Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Včeraj okoli 13 ure na križišču na Škofljici neko z bantitom ali nekim podobnim nejkedom iz smeri Pijave gorice spregledal RDEČO luč na drugemu semaforju in bi kmalu pristal v mojem boku avta ki sem pravilno zavijal proti Pijavi gorici :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje na relaciji proti Kočevju našli mrtvega motorista.

Kaj in kako se je zgodilo se še ne ve.

Kaj?????? Midva s kolegom sva šla mim ene nesreče malo pred Pijavo Gorico ampak ni bil udeležen motorist!

Potem malo naprej od kraja nesreče srečava reševalca na motorju, malo za njemu še kombi, na Škofljici pa še dva policijska avtomobila

s sirenami :eek:

Na cesti ni blo vidt nobenih poškodb oz. rajs od bremzanja :hmm:

Ko sva srečala reševalca je bla ura okoli 18:20 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj?????? Midva s kolegom sva šla mim ene nesreče malo pred Pijavo Gorico ampak ni bil udeležen motorist!

Potem malo naprej od kraja nesreče srečava reševalca na motorju, malo za njemu še kombi, na Škofljici pa še dva policijska avtomobila

s sirenami :eek:

Na cesti ni blo vidt nobenih poškodb oz. rajs od bremzanja :hmm:

Ko sva srečala reševalca je bla ura okoli 18:20 :unsure:

Prehitro zapeljal v ovinek in umrl

http://24ur.com/novice/crna-kronika/v-ovinku-je-padel-in-umrl.html

Popravljeno . Popravil GP-1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večer, Črna kronika:

V petek, 21.8.09, nekaj minut pred pol peto popoldne se je na glavni cesti Ožbalt-Fala, zunaj naselja Javnik, zgodila prometna nesreča, v kateri se je hudo poškodoval 35-letni voznik motornega kolesa Koba, iz okolice Maribora. Motorist je pripeljal iz naselja Javnik, tedaj pa se je z njegove desne v promet na prednostno cesto vključevala 43-letna voznica osebnega avtomobila iz Ožbalta. Pri zavijanju na levo v smeri Fale je izsilila prednost motoristu, pri čemer je čelno trčil v prednji levi del osebnega avtomobila. Po trčenju je motorno kolo odbilo naprej, voznika pa je vrglo v levi del tovornega avtomobila, ustavljenega na avtobusnem postajališču Javnik. Motorist, ki je imel na glavi čelado, se je huje poškodoval.

PS: danes bi ga naj začeli prebujati iz kome.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_13_cry.gif ... ni se dobro končalo! Poškodbe glave prehude. Uradno varianto bomo zvedeli. Ker ni imel na glavi čelade, je bilo nekaj govora, da si je ni zapel. Takoj sem rekel, da je to pri takem popotniku popolnoma nemogoče. Sedaj se ve, da je čelada bila zapeta, sranje pa je baje naredil težek kufer ("top case"), ki ga je odtrgalo in ga je od zadaj dobil v glavo. Šus je bil taki, da mu je snelo čelado....

Pred kratkim je prišel z dolgega potovanja po Rusiji, čakal sem ga, da se dobiva in kaj rečeva....

R.I.P.

:huh: kateri zdravnik?

Upam, da to ni moj bivši sosed... lahko na PM. :(

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andi1 - nekak mam obcutek,da nisi prebral dva posta nazaj :)

Res nisem, se opravičujem.

Včasih sem res butelj prve klase :blush: .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej.....štaratam od doma, grem najprej do Lojza ki se je še oblaču zato grem naprej.....peljem se po lokalni cesti

iz Borovnice proti Vrhniki.....na koncu ravnine v Borovnici je ovinek v desno....speljem normalno in pred sabo zagledam kolesarja....

pogledam v špegu, dam žmigovc in zapeljem na levo v velikem loku kakor zmeraj....in poglej ga bedaka brez da bi kej pogledal

stegne levo roko in zapelje direkt na levo :eek:

Spustim gas, za bremzo ni blo časa, niti odvit nism mogu nazaj na desno....ni blo druge kot da ga obvozim čist po levi strani

že skoraj dol iz ceste.....naslednič ne vem kaj bom naredu...ampak po vsej vrjetnosti bom ustavu snel čelado in ga dvakrat

poču po tisti betic :ninja:

Blo je že več takih primerov.....ampak ta je bil pa ekstrem :unsure: Tko da previdno pr kolesarjih!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej.....štaratam od doma, grem najprej do Lojza ki se je še oblaču zato grem naprej.....peljem se po lokalni cesti

iz Borovnice proti Vrhniki.....na koncu ravnine v Borovnici je ovinek v desno....speljem normalno in pred sabo zagledam kolesarja....

pogledam v špegu, dam žmigovc in zapeljem na levo v velikem loku kakor zmeraj....in poglej ga bedaka brez da bi kej pogledal

stegne levo roko in zapelje direkt na levo :eek:

Spustim gas, za bremzo ni blo časa, niti odvit nism mogu nazaj na desno....ni blo druge kot da ga obvozim čist po levi strani

že skoraj dol iz ceste.....naslednič ne vem kaj bom naredu...ampak po vsej vrjetnosti bom ustavu snel čelado in ga dvakrat

poču po tisti betic :ninja:

Blo je že več takih primerov.....ampak ta je bil pa ekstrem :unsure: Tko da previdno pr kolesarjih!

ne čelade dol dajat, rajši mu čelno spusti , pa še v faco te ne bo noben videl !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi bilo še kaj možnosti zanj, če bi ga našli prej. Po podatkih, naj bi ponesrečeni 4h ležal v gostem grmičevju. Očitno ni zdelal ovinka in zapeljal iz cestišča, tam pa je bilo polno grmovja. Kasneje se je ustavil motorist, ker je videl da je bilo grmičevje potlačeno, tam pa je zagledal motor.

Moje sožalje za ponesrečenega..

Pa veliko varnih km želim vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej.....štaratam od doma, grem najprej do Lojza ki se je še oblaču zato grem naprej.....peljem se po lokalni cesti

...

Blo je že več takih primerov.....ampak ta je bil pa ekstrem :unsure: Tko da previdno pr kolesarjih!

Kak pisk hupe ponavadi kolesarji slišijo :)

Še posebej priporočljivo na ozkih ali strmih cestah, ko se radi zapeljejo levo kar od napora ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej.....štaratam od doma, grem najprej do Lojza ki se je še oblaču zato grem naprej.....peljem se po lokalni cesti

iz Borovnice proti Vrhniki.....na koncu ravnine v Borovnici je ovinek v desno....speljem normalno in pred sabo zagledam kolesarja....

pogledam v špegu, dam žmigovc in zapeljem na levo v velikem loku kakor zmeraj....in poglej ga bedaka brez da bi kej pogledal

stegne levo roko in zapelje direkt na levo :eek:

Spustim gas, za bremzo ni blo časa, niti odvit nism mogu nazaj na desno....ni blo druge kot da ga obvozim čist po levi strani

že skoraj dol iz ceste.....naslednič ne vem kaj bom naredu...ampak po vsej vrjetnosti bom ustavu snel čelado in ga dvakrat

poču po tisti betic :ninja:

Blo je že več takih primerov.....ampak ta je bil pa ekstrem :unsure: Tko da previdno pr kolesarjih!

"in zapeljem na levo v velikem loku kakor zmeraj"

Tako je umru Čeladko 2 tedna nazaj, motorist je zapeljal na levi pas v velikem loku. NE DELAT TEGA, PROSIM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam v casopisu sem bral,da je kolesarko zbil mopedist in ne motorist. No ja ,v vsakem primeru je bil rezultat isti sad.gif

Kolikor je meni znano in sem slišal je bil ta poba z cross motorjem in da je precej hitro pripeljal izza ovinka,ženička pa v tistem trenutku ravno čez cesto in je bilo ...headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!