Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

ko se zagleda policaja, se zbremza na 50,60 km/h. Ko se za takim pelješ, je nevarno da priletiš v rit...

Ne, če upoštevaš varnostno razdaljo.

Q: Kaj je to varnostna razdalja?

A: Nekaj za na kruh namazat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tej nesreči ne vem popolnoma nič, zato ne mislim nič komentirat kaj in kako se je zgodilo..

Ja potem pa ne komentiraj oziroma ga skušaj (teoretsko) zagovarjati.

Kar se mene tiče - tip verjetno ni imel za po predpisih vozit Hondo CBR1000RR ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ostalga pa neznate brat? Mater ste pikolovski, iščete dlako v jajcu.

Normalno ni nekomu za ritjo vozit, še manj normalno pa je izven naselja brez razloga na 50km/h bremzat..aja razlog so policaji, ker se ne pozna omejitev oz. se vozi počasi zaradi policajev :worship:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja potem pa ne komentiraj oziroma ga skušaj (teoretsko) zagovarjati.

Kar se mene tiče - tip verjetno ni imel za po predpisih vozit Hondo CBR1000RR ...

Glede na to, da se je pojavljalo ime "car Golice" so bili motivi ob nakupu verjetno žal res drugačni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami moralizatorji ni kaj .

Predvsem JB ali bolje rečno DB(masina) najprej se nauči vozit po cesti pa potem moraliziraj.

Senčer tip je imel cbr-ko zato da pelje ne pa da gunca afne po cesti kot ti senčer(moralizator no2)

Če hočete preživet na cesti prodajte motorje pa bost sigurni da vas ne bo kdo pobral po cesti da se ne boste zakvačkali na cesti itd... ker ste itak vsi ki kritizirate sami bednik in nesposobni za vožnjo. :SS

Družini pokojnega pa sožalje.

Sharko če ti nisi sposoben to ne pomeni da so vsi!!

Pa pospravite pred svojimi vrati preden greste k sosedu pospravljat.(beda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tej nesreči ne vem popolnoma nič, zato ne mislim nič komentirat kaj in kako se je zgodilo..

Imam pa eno pripombo na omenjeni komentar.. Lahko da je bilo tako, lahko pa niti približno ne.. Namreč vse prevečkrat berem in tudi slišim od ljudi kako so motoristi prileteli mimo njih 200 in več jih prehitevali po zadnjem kolesu, itd, itd. Sej ne da se v realnosti to ne dogaja, pa tudi norce na cesti vidiš, ampak prehitevanja kolon z 200, prehitevanja po zadnji, itd, pa po mojih izkušnjah vseeno niso na dnevnem sporedu, vsaj jaz nisem še nobenega videl, pa nisem malo na cesti.

Glede na število tovrstnih komentarjev in gostilniških pripovedovanj, bi moral takih dogodkov dnevno videt vsaj 10. Nekje med tovrstnim pripovedovanjem in realnostjo je očitno nek kratek stik..

Sej pravim, nima to veze neposredno na to nesrečo, ker niti približno ne vem kaj je bilo. Hočem pa povedat, da je take izjave potrebno velikokrat jemat z malce rezerve.. Se zgodi, da starega ata, ki se pelje 40 nekdo prehiti z 90km/h in odprtim akrapovičem (po možnosti v kakšni nižji prestavi, da se ja dere), ta potem pojamra doma kaj je bilo, eden od domačih pa že razlaga tretjemu, da je danes njegovega fotra en manjak na motorju prehitel z 200km/h in to po zadnji gumi :closedeyes:

Jure...žal, tako je bilo...lahko verjameš....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na "goliški" (mb-dravograd) relaciji sem lani videl rdeč SS (izpuh zadaj izpod sedeža), tablica neprepoznavna, če sploh montirana, vožnja pa samo za na stezo, strahotno divjanje, zadeva je meni in sopotnikom v avtomobilu ostala v spominu.

V Selnici je k "sreči" tankal, da sem ga od daleč malo bolje videl, a že čez pa minut je priletel mimo čez polno v ovinek z znatno hitrostjo.

Če je tu kaj podobnosti s primerom, je bilo že v štartu nekaj hudo narobe. In če tega niso videli prijatelji, družina itd., je pa še večji problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na "goliški" (mb-dravograd) relaciji sem lani videl rdeč SS (izpuh zadaj izpod sedeža), tablica neprepoznavna, če sploh montirana, vožnja pa samo za na stezo, strahotno divjanje, zadeva je meni in sopotnikom v avtomobilu ostala v spominu.

V Selnici je k "sreči" tankal, da sem ga od daleč malo bolje videl, a že čez pa minut je priletel mimo čez polno v ovinek z znatno hitrostjo.

Če je tu kaj podobnosti s primerom, je bilo že v štartu nekaj hudo narobe. In če tega niso videli prijatelji, družina itd., je pa še večji problem.

Pomojem si kako Aprilio videl.. brez tablice. rsv... pa na polno...

Glej relacija je znana kot top dirkaška destinacija na štajerskem...

Ve se da more pač letet... nekateri se ozirajo na naselja in vozijo 50km/h... sploh tam kjer je nesrečnik padel je radar dnevno..... in se večina vozi dokaj normalno...

Par km višje od hidroelektrarne pa na polno....

Glede da sem relacijo prevozil 2 krat tedensko in to 5 let za povrstjo poznam vsak ovinek vsako križišče.. in nekolikorat sem z avtomobilom bremzal na polno...

veliko je dovozov iz dvorišč poljskih zadevščin..... Tudi če predvidevaš voziš 50km/h se lahko 123 kaj zgodi....

Ampak včasih je teško desno ročno ne preveč obračat, tega se vsi zavedamo..

najdejo se kakšni nestrpneži z avtomobili ki se ti 1 meter za ritjo vozijo itn....

žal fantje prepuščeni smo sami sebi in vedno moramo poskrbet zase, ker drugi nas velikokrat ne vidijo ali nas spregledajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Ajdemi Popuši

Da ne bo samo bla-bla ... Ima kdo informacijo, kakšna je bila hitrost motorista ?

Kar se tiče DIVJAKA iz Selnice:

Je danes pricurljala uradno-neuradna vest (od policaja): med 150 in 170 km/h !

Popravljeno . Popravil Ajdemi Popuši
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče DIVJAKA iz Selnice:

Je danes pricurljala uradno-neuradna vest (od policaja): med 150 in 170 km/h !

Bo držalo. Sem v soboto šel z Golice in v Selnici obrnil ter zapeljal v isti smeri z 120. Brez problema sem ustavil pred križiščem. Dvomim, da je zmrznil na motoru in prepozno reagiral. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Senčer tip je imel cbr-ko zato da pelje ne pa da gunca afne

Smo prebrali, ja, kako je peljal ... (beda, ja... in točno to - sožalje za družino ... tako neumnega konca družinske sreče si nihče ne zasluži)

Sem imel lani v familiji tak primer prenapeteža, ki se je na cesti razmetal ... za njim je ostalo samo delo, ki so ga morali potem drugi opraviti ...

Kdor je odgovoren do svoje družine in do sebe ne počne takih neumnosti. Sicer pa - ko voli nek izvoli ...

Sami moralizatorji ni kaj .

PS: maš pa zanimiv hobi "Jebanje debilov na MS" ... SS.gif

Kar se tiče DIVJAKA iz Selnice:

Je danes pricurljala uradno-neuradna vest (od policaja): med 150 in 170 km/h !

Zato mam jaz počasni moped (in še počasnejše reflekse), da me taka brzina ne zamika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče DIVJAKA iz Selnice:

Je danes pricurljala uradno-neuradna vest (od policaja): med 150 in 170 km/h !

Verjetno je ta policist držal njegovo balanco,da vse ve...ali se je zgolj najpametnejši rodil,kot jih je današnje čase vse več B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je ta policist držal njegovo balanco,da vse ve...ali se je zgolj najpametnejši rodil,kot jih je današnje čase vse več B)

Ja, grdi policaji zdaj laži širijo ... itak ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, grdi policaji zdaj laži širijo ... itak ...

Vse te govorice so na nivoju gostilniške debate....Kdo taj je on,da ve?Razen,če je tako omejeno intelengenten kot ti in se toliko časa ukvarja z posledicami prometnih nesreč kot ti teženju na motosvetu...se pravi 24/7....

Po mnenju drugega policista je pripeljal vsaj 400km/h :naughty: verjemi on vse ve-je držal balanco :worship:

Mimogrede-pameten policist je rekel,da ker so 22m zavorne sledi-zimske gume-vsa štiri kolesa zablokirala hrib navzdol...morala biti hitrost vsaj 100km/h.Po testu pa je model novejši avtomobil z ABS potreboval od 100km/h do 0km/h 46metrov z profi voznikom....toliko o verodostojnosti teh izjav!Vredne so pa pol k...tople vode!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede-pameten policist je rekel,da ker so 22m zavorne sledi-zimske gume-vsa štiri kolesa zablokirala hrib navzdol...morala biti hitrost vsaj 100km/h.Po testu pa je model novejši avtomobil z ABS potreboval od 100km/h do 0km/h 46metrov z profi voznikom....toliko o verodostojnosti teh izjav!Vredne so pa pol k...tople vode!

In ta isti policist je bil tudi pri tej nesreči?

Ajaa, se mi je zdelo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ta isti policist je bil tudi pri tej nesreči?

Ajaa, se mi je zdelo ...

Predvidevam,da sta imela iste učitelje in se učila iz enakih knjig...

Tudi men....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo prebrali, ja, kako je peljal ... (beda, ja... in točno to - sožalje za družino ... tako neumnega konca družinske sreče si nihče ne zasluži)

Sem imel lani v familiji tak primer prenapeteža, ki se je na cesti razmetal ... za njim je ostalo samo delo, ki so ga morali potem drugi opraviti ...

Kdor je odgovoren do svoje družine in do sebe ne počne takih neumnosti. Sicer pa - ko voli nek izvoli ...

PS: maš pa zanimiv hobi "Jebanje debilov na MS" ... SS.gif

Zato mam jaz počasni moped (in še počasnejše reflekse), da me taka brzina ne zamika ...

ja take ki se jih še da popravit take kot tebe ki so po defoltu pa je itaq brezveze ker jim ni pomoči. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo prebrali, ja, kako je peljal ... (beda, ja... in točno to - sožalje za družino ... tako neumnega konca družinske sreče si nihče ne zasluži)

Sem imel lani v familiji tak primer prenapeteža, ki se je na cesti razmetal ... za njim je ostalo samo delo, ki so ga morali potem drugi opraviti ...

Kdor je odgovoren do svoje družine in do sebe ne počne takih neumnosti. Sicer pa - ko voli nek izvoli ...

Ti pa nimaš kaj govorit o odgovornosti do družine ali si mogoče pozabil leta nazaj ko si se skental na ridah kaj je bilo pa takrat z odgovornostjo je prišla za tabo ali te je prehitevala ??

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pljuvate in natolcavate en cez drugega, popolnoma brez veze...

Vsakega zivljenja, ki se konca na ta nacin, je skoda. Pa naj bo ta "car" na ridah, golici ali na grobniku. Splet okoliscin je v vsaki situaciji drugacen. Vsi se moramo zavedati rizika, ki ga moramo vzeti v zakup, ko gremo po kolenu v kak ovinek, toliko kot je to uzitek je tudi tveganje, na zalost...

LP!

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse te govorice so na nivoju gostilniške debate....Kdo taj je on,da ve?Razen,če je tako omejeno intelengenten kot ti in se toliko časa ukvarja z posledicami prometnih nesreč kot ti teženju na motosvetu...se pravi 24/7....

Po mnenju drugega policista je pripeljal vsaj 400km/h :naughty: verjemi on vse ve-je držal balanco :worship:

Mimogrede-pameten policist je rekel,da ker so 22m zavorne sledi-zimske gume-vsa štiri kolesa zablokirala hrib navzdol...morala biti hitrost vsaj 100km/h.Po testu pa je model novejši avtomobil z ABS potreboval od 100km/h do 0km/h 46metrov z profi voznikom....toliko o verodostojnosti teh izjav!Vredne so pa pol k...tople vode!

Ti kar tišči glavo v pesek.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede-pameten policist je rekel,da ker so 22m zavorne sledi-zimske gume-vsa štiri kolesa zablokirala hrib navzdol...morala biti hitrost vsaj 100km/h.Po testu pa je model novejši avtomobil z ABS potreboval od 100km/h do 0km/h 46metrov z profi voznikom....toliko o verodostojnosti teh izjav!Vredne so pa pol k...tople vode!

Tipične izjave policistov. Poznavanje problematike, tehnike in logična primerjava z izmerjenimi vrednostmi je njim španska vas, važno je povedat zadevo čim bolj tendenciozno, skratka všečno slovenski bebavi populaciji...

Dežurni čistuni ste začeli tulit v isti rog, kot tisti penzionisti, ki vozijo 60 po regionalni cesti, ker se jim preprosto ne da gledat znakov. Razmišljajo nekako tako: Če me ustavijo v naselju, me bodo za tistih 10 preveč že spustili, če je pa kje slučajno omejitev 90, mi pa nihče nič ne more, če vozim 60... Potem so pa vsi, ki jih prehitevajo podivjani norci in nestrpneži...

Sploh bi pa že lahko prenehali s to lažno moralo, ker to ni tema politiziranje.

Kaj pa pravica posameznika, da živi kakor hoče? Z motorjem namreč težko fentaš še koga drugega. Vsak mora imet izbiro, da prevzema rizik za svoje življenje, al so vam tud že to izbil iz glave s pomočjo bebave TV?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Kaj pa pravica posameznika, da živi kakor hoče? Z motorjem namreč težko fentaš še koga drugega. Vsak mora imet izbiro, da prevzema rizik za svoje življenje, al so vam tud že to izbil iz glave s pomočjo bebave TV?

Zdaj pa že hude neumnosti klatiš.

Pravice posameznikov se končajo točno tam kjer začneš omejevat in celo ogrožat druge.

In ljudje vse prevečkrat vidijo samo svoje pravice, dolžnosti pa vedno manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Ajdemi Popuši

Verjetno je ta policist držal njegovo balanco,da vse ve...ali se je zgolj najpametnejši rodil,kot jih je današnje čase vse več B)

Veš, dragi Šešir, če bi bilo to na mestu, bi ti z največjim veseljem posredoval ime in priimek + GSM številko policaja iz PU Maribor, ki je bil od policije prvi na kraju dogodka, druga je bila patrulja iz PU Ruše, pa tudi GSM od preiskovalne sodnice iz MB, (katera je mimogrede, moja sorodnica), mam v svojem mobiju.

Potem boš pa mogoče verjel, da je bila brzina tista, ki ga je pokopala. Nima si smisla zatiskati oči.

Aja, še to: ne mislim replicirat.

Popravljeno . Popravil Ajdemi Popuši
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!