Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

fak keri kreteni na kvadrat! :trance_33_sleep:

Pa še skoraj so se zbili v rešilca.... :krneki:

Nevem kaj je tej BUDALI bilo tako smešno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enem izmed forumov so ugotovili, da sta fanta slovenskega rodu (ime in priimek) ter posnetek ze poslali policiji in POPtv.

...če bo kdo kaj izvedel, naj objavi tu. In če se bo kaj premaknilo v smeri kaznovanja, bom mogoče začel verjeti v pravo delo policije. Mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem, je bluetooth v nekaterih drzavah ze prepovedan, ker je po nekih raziskavah vsaj toliko nevaren kot navaden telefon. Na nek način sem odvisen od telefona, tako da ja, tudi sam telefoniram med voznjo velikokrat...zal. V kakšnih kočljivih situacijah pustim da zvoni, drugače se pogovarjam.

Ta dva modela sta potrebna prevzgoje. Toliko...upam, da kmalu, da bosta kaj v blagajno za penzije enkrat prispevala.Jaz se hočem čez par desetletij s svojo doma narejeno jadrnico okrog furat :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Trdonja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo mladi in včasih malo nori ampak vse do svoje meje,ta dva pa sta jo pošteno prestopila,in zaslužita si brez milosti odvzem izpita in vozila,ker to so otroci ki so še ne dozoreli in so jim starši kupili avtomobile,predvidevam,ker če bi si ga sam se verjetno nebi vozil v rdečo in ogrožal sebe in drugih v prometu.Res grozno za videt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam a ni zanimiu, tale bo plačau 1500€ kazni unedva kurca pa 1200€ kazni, sicer ne odobravam nobenga tazga in podobnga početja, ampak se mi zdi da sta unedva z avtam povzročala velik večjo nevarnost, dobila bosta pa manjšo kazn!!!! :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam a ni zanimiu, tale bo plačau 1500€ kazni unedva kurca pa 1200€ kazni, sicer ne odobravam nobenga tazga in podobnga početja, ampak se mi zdi da sta unedva z avtam povzročala velik večjo nevarnost, dobila bosta pa manjšo kazn!!!! :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Ne bi vedu presodit. Tadva sta vsaj trezna bla (domnevno)? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mogoče kdo ve kaj se je dons zgodl na cesti kočevje-petrina???? k baje se je nek motorist razsu:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ko smo se vračali z morja smo na relaciji Ilirska Bistrica-Pivka naleteli na nesrečo. Možakarju ni nič, je pa motor lepo olupljen in avto še bolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kaj se je danes zgodilo pred Kamnikom ok. 22h? Malo kasneje... prišla sem na prizorišče tik za tem ko je prišlo do nesreče, motorist v kratkih rokavih, brez čelade (ker je odletela) je ležal pri avtu.. upam, da samo nezavesten :( Nič kaj lepo videti vse to :( Po laični oceni je izgledalo, kot da je avto izsilil prednost.. hm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yogi,... R.I.P.

Ko bo grmelo, bom vedel, da se po Nebesih vozi s svojim Ducatijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil moj serviser,

me je res pretreslo...

servisira sicer sin...

enako...

Pizda koji splet okoliščin in taka nesreča pri tako mali hitrosti....

Yogi počivaj v miru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!