Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Dans se je pa tud meni pripetila nesreča :closedeyes: . En stric me je izsilil ....

Folk pa obup, najprej so se mirno vozili mimo, ............. pa pohnedaj da bi kdo ustavil in počakal, raje mimo na 5 cm in trobit :headbang::headbang: .

Kaj? Pomagali?)... Še za vrat bi ti stopili, če bi vedeli, da jih nihče ne gleda!

Če si motorist(ka), moraš pač to vzeti v zakup!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem je že bilo govora...pač ljudje so sebični in neumni...nebi rekel da se kdo nebi hotel umešavati v kako hujšo nesrečo ampak kot ti praviš ni bilo soraj nič....lahko samo povem da ljudje niso več ljudje ampak navadne umazane živali!!!

škoda živcov, ti bodi samo srečna da ni bilo kaj hujšega (hvala bogu)

LP :winkiss: (enga lupčka da bo bolš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem je že bilo govora...pač ljudje so sebični in neumni...nebi rekel da se kdo nebi hotel umešavati v kako hujšo nesrečo ampak kot ti praviš ni bilo soraj nič....lahko samo povem da ljudje niso več ljudje ampak navadne umazane živali!!!

Zase govori ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem mislil vsi...ampak takim podobni :rolleyes:

Ajaa ... sori, pol pa O. K. ... ti kr zmerjaj ljudi z umazanimi živalmi ... to priča samo o tebi .. .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se je pa tud meni pripetila nesreča :closedeyes: . En stric me je izsilil in sem šla potleh in pod odbijač. Na srečo jo je skupil samo motor, jaz sm samo obtolčena. Je bil pa stric bolj šokiran kot jaz, pri 68 letih je bila to njegova prva nesreča. Folk pa obup, najprej so se mirno vozili mimo, ko se je trudil toliko dvignit motor, da sem lahko potegnila nogo ven, potem ko sva ga pa hotela samo prestavit na avtobusno postajo takoj za križiščem pa pohnedaj da bi kdo ustavil in počakal, raje mimo na 5 cm in trobit :headbang::headbang: .

Če bi jaz pisal ZVCP se ti to nebi zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaa ... sori, pol pa O. K. ... ti kr zmerjaj ljudi z umazanimi živalmi ... to priča samo o tebi .. .

vsak ma svoje mišljenje, ti vidiš svet tako jaz ga tako...nimam nič proti tvojemu mišljenju in upam da boš tudi moje mišljenje pustil na miru, zdej se pa repenči kokr češ al se pa tut na glavo postavi ;)

lp in ne mislim se kregat ali pametovat povej kar češ se ne menim sploh več o temu...brigaj se zase ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se je pa tud meni pripetila nesreča :closedeyes: . En stric me je izsilil in sem šla potleh in pod odbijač. Na srečo jo je skupil samo motor, jaz sm samo obtolčena. Je bil pa stric bolj šokiran kot jaz, pri 68 letih je bila to njegova prva nesreča. Folk pa obup, najprej so se mirno vozili mimo, ko se je trudil toliko dvignit motor, da sem lahko potegnila nogo ven, potem ko sva ga pa hotela samo prestavit na avtobusno postajo takoj za križiščem pa pohnedaj da bi kdo ustavil in počakal, raje mimo na 5 cm in trobit :headbang::headbang: .

Svetlo siva kronika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se je pa tud meni pripetila nesreča :closedeyes: . En stric me je izsilil in sem šla potleh in pod odbijač. Na srečo jo je skupil samo motor, jaz sm samo obtolčena. Je bil pa stric bolj šokiran kot jaz, pri 68 letih je bila to njegova prva nesreča. Folk pa obup, najprej so se mirno vozili mimo, ko se je trudil toliko dvignit motor, da sem lahko potegnila nogo ven, potem ko sva ga pa hotela samo prestavit na avtobusno postajo takoj za križiščem pa pohnedaj da bi kdo ustavil in počakal, raje mimo na 5 cm in trobit :headbang::headbang: .

Sreča v nesreči, naj se nesreča ne zgodi več in ostane samo sreča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem je že bilo govora...pač ljudje so sebični in neumni...nebi rekel da se kdo nebi hotel umešavati v kako hujšo nesrečo....lahko samo povem da ljudje niso več ljudje ampak navadne umazane živali!!!

Zdravo ČLOVEK :devil: upam, da sodiš med nas LJUDI , če si slučajno žival, pa OPROSTI ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kaj je bilo danes zjutraj v Laškem? Tud en "moto" karambol :hmm:

po radiu je bilo rečeno:

motorist je iz neznanega razloga zapeljal na nasprotni vozni pas in čelno trčil v nasproti vozeče vozilo.

ko je motorist padel, pa ga je povozilo še tovorno vozilo.

to je bilo rečeno po radiu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso vsi takšne živali,nekateri so kar za pomagat.Men je enkrat padu motor v križišču, pa sta dva ustavla pa mi ga pomagala postavt nazaj.Res pa je da je na žalost manj takšnih.Men gre najbolj na živce to, da če me vidjo v avtu naprednostni, počakajo, če pa sem na motorju pa me v dosti primerih izsilijo, saj jim nič ne morem, bom že ustavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po radiu je bilo rečeno:

motorist je iz neznanega razloga zapeljal na nasprotni vozni pas in čelno trčil v nasproti vozeče vozilo.

ko je motorist padel, pa ga je povozilo še tovorno vozilo.

to je bilo rečeno po radiu!

Prodam motor!

Ne grem se več!!

:topic:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že prej omenil govorim za nekatere ljudi....ampak navsezadnje smo vsi živali, ni ti treba bit pretirano intelegenten samo malo se ozri in poglej kaj se dogaja na zemlji pa ti bo vse jasno....globalno segrevanje itd. pa še naštevanja...predlagam da tudi kdaj po tvju namesto fuzbala na discovery channel prešaltate pa boste videli o čem vam govorim o kakšnem pomenu besede "žival",

ampak o tem nebi tukaj govoril ker ne spada po to temo in se opravičujem za svoj "živalski" offtopic ;)

lepo pozdravljeni :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi žalu živali, one z segrevanjem nimajo dosti, razen krav, pa še te ne po lastni volji.Smo pa neumni in sebični.Mislim kot rasa.Da pa ostanemo pri temi, ljudje nas imajo preprosto za norce,ki izzivajo usodo in kao prav nam je, da smo dobili svoje.No ne vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na "živalstvo mislim s tem....ubijanje kitov NEHUMANO...delfinov ...izmiranje živalskih vrst zaradi kemikalij pa take fore"

nisem nek PEACE MAKER itd...ampak pač če se ne motim jaz tudi živim na temu planetu in se gre za mojo prihodnost kot tudi za vašo...ampak denar prevlada je bolj pomemben kot globalno segrevanje....samo da je para i bit će bolje (kaj ti bo pa dnar ko bodo neurja in take hude stvari bile prisotne skoraj 1x na mesec in še bi se dalo naštevati)

tko je...vendar manjšina ne more vplivati na večino...

kot si napisal sami smo si krivi....po eni strani smo si res ampak na te stvari bi se dalo vplivati ampak tu je spet "denar"...kot pravijo denar je sveta vladar....kar naj bo...naj majo dokler bojo lahko...ko bo pa spet kakšen hurikan itd. bojo pa bežali...

če se ne motim nam je narava dala vse in mi njej vračamo tako da jo uničujemo...narava se obnavlja ampak počasi!!

discovery channel te kar pouči (in ne mi govort da so same kozlarije gor ker niso)

LP poskrbimo za boljšo prihodnost in bodimo bolj humani :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena pot je.Da vsakdo poskrbi za sebe , da se obnaša humano, da prispeva k ohranitvi narave in ne pošluša besed kot, kaj pa boš sam naredu, kar dosttikrat slišim.To me spominja ko je neka mala deklica po hudem neurju hodila po obali in metala morske zvezde, ki jih je naplavilo nazaj v morje.Pride nek tip, in ob pogledu na deklico in tisoče zvezd na obali

ogovori deklico, kaj se pa matraš, glej koliko jih še je, a ni vseeno.P deklica pogleda zvezdo v svoji rokici in reče, tej ni vseeno in jo vrže v morje.

Uh to pa res ne spada sem, pa zdaj ko sem se namatru pisat NAJ MI BO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ma svoje mišljenje, ti vidiš svet tako jaz ga tako...nimam nič proti tvojemu mišljenju in upam da boš tudi moje mišljenje pustil na miru, zdej se pa repenči kokr češ al se pa tut na glavo postavi ;)

lp in ne mislim se kregat ali pametovat povej kar češ se ne menim sploh več o temu...brigaj se zase ;)

a kr "brigaj se zase" boš naložu čez vse to? Jok, brate. Če drugim rečeš, da so umazane žvali ... kaj si ti, kaj drugega kot garjav pes? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberi še enkrat preden bedarije začneš pisati!

tema!

HOV HOV HOV

Popravljeno . Popravil Kane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim je med smo in so razlika samo v črki M kajne??? drugače je pomen isti ane...ja to bo to!

prepuščam temo....se je s steno bolje pogovarjati....

hov hov hov, ima kdo kost???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

pa je šel še eden :cry:

Voznica zapeljala v motorista

Zagorje ob Savi, 30.05.2009, 08:26 | D.L.

V prometni nesreči v bližini Zagorja ob Savi je umrl motorist. Trčil je z voznico avtomobila, ki je zapeljala prek sredinske črte. Pri tem je dobil tako hude poškodbe, da mu niso mogli več pomagati.

"Ob 23.10 je voznica osebnega avta peljala iz smeri Zagorja ob Savi proti Kisovcu, po cesti prvega reda. Ko je pripeljala v bližino naselja Loke, je zapeljala iz levega nepreglednega ovinka na ravnino v blagem klancu navzgor. Pri izvozu ovinka je zapeljala preko neprekinjene sredinske črte na nasprotno smerno vozišče. V tem trenutku je nasproti pripeljal 28-letni motorist, v katerega je trčila. Motorist je poškodbam podlegel na kraju nesreče,“ so zapisali policisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

pa je šel še eden :cry:

Voznica zapeljala v motorista

Zagorje ob Savi, 30.05.2009, 08:26 | D.L.

V prometni nesreči v bližini Zagorja ob Savi je umrl motorist. Trčil je z voznico avtomobila, ki je zapeljala prek sredinske črte. Pri tem je dobil tako hude poškodbe, da mu niso mogli več pomagati.

"Ob 23.10 je voznica osebnega avta peljala iz smeri Zagorja ob Savi proti Kisovcu, po cesti prvega reda. Ko je pripeljala v bližino naselja Loke, je zapeljala iz levega nepreglednega ovinka na ravnino v blagem klancu navzgor. Pri izvozu ovinka je zapeljala preko neprekinjene sredinske črte na nasprotno smerno vozišče. V tem trenutku je nasproti pripeljal 28-letni motorist, v katerega je trčila. Motorist je poškodbam podlegel na kraju nesreče,“ so zapisali policisti.

Jaz opažam da avtomobilisti full sekajo ovinke... Zadnjič ko smo šli na Grobnik (z avtom) smo zaradi one prometne z nevestami na AC morali po stari od Slov. bistrice pa do CE. Tu je pred nami vozila voznica, ki je sekala VSAK ovinek, v desnih je pa na izhodu iz ovinka pravtako zapeljala na nasprotni pas. Če bi bil malo bol... bi mogo ven stopit pa jo vprašat po zdravi pameti saj taka vožnja pa res ne spada na cesto. Največja žalost je da se sama sploh verjetno ne zaveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!