Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

kaj ima zdej to veze kako je bilo označeno

Veliko vezo ima to kako je označeno, če bi znak bil prej postavljen bi ti lahko pričakoval nesrečo, delo na cesti, ipd. in zmanjšal hitrost, ter se pripravil da ustaviš, ker pač veš da se neki dogaja uspredi ... Če je pa ta znak v nepreglednem ovinku pa zelo težko reagiraš, če imaš pač preveliko hitrost na števcu (ok, ne vsi) in se ti lahko zgodi kot se je temu motoristu.

Pa brez hude krvi ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko vezo ima to kako je označeno, če bi znak bil prej postavljen bi ti lahko pričakoval nesrečo, delo na cesti, ipd. in zmanjšal hitrost, ter se pripravil da ustaviš, ker pač veš da se neki dogaja uspredi ... Če je pa ta znak v nepreglednem ovinku pa zelo težko reagiraš, če imaš pač preveliko hitrost na števcu (ok, ne vsi) in se ti lahko zgodi kot se je temu motoristu.

Pa brez hude krvi ...

Vse to sem razumel sam očitno ti tud ne razumeš kaj ti ni jasno da je to tema Črna kronika ne pa oznake na cesti

pa brez zamere ne temu se ni to zgodilo zaradi oznak pa ne klobasajte o temu je bil moj kolega in to se je zgodilo pred mano pa ne zaradi oznak - ponavljam

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej ....

Svojcem, prijateljem in znancem iskrene sožalje ob izgubi prijateljev (včeraj, danes).

Previdnost je mati modrosti, tako da ... srečno na cesti!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorice! na senožečah je ustavil z rdečo cbr, vprašal če so policaji pred cimosom, in potarnal da enim beži, da se mu mudi in po gasu naprej. očitno ne za dolgo.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorice! na senožečah je ustavil z rdečo cbr, vprašal če so policaji pred cimosom, in potarnal da enim beži, da se mu mudi in po gasu naprej. očitno ne za dolgo.

Govorice gor ali dol, tukaj takole piše: http://www.primorske.si/Kronika/Zivljenje-58-letnega-voznika-skuterja-iz-Rakeka-ug.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno, res žalostno..:unsure:

Sožalje svojcem, in vsem ki so ga poznali..

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorice! na senožečah je ustavil z rdečo cbr, vprašal če so policaji pred cimosom, in potarnal da enim beži, da se mu mudi in po gasu naprej. očitno ne za dolgo.

OOOOOOOO ne takih okol govorit!!!! bil je z maxi skuterjem in v popolni opremi! če ti pa zapre tovornjak pot in priletiš v Šobe za pranje ceste je pa malo verjetno da ostaneš živ.

SOŽALJE svojcem in vsem domačim.u

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namensko sem povdaril da je to GOVORICA ki se širi. O nesreči ne vem nič!

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma te govorice so za popizdit.. Včer se je za to nesrečo govorilo, da se je ubil en iz Cerknice na ridah.. Krneki.

Tudi od mene sožalje svojcem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponoči je za posledicami prometne nesreče izpred 14 dni umrl prijatelj, motorist, inštruktor Dani Bakula.

O pogrebu in vseh podrobnostih boste obveščeni.

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govorice! na senožečah je ustavil z rdečo cbr, vprašal če so policaji pred cimosom, in potarnal da enim beži, da se mu mudi in po gasu naprej. očitno ne za dolgo.

Ti si sedaj izpadel eden od teh, ki širijo nepreverjene in očitno neresnične govorice. Ne delaj več tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ali tako se je izkazalo, da sploh ni bil to ta motorist? Verjetno je že res da je voznik rdeče CBR bežal pred kakimi policisti, sploh pa ta ni bil na CBR-ki ampak na maxi skuterju.

Cartman je to napisal, ko se še ni vedelo, kdo in s kakšnim motorjem se je zaletel!

Tako, da je brezveze zdej njega obsojat, da širi govorice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je to letos...??

58-letnik, 44-letnik itd...

Smo postali tastari ogrožena vrsta?? :hmm:

PREDVIDEVANJA! PREDVIDEVANJA!

Izkušenj ni, izkušenj!! & precenjevanje samega sebe!

:topic: Sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo postali tastari ogrožena vrsta?? :hmm:

Tastari, pri teh letih pa praviš tastari ???

Da si ne boš kaj naredil :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!