Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Točno tako - izsiljujejo, skačejo pred tabo, se dirkajo, vozijo za ritjo. Zadnjič mi en pacient na poti na Rakitno prehiti in frcne čik čez okno, sklepam da predvsem zato, ker imam MB registracijo na motorju, čeprav sem iz Ljubljane.

Sem se trdno odločil, da ko se bo naslednjič zgodilo kaj takega, bom pacienta razbil (sedaj ima kladivo v jakni), do te me mere, da bo v poročilih in se sproži tema o objestnosti voznikov avtomobilov in ne motociklistov!

Očitno so taki časi, da se brez nasilja nič ne premakne! Še v lokalu te zdaj varnostik lahko ubije, brez javnega zgražanja. Tako pač je....

Sicer pa mašina, kaj pa misliš da si drugega kot bipedalna opica brez repa?!

Citat mozga velikosti grahovega zrna... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pogledaš na cesto najprej na levo, potem na desno in potem še enkrat na levo preden spelješ boš opazil nekoga, ki pred sekundo na levi še ni bilo, če pa le enkrat pogledaš na vsako stran in gas, potem pa poči.... samo je treba ljudi navadit gledat... to je vse....

Stvar je simpl - tam, kjer so križišča s stranskimi cestami, so običajno hitrosti omejene in običajno ne more nihče tako 'zahrtno, vendar počasi' pripeljat, da en pogled v levo ne bi bil dovolj.

to je moje nestrokovno mnenje

al kaj naj zdaj, zato, ker se bom nek kreten prinesel 200 km/h, gledam pol ure levo-desno, ko kaka zmešana kokoš?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to debato o prikritem gibanju smo imeli že parkrat, eno veliko dejstvo je da nas je čas prehitel in da smo vsi ki smo delali vozniške še za časa naše juge enostavno imeli popolnoma drugačne pogoje vožnje po cestah, dejstvo je da ima naša deželica zadnjih 15 let popoln avto in moto bum in da tega nihče v nobeni avtošoli ni povedal.... kar pa se tiče prikritega gibanja, če pogledaš na cesto najprej na levo, potem na desno in potem še enkrat na levo preden spelješ boš opazil nekoga, ki pred sekundo na levi še ni bilo, če pa le enkrat pogledaš na vsako stran in gas, potem pa poči.... samo je treba ljudi navadit gledat... to je vse....

PS: če pogledaš še tretjič levo in spelješ, ti lahko pa medtem kdo z desne prileti? Potem moraš spet pogledati v desno ... - ampak, zlomka, ti lahka pa kdo z leve pripelje, pardon, prileti?

Začaran krog, ki ga lahko razreši le umirjena vožnja tistih na prednostni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: če pogledaš še tretjič levo in spelješ, ti lahko pa medtem kdo z desne prileti? Potem moraš spet pogledati v desno ... - ampak, zlomka, ti lahka pa kdo z leve pripelje, pardon, prileti?

Začaran krog, ki ga lahko razreši le umirjena vožnja tistih na prednostni ...

to pa je čisto odvisno če zavijaš levo ali desno in če je kako vozilo za katerim se mogoče motorist glih odloči prehitevat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA dobro, saj imajo prav, itak se ne gre za šimfanje bajkerjem ampak to da otroci skačejo par metrov od obvoznice kjer ga folk tišči in se razbija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj čuva froca.. pač je cesta taka da te prsili da mal pritisneš...pa ne da zagovarjam divjanje ampak tak pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj čuva froca.. pač je cesta taka da te prsili da mal pritisneš...pa ne da zagovarjam divjanje ampak tak pač je.

Vse udeležence prometa je potrebno maksimalno zaščititi na tak ali drugačen način

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj čuva froca.. pač je cesta taka da te prsili da mal pritisneš...pa ne da zagovarjam divjanje ampak tak pač je.

a "cesta te prisili" ... ja to pa res prvič slišim ... čudna so pota božja, da ustvarja take ljudi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj čuva froca.. pač je cesta taka da te prsili da mal pritisneš...pa ne da zagovarjam divjanje ampak tak pač je.

1. Ocitno nimas se otrok in taksne bedarije govoris!

2. Pokojnega motorista je tudi ocitno cesta prisilila, da je malo prtisnil na plin??? :?

3. V blizini vrtcov in sol se se posebno previdno vozi!

citiram:"pa ne da zagovarjam divjanje ampak tak pač je", saj na koncu pa te lahko itak zjebe Newtonov zakon !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiram:"pa ne da zagovarjam divjanje ampak tak pač je", saj na koncu pa te lahko itak zjebe Newtonov zakon !!!

Pa Darwinov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj čuva froca.. pač je cesta taka da te prsili da mal pritisneš...pa ne da zagovarjam divjanje ampak tak pač je.

Ta izjava je pa , milo rečeno -smešna. Da te cesta prisili v hitro vožnjo.... Ne vem, kako da se jaz lahko tam peljem po omejitvi. Še nikoli mi ni cesta obračala ročke za gas.

Kar se tiče otrok, pa je druga pesem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo posnetek od testa tega Benellija?

tist posnetek testa niti približno ne pokaže motocikel v pravi luči

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za prepucavanje, gre za repenčenje "naslednjič bom tipa res razbil". Daj, bi rad videl, kako boš koga razbil ... mnogi trdijo, kako bodo 'naslednjič pa res nekoga razbili, če jim bo pizdarijo naredil'. Zakaj se to ne dogaja, kje so ta strašna poročila?

In ali res misliš, da potem, ko boš nekoga 'razbil s kladivom iz jakne', te bodo novinarji ali kdorkoli še poslušali, kako boš rekel "veste, on je bil kriv, on mi je prednost vzel" ... ?

Ja, tuki pr men je res ena vas ... okol sami travniki in jezera, do koder mi seže pogled.

Se strinjam, razgreta glava, ki je bila že na dveh pogrebih prijateljev, ki so jih povozili nepazljivi voznik avtobusa in taksist, ki je obračal čez dvojno polno črto, pač naredijo svoje.

Popravljeno . Popravil suntrace14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citat mozga velikosti grahovega zrna... :evilgrin:

Taka infantilno-bebava izjava na nivoju prepotentnega osnovnošolčka pa menda ne pristoji tako staremu možakarju.

Eh današnji starčki, kaj bo šele iz njih na RES stara leta... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picek in to bi bilo po tvoje kaj?

"Sem se trdno odločil, da ko se bo naslednjič zgodilo kaj takega, bom pacienta razbil (sedaj ima kladivo v jakni), do te me mere, da bo v poročilih in se sproži tema o objestnosti voznikov avtomobilov in ne motociklistov!" vir:suntrance14 (BTW-kak si pa ti šarf....)

Zdaj pa pizdakaj dalje.... :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, ni panike, tisto o razbijanju s kladivom je le prazna grožnja.

Kot prvo je za kaj takega potrebno veliko jajc in - kot že omenjeno - možgane v velikosti grahovega zrna.

Kot drugo pa takole: če bo prišlo pri izsiljevanju oz. prekršku do nesreče, je malo možnosti, da bo fizično sposoben česa takega, ker bo verjetno polomljen ležal na cesti. Če pa do nesreče ne bo prišlo, bo potrebna zasledovalna vožnja. In ker se jih večina ne upa izpustiti balance in celo odzdravlja le tako, da dvigne nogo kot pes ob drevesu, je zelo zelo majhna verjetnost, da bo med zasledovanjem odpenjal jakno, iz nje izvlekel kladivo in potem z levo roko (desno rabi za gas) tolkel po avtomobilu.

Lahko pa damo Grunfu nekaj denarja (nekaj deset centov bo zadostovalo), pa nam izdela elektro-pnevmatsko kladivo, ki se bo ob pritisku na gumb na balanci sprožilo in usekalo po avtomobilu na naši desni. Vsaj Grunf iz Alana Forda bi to z lahkoto naredil, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa p..do materno, a dvomiš v moje sposobnosti? Seveda, da bom to naredil.....samo moja bo bolj dodelana....bo troflo občana točno usred čela, da se ne bomo nepotrebno matrali....Cena in stroški pa, tako ko si že ugotovil, nekoliko centov..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.subjectx.net/

za tega fanta poteka akcija zbiramo zamaške za aleševo novo življenje .čeprav ni motorist prosim če se akcije udeležite v čim večjem številu .

Taka zadeve te pa kar konkretno ganejo! Fantu želim predvsem čimboljšo protezo - voljo hvalabogu ima zelo veliko, zato upam da mu uspe vse

kar si je zadal v življenju! Le tako naprej!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka zadeve te pa kar konkretno ganejo! Fantu želim predvsem čimboljšo protezo - voljo hvalabogu ima zelo veliko, zato upam da mu uspe vse

kar si je zadal v življenju! Le tako naprej!!

Tudi jaz sem se zamislil. Upam, da mu bo punca stala ob strani še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!