

Otroke se vzgaja od njihovega rojstva, do lastne smrti!!!!!!

Da, zelo res.

Vendar mnogi starši ne razmišljajo tako. Zato pa vsak sleherni dan ziher vsak od nas naleti na zelo nevzgojenega (odraslega) človeka ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo enkrat nehat travmirat ... dnevno umre na svetu veliko ljudi. Tudi sami bomo enkrat ...

Življenje je pač lepa, a tudi nevarna reč ... in ne jaz, ne ti nisva "Mati Tereza".

Daj no, mashina, kakšno travmiranje neki, še manj "Mati Tereza" sindrom! :angry:

Je le zdrava mera empatije, ki me varuje pred tem, da bi postala cinična in popadljiva.

Pa saj menda razumeš (bi se čudila, če ti ne bi), o čem sem govorila. Preprosto ne morem sprejeti drže, češ, JAZ PA VEM! Pa ne zato, ker bi poznal, videl in vedel, ne ... zgolj zato, ker JAZ tako mislim in sklepam ... iz česa le???

Saj tudi jaz sama marsikaj obsojam, vendar nikoli arogantno ne mečem vsega in vseh v isti koš.

@ Marko55 - ja, brez skrbi, da sem pomislila na nekoga, ki je nastradal ne po svoji krivdi. Najbrž še preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premislil in ne zbrisal.

Še kaj?

:zzz:

Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepismeni ne prebere......polpismeni ne razume......funkcionalno nepismen, pa misli, da vse razume, a si v zmedeni glavi naredi popolnoma napačno sliko prebranega!!!!

Jeba......tak pač je MS.......in mnogo se jih lahko najde, v zgoraj napisanem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo napako boš naredil, če boš nehal vzgajati že pri 10.ih, 15.ih letih.

Otroke se vzgaja od njihovega rojstva, do lastne smrti!!!!!!

hough :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist trčil v avtomobil in umrl

Ceste so zahtevale življenje še enega motorista. Ta je zapeljal na nasprotni pas in trčil v avtomobil. Njegov motor ni bil registriran, sam pa ni uporabljal zaščitne čelade.

Po podatkih Uprave RS za zaščito in reševanje je včeraj malo čez enajsto uro zvečer prišlo do nesreče. Na regionalni cesti Pusto polje–Nazarje sta trčila avtomobil in motor.

Kot je sporočila policija, je 23-letni voznik neregistriranega motorja vozil iz smeri Pustega polja proti Nazarjam. Izven naselja Lačja vas je zapeljal na levo in trčil v osebni avtomobil, v katerem je bil 22-letni voznik.

Motorist, ki med vožnjo ni uporabljal varnostne čelade, je zaradi hudih poškodb umrl na kraju nesreče. 22-letni voznik avtomobila se je v nesreči telesno poškodoval.

Pri posredovanju po nesreči so sicer sodelovali tudi gasilci PGD Nazarje, ki so nudili vso potrebno tehnično pomoč.

Vir: 24ur.com

Pa je šel še eden :cry:

Ker vidim, kako burno debato ste načeli, velja omeniti, da je ravno v tistem času v MK Rdeča Armada (neposredna bližina nesreče) potekal motozbor. Najbrž so pili grozdni sok in jedli kremšnite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vidim, kako burno debato ste načeli, velja omeniti, da je ravno v tistem času v MK Rdeča Armada (neposredna bližina nesreče) potekal motozbor. Najbrž so pili grozdni sok in jedli kremšnite.

Ka niso člani tega kluba nekaj komentirali v "dokumentarcu" Okus po hitrosti? (s tem ne mislim nič slabega, da ne bo kdo kaj preveč mislil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en majčken podatek motorist ni bi sam, z njim je bi še en motorist, ki pa je s kraja nesreče enostavno odpeljal...(vir: Novi tednik)

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en majčken podatek motorist ni bi sam, z njim je bi še en motorist, ki pa je s kraja nesreče enostavno odpeljal...(vir: Novi tednik)

dr.looney :alien1:

no tu pa je res žalostnu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi.da, kakšni smo ratal slovenci, še prjatlu ne bi več pomagal, žalostno :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi.da, kakšni smo ratal slovenci, še prjatlu ne bi več pomagal, žalostno :naughty: :naughty: :naughty:

hrvati bojo počakal da se med sabo pobijemo pa ne bojo rabil mednarodnega sodišča ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne žalostno ampak realno

mogoče se je pa ustrašu.

tko, v maniri pussya pač..kakršni pač so danes slo-bajkerji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če ga je meu nekej pod kapo? Je že tako, da sta vedno najmanj dve resnici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa razlika med vožnjo pod vplivom alkohola in ne dajanje prve pomoči udeleženim v nesreči. Vsaj poklical bi 112 oz 113.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!