Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Dej klobuček.........najprej preberi.....potem se potrudi razumeti........

Pa ne ti men o klikerjih.......ker tebi že DOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOlgo ne delujejo!!!!

BTW......ko si posodil.......si sokriv......al pa te absolutno jebe morala!!!!!!!!!.....jaz bi si tako dejanje, da nekoga pustim na svoj motor, brez opreme.....očital celo življenje!!!!!........in tukaj je keč!!!!!!!!!!!!, ki ga ti ne boš nikoli razumel, pa če ti tumbam eno in isto še nekaj let!

Cartman.........kreten si TI........da se popravim........polpismen kreten. Ne bodi žaljiv!!!!!

Zgleda da si ''polpismen kreten'' it, ker če bi znal brati, in če bi prebral zadnji dve strani, bi ugotovil kdo je kreten za večino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bodo debate o "krivcu" šle v nedogled in v zmerjanja mi je danes sodelavec, ki je v Zazidu igral mali nogomet povedal, da sta mladca v hlačkah in japonkah v "poduhovljenem" stanju spizdla motor kolegu ki ga ima za se ganjat po travnikih in gozdu okoli hiše in na žalost končala kakor pač sta, v skalnem useku z betonsko cevjo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da si ''polpismen kreten'' it, ker če bi znal brati, in če bi prebral zadnji dve strani, bi ugotovil kdo je kreten za večino.

Odrasti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da si ''polpismen kreten'' it, ker če bi znal brati, in če bi prebral zadnji dve strani, bi ugotovil kdo je kreten za večino.

Večina ni zagotovilo, da je nekaj resnica :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

glede na obnašanje na naših cestah je IMHO še malo nesreč in malo žrtev... noben zakon, nobena kazen ne bo imela pravega učinka dokler smo ljudje (prostovoljno in namenoma) tko butasti!!! v svojih postih o dnevnih vožnjah sem se že večkrat zgražal nad vožnjo večine avtomobilistov, ki sploh ne nakazujejo več spremembe smeri (ali jo prepozno, ko že zavijajo in je itak bv), pa kako noro sekajo (tudi nepregledne) ovinke... pa sem bil ponavadi samo zasmehovan zaradi tega, kaj se usajam, tko pač je, pa kako to sploh ni problem itd itd :rolleyes: no poglejte si

(z rid - tisti dvojni ovinek nad the ovinkom) in povejte če se vam bo še zdelo tako smešno ko vam bo pripeljal en takle nasproti :evilgrin:

mimogrede: IMHO zanimivo da so prav na tej cesti opozorilne table kako je to nevaren odsek za motoriste, ker lahko pademo, zdrsnemo... ampak ali ste že kje videli opozorilno tablo: "avtomobilisti, vozite po svoji strani ceste"???

Kako pa ti voziš po cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bodo debate o "krivcu" šle v nedogled in v zmerjanja mi je danes sodelavec, ki je v Zazidu igral mali nogomet povedal, da sta mladca v hlačkah in japonkah v "poduhovljenem" stanju spizdla motor kolegu ki ga ima za se ganjat po travnikih in gozdu okoli hiše in na žalost končala kakor pač sta, v skalnem useku z betonsko cevjo....

Prokleti inštalaterji, ka tko betonske cevi nastavljajo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ritke dejte si prebrat naslov teme no... ma kej se morte sam prcat all the time? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, če si perajt lahko prcam tebe... :evilgrin:

Ej Grunf, stara sablja, :yea1: vidim da še vedno živiš po tistem načelu: Noži so za v nožnice. :naughty:

lp Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred slabima dvema urama je na obvoznici Celje - Levec, od vojašnice na Mariborski cca. pol kilometra prišlo do padca motorista s smrtnim izzidom. Verjetno bodo ostali podatki objavljeni naknadno od koga drugega, zaenkrat samo iskreno sožalje njegovim svojcem in pa XXX klubu.

Popravljeno . Popravil DaJoker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred slabo uro je na obvoznici Celje - Levec, od vojašnice na Mariborski cca. pol kilometra prišlo do padca motorista s smrtnim izzidom. Verjetno bodo ostali podatki objavljeni naknadno od koga drugega, zaenkrat samo iskreno sožalje njegovim svojcem in pa XXX klubu.

Peljal se mimo okoli osmih videl policiste s lučkami in zadevo obvozil, sedaj ko sem se vračal 10 min nazaj, je na kraju nesreče še nekaj ljudi policija,... Zgleda grozno, prvo kolo posebi, kestl posebi, polno vseh delov motorja po tleh, rušta pa sploh nisem uspel videt :wacko:

Zadeva se je pa zgodila nekje na nadvozu preko Kersnikove pri stolpu od Zlatarne Celje.

Tudi iz moje strani sožalje s svojcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih danes zjutraj slišal po radiju da je motorist ob vožnjo po zadnjem kolesu izgubil oblast nad vozilom in padel...popravteme če se motm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Grunf, stara sablja, :yea1: vidim da še vedno živiš po tistem načelu: Noži so za v nožnice. :naughty:

lp Jest

Fuk je Krajncem v kratek čas.... :grim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred slabima dvema urama je na obvoznici Celje - Levec, od vojašnice na Mariborski cca. pol kilometra prišlo do padca motorista s smrtnim izzidom. Verjetno bodo ostali podatki objavljeni naknadno od koga drugega, zaenkrat samo iskreno sožalje njegovim svojcem in pa XXX klubu.

R.I.P. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo mogu več afne guncat :trance_33_sleep:

klimbra bo dans kej strogih kritik in pridig??? :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se je pa tud meni pripetila nesreča :closedeyes: . En stric me je izsilil in sem šla potleh in pod odbijač. Na srečo jo je skupil samo motor, jaz sm samo obtolčena. Je bil pa stric bolj šokiran kot jaz, pri 68 letih je bila to njegova prva nesreča. Folk pa obup, najprej so se mirno vozili mimo, ko se je trudil toliko dvignit motor, da sem lahko potegnila nogo ven, potem ko sva ga pa hotela samo prestavit na avtobusno postajo takoj za križiščem pa pohnedaj da bi kdo ustavil in počakal, raje mimo na 5 cm in trobit :headbang::headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!