Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

No samo še tole bi vam rada povedala...

Dragi fantje in dekleta, preden se odločite preizkušat, kje vaše meje in meje motorja...

...prosim, pomislite še enkrat na svojo punco, ki vas čaka doma, na svoje otroke, na straše... pomislite, kako jim bo hudo, če se vam kaj zgodi...

...glede na to kako zelo ranljivi smo na motorju, nikar tvegat... ker ni vredno.

:worship: Da bi se tvoje besede zasidrale v glave vseh cestnih udeležencev... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Zasidra"se šele(nažalost), ko je že prepozno. :hmm:

Pazi zdaj, kako te bojo napadli......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uho mu je prišlo, da je eden včeraj na relaciji Kočevje - Petrina pri slapu Nežica eden zlatel s ceste. Na srečo mu ni nič, se je pobral in prišel na cesto. Ne vem pa kako je z motorjem. Mogoče kdo s foruma???

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nakladi

sem že 90 prletu v mačko

samo čut se kako se prva guma dvigne pol pa čist mal za tem še t druga

bogi maček!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm... morda si ti kak neodkriti talent tipa Mike Metzler, a sam sem prepričan da bi pogrnil kot sem dolg in širok če bi s sprednjim kolesom motorja zadel psa ali mačko. Pa si upam trditi, da nisem edini. In nisem nikakeršen motorični invalid.

Do sedaj sem imel 3x čreva po mašini, pa ni bilo frke zame in moped. No ja, je bilo, ker je bilo treba zasušen drek iz mašine in kombinezona pucat.

Poštimaj v glavi pa marsikatera nemogoča stvar postane mogoča!

Ne je bad kopija Mike M očitno mu ni še pred gumo priprečkal miš začel pa sem dvomit da sploh vozi motor ?!

Ti kar dvomi. Me prav nič ne boli. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo še tole bi vam rada povedala...

Dragi fantje in dekleta, preden se odločite preizkušat, kje vaše meje in meje motorja...

...prosim, pomislite še enkrat na svojo punco, ki vas čaka doma, na svoje otroke, na straše... pomislite, kako jim bo hudo, če se vam kaj zgodi...

...glede na to kako zelo ranljivi smo na motorju, nikar tvegat... ker ni vredno.

psi lajajo... karavana gre dalje ... pozitiven post, ki se bo zgubil v povprečju .. na žalost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Poštimaj v glavi pa marsikatera nemogoča stvar postane mogoča!...

I belive i can fly.... :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo še tole bi vam rada povedala...

Dragi fantje in dekleta, preden se odločite preizkušat, kje vaše meje in meje motorja...

...prosim, pomislite še enkrat na svojo punco, ki vas čaka doma, na svoje otroke, na straše... pomislite, kako jim bo hudo, če se vam kaj zgodi...

...glede na to kako zelo ranljivi smo na motorju, nikar tvegat... ker ni vredno.

To so modre besede, katere pa žal, dokler si kaj ne narediš, nimajo nobene teže. ŽAL!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi zdaj, kako te bojo napadli......

Na tem forumu so me (ignorirani-mladinci)že tako utrdili, da me nič več neprizadene!

Ps: verjetno si že sam opazil, da se veliko manj oglašam!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste preveč modrovali s tisto povoženo mačko... -to je bil zagovor sodniku za prekrške. Uspešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, naj vam najprej priznam, da je to moja prva objava na spletu nasploh, tako, da se za napake ipd že vnaprej opravičujem, da nebo nepotrebnih komentarjev.

Opisal in pripel vam bom slike mojega bližnjega srečanja z voznikom, ki se mu je tako mudilo obrnit avto, da je to storil čez neprekinjeno črto, brez smrnika 6 m pred menoj.

Vozil sem z hitrostjo največ 70km/h in imel prižgane 3 luči. Ob trku v sprednji desni blatnik me je katapultiralo iz motorja in sem letel cca. 4 metre po zraku, med letom naredil salto in z glavo-čelado priletel na tla, ter drsel kakih 3-5 metrov po asfaltu. Ko sem se zavedel sem najprej pogledal, če iz mene štrli kaka kost, nato preizkusil premaknit vse okončine. Ko sem ugotovil, da je vse na svojem mestu sem se odplazil iz cestišča do motorja, da sem ga ugasnil. Potem je sledil kratek šok in takrat sem sam pri polglasno rekel "ja pizda a me nis vidu". Danes po nesreči se počutim dobro, če odštejem bolečine v hrbtenici (če bi imel vso zaščitno opremo) jih pomoje nebi bilo in bolečin v kolenu in desni roki. Strahu, kdaj bo spet obrnil pred menoj seveda nebom omenjal.

post-20789-1250628401_thumb.jpg

post-20789-1250628471_thumb.jpg

post-20789-1250628506_thumb.jpg

post-20789-1250628524_thumb.jpg

post-20789-1250628549_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je podobno zgodl a sm bil na srečo v avtu.

Ženski se je mudil, je mela poln piskr na šporget, pa je blo treba hči na

Bus postajo pelat :headbang: . Sem vozil za njo se je umaknila čist desno potem pa

iznenada čez polno črto in še razmejitveni pas, kjer je prepovedana vožnja na drugo

na BUS postajo. Sam sem pa hotel v križišču nekaj 100 m naprej na levo

pa sem, koje šla desno stran, se začel premeščat na levi pas. Malo prej tut še na

del ko še nebi smel. Sem jo zadel v blatnik. Njenemu avtu nič, mojemu pa luč, ...

Poklical policijo. Je reku neobičajen trk. Pas se prva patrulja ni znala odločit.

Je pršla še druga. Je bil očitno izkušenejši in je realno odločil.

Oba kršila talne označbe ona pa je pri tem povzročitelj karambola. Se strinjam.

Zapisnika Policije ni blo za dobit 3 tedne. Na koncu je mogla firma pokrit

stroške. :headbang:

Si mel še srečo, da ti nimaš kaj več poškodb.

Ne se nehat vozit, k je tko lepo. Se je za umaknt od prometa in

nepopolnih šoferjev in šemalo reflekse izostrit. Lažji motor pa tut pomaga.

Pa srečno naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hitrosti sicer nisem 100% prepričan (70 sem omenil zgolj po občutku), sem pa siguren, da več kot tolk ni bilo. Povzročitelj pa je sivolasi gospod, ki se drži za glavo in mu ni bilo kaj dosti jasno, kaj je naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti renojevci z avtomobili v koruzna polja zaletavajo da tole dobi 5 zvezdic, saj si mu vendar kompleten prvi konec odnesel :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hitrosti sicer nisem 100% prepričan (70 sem omenil zgolj po občutku), sem pa siguren, da več kot tolk ni bilo. Povzročitelj pa je sivolasi gospod, ki se drži za glavo in mu ni bilo kaj dosti jasno, kaj je naredil.

Kot mi je znano se ravno na tej lokaciji pred kriziscem hitrost zniža iz 70 na 50... po kriziscu je hitrost ponovno 70... ce me spomin ne vara...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je podobno zgodl a sm bil na srečo v avtu.

Ženski se je mudil, je mela poln piskr na šporget, pa je blo treba hči na

Bus postajo pelat :headbang: . Sem vozil za njo se je umaknila čist desno potem pa

iznenada čez polno črto in še razmejitveni pas, kjer je prepovedana vožnja na drugo

na BUS postajo. Sam sem pa hotel v križišču nekaj 100 m naprej na levo

pa sem, koje šla desno stran, se začel premeščat na levi pas. Malo prej tut še na

del ko še nebi smel. Sem jo zadel v blatnik. Njenemu avtu nič, mojemu pa luč, ...

Poklical policijo. Je reku neobičajen trk. Pas se prva patrulja ni znala odločit.

Je pršla še druga. Je bil očitno izkušenejši in je realno odločil.

Oba kršila talne označbe ona pa je pri tem povzročitelj karambola. Se strinjam.

Zapisnika Policije ni blo za dobit 3 tedne. Na koncu je mogla firma pokrit

stroške. :headbang:

Si mel še srečo, da ti nimaš kaj več poškodb.

Ne se nehat vozit, k je tko lepo. Se je za umaknt od prometa in

nepopolnih šoferjev in šemalo reflekse izostrit. Lažji motor pa tut pomaga.

Pa srečno naprej.

Imel sem srečo da sem vozil počasi, in da sem imel BMW-ja z dodatno zaščito cilindrov, tako da me je samo odbilo in vrglo v zrak. Motor je bil totalka cca. 10 jurjev škode, sem ga že prodal in v garaži kakih deset dni že stoji nov BMW 1200 GSA iste barve, enaka oprema, le akarapoviča sem gor dal dodatno, ravno toliko, da me vsaj slišijo, če me že spregledajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti renojevci z avtomobili v koruzna polja zaletavajo da tole dobi 5 zvezdic, saj si mu vendar kompleten prvi konec odnesel :blink:

Moj motor je težak 286kg + 33 litrov bencina pa mojih mal čez 100 kg, tko da sila povzročena z udarcem ni bila mala, avto je bil na zavarovalnici ocenjen z totalko, ker mislim, da je bila tudi vezna stena premaknjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi ti s 70km/h priletel v desni blatnik bi malo dalj letel. pa še dobro da nisi zadel tistega droga od javne razsvetljave.

dobro se pozdravi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot mi je znano se ravno na tej lokaciji pred kriziscem hitrost zniža iz 70 na 50... po kriziscu je hitrost ponovno 70... ce me spomin ne vara...

Drži, relacija je Šentjakob - Črnuče pred križiščem za Brnčičevo in hitrost je res omejena na 50. Ampak točne hitrosti neznam povedati, je pa voznik, ki je vozil za menoj z passatom rekel policaju, da sem vozil počasi in da nisem norel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti renojevci z avtomobili v koruzna polja zaletavajo da tole dobi 5 zvezdic, saj si mu vendar kompleten prvi konec odnesel :blink:

sicer ne spada sem vendar pa ravno zaradi teh "šibkih" con dobivajo 5 zvezdic..

najlažje je narest tank pa ko jebe ostale ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem srečo da sem vozil počasi, in da sem imel BMW-ja z dodatno zaščito cilindrov, tako da me je samo odbilo in vrglo v zrak. Motor je bil totalka cca. 10 jurjev škode, sem ga že prodal in v garaži kakih deset dni že stoji nov BMW 1200 GSA iste barve, enaka oprema, le akarapoviča sem gor dal dodatno, ravno toliko, da me vsaj slišijo, če me že spregledajo.

če je praveč glasno bo kazen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti renojevci z avtomobili v koruzna polja zaletavajo da tole dobi 5 zvezdic, saj si mu vendar kompleten prvi konec odnesel :blink:

zvezdice se dajejo za varnost potnikov+voznika, ne za varnost 'pleha' samega po sebi ...

Moj motor je težak 286kg + 33 litrov bencina pa mojih mal čez 100 kg, tko da sila povzročena z udarcem ni bila mala, avto je bil na zavarovalnici ocenjen z totalko, ker mislim, da je bila tudi vezna stena premaknjena.

seveda, saj je pri novejših avtomobilih vse narejeno tako, da se stvari 'podajo' pod silo in kompenzirajo udarec, le kletka je kar se da čvrsta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!