Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

učeraj 09.05.2011 . . . . . je naš jurko imel prometno nesrečo . . . . . hvala bogu da ni bilo kaj hujšega! zopet standardna nesreča . . . . .nepazljivost in . . . . . nisem videl . . . . . .pa velik alkohola . . . . . pa volan . . . in tako naprej!

in . . . zopet . . . . . tista . . . . "motoristi" . . . . . . kako nej bi ga videl, če pa je prehiter . . . . . .lahko voziš 30 km/h .. . . . . pa si še zmeraj kriv . . . .ker si motorist . . . . divjak! ne rečejo, kako nej bi ga videl . . . če sm pa pijan!

sedaj okreva v bolnici . . . . in sčasoma, nej bi bil o.k!

motor totalno uničen! na koncu koncev . . . sploh ni važno . . . .sam da boš ti o.k!

post-15855-0-54101200-1305057326_thumb.jpg

post-15855-0-77131800-1305057358_thumb.jpg

zgledalo je hudo . . . .a bo o.k!

post-15855-0-68090700-1305057379_thumb.jpg

tukaj pa en mal izživljanja in . . . . . hm hm

post-15855-0-23210100-1305057408_thumb.jpg

autor čičkarije . . . . pa . . . . hmmmm hm . . . . moja malenkost!

jurko . . . . .ti sam pocajti se . . . . da boš o.k!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj 09.05.2011 . . . . . je naš jurko imel prometno nesrečo . . . . . hvala bogu da ni bilo kaj hujšega! zopet standardna nesreča . . . . .nepazljivost in . . . . . nisem videl . . . . . .pa velik alkohola . . . . . pa volan . . . in tako naprej!

in . . . zopet . . . . . tista . . . . "motoristi" . . . . . . kako nej bi ga videl, če pa je prehiter . . . . . .lahko voziš 30 km/h .. . . . . pa si še zmeraj kriv . . . .ker si motorist . . . . divjak! ne rečejo, kako nej bi ga videl . . . če sm pa pijan!

sedaj okreva v bolnici . . . . in sčasoma, nej bi bil o.k!

motor totalno uničen! na koncu koncev . . . sploh ni važno . . . .sam da boš ti o.k!

autor čičkarije . . . . pa . . . . hmmmm hm . . . . moja malenkost!

jurko . . . . .ti sam pocajti se . . . . da boš o.k!

Nekaj kar je vraščeno v podzavest vseh, ki niso motoristi, žal...

A se dela na stvari, vse več plakatov in reklam in to je to! Počasi se bodo tudi soudeleženci ozavestili, da ni vsak motorist divjak in da ne rabi biti motorist kriv, ker je motorist!

Kolegu pa želim popolno in hitro okrevanje ter seveda v kratkem nov motor, če bo imel željo!

Pijanemu šoferju pa...no ja...ne bo ga izučilo nikoli verjetno. Tudi žal.!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj kar je vraščeno v podzavest vseh, ki niso motoristi, žal...

A se dela na stvari, vse več plakatov in reklam in to je to! Počasi se bodo tudi soudeleženci ozavestili, da ni vsak motorist divjak in da ne rabi biti motorist kriv, ker je motorist!

Kolegu pa želim popolno in hitro okrevanje ter seveda v kratkem nov motor, če bo imel željo!

Pijanemu šoferju pa...no ja...ne bo ga izučilo nikoli verjetno. Tudi žal.!

ja motor ima, ninjo 10ko . . . . . tko da ni panike!

res pa je da . . . . .enka pa je bila pripravljena za grobnik! splet okoliščin se je pač odvil kakor se je odvil . . . . . z katastrofo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@osa...se strinjam s tabo..sam slick gume in poliestri na cesto ne pašejo..tako pač je..

se strinjam . . . . pač se je zgodilo . . . . sam največja fora pa je, da ni hitro vozil . . . . .

motor je imel pač za na pisto . . . . in ta motor . . . .( ni za na cesto) . . . . sicer pa je uradno registriran . . . . .saj veš . . . . plastike, luči in gume gor . . . . .pa na cesto!

jeba . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@osa...se strinjam s tabo..sam slick gume in poliestri na cesto ne pašejo..tako pač je..

jaz bi dodal še, da tut tiste maloumne čečkarije na papir z oznakami pacienta ne pašejo ... tako se tist azavest o prehitrih divjih motoristih le še bolj zasidra tako v zavest osebja, kot v zavest obiskovalcev ...

No, vsak se po svoje sprošča na tem svetu.

Želim čimprejšnje okrevanje pa tut da bi se krivec te zgodbe, kdorkoli že je, kaj naučil iz rezultata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, glavno da mu ni nič.

Ta motor sploh nima montirane luči?

No, verjetno bo nekaj sokrivde tudi pri motoristu.

Alkoholičarju za volanom, eh..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je zelo enostavna...PIJANEC je skuhal zadevo...in kazen bo dobil. Sigurno bodo pokasirali tudi Jureta za neispravno vozilo. Kako se bo pa zavarovalnica odločila, no ja to je pa druga pesem.

Ni mi pa všeč in ne prebavljam pametnih teoretikov, ki vse vedo, a hkrati pa pozabljajo, da so jo tudi kdaj sami skuhali.

Nesrečni slučaj ima dve zgodbi:

1. povzročitev nesreče in ogrožanje drugih-alkoholiziranost

2. neispravno vozilo, kar pa je sekundarnega pomena in ni imelo vpliva na karambol, (pa ne se izgovarjat, da ga pijanec ni vidu, ker pač ni imel prižgane luči, bdw tut kolesarji je nimajo...)

Jure čimprej ozdravi!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijanec itak nebi vidu, pa če bi meu reflektor namontiran na čeladi....

Upam, da bo ustrezno kaznovan, če pa kej, pa ne podpiram pijancev za volanom in za balanco!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj kar je vraščeno v podzavest vseh, ki niso motoristi, žal...

A se dela na stvari, vse več plakatov in reklam in to je to! Počasi se bodo tudi soudeleženci ozavestili, da ni vsak motorist divjak in da ne rabi biti motorist kriv, ker je motorist!

Kolegu pa želim popolno in hitro okrevanje ter seveda v kratkem nov motor, če bo imel željo!

Pijanemu šoferju pa...no ja...ne bo ga izučilo nikoli verjetno. Tudi žal.!

vau uni 3je plakati ki so polepljeni pa res takoj padejo v oči, pe še posebi če je zraven plakat ki oglašuje sexy spodnje perilo za ženske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vau uni 3je plakati ki so polepljeni pa res takoj padejo v oči, pe še posebi če je zraven plakat ki oglašuje sexy spodnje perilo za ženske.

Si ti neumn? Noben ne zacne na veliko, vsi so moral zacet na mejhno! Sicer pa kot drzavljan ( ce si ) imas sam moznost kei narest za to stvarco :)

Tvegej 50.000€ ( ali vec ) pa pejt polimat vecje planoje pa ksno reklamo posnem :)

Vazno je, da se je zacelu delat na zadevi in da neki bo iz tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sm pa mislu da je to CESTNO ČRNOSIVA KRONIKA pa vidm da se vse drugo gor piše.Res lepo pa je videt da se ta vikend ni noben motorist smrtno ponesrečil,al se motim.Če se ne bi blo zelo lepo videt da bi bilo čim več takih vikendov.Pa velik lepih km vsem al po kolenu al pa čist pokonc sam da so( km )namreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je počlo :cry: . Upam, da se bosta hitro zlizala

http://24ur.com/novi...-avtoceste.html

Včeraj se je v bližini naselja Planina zgodila huda prometna nesreča. 24-letni voznik motornega kolesa iz okolice Kranja je zapeljal na nasprotno smerno vozišče in trčil v osebni avtomobil.

Voznik avtomobila, 56-letni Postojnčan, ni utrpel hudih poškodb – sta jih pa zato njegova 24-letna sopotnica iz Ljubljane in motorist. Oba sta bila odpeljana na zdravljenje v ljubljanski klinični center. Zoper motorista sledi kazenska ovadba, so sporočili s Policijske uprave Postojna.

SS=Sneta sekira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti neumn? Noben ne zacne na veliko, vsi so moral zacet na mejhno! Sicer pa kot drzavljan ( ce si ) imas sam moznost kei narest za to stvarco :)

Tvegej 50.000€ ( ali vec ) pa pejt polimat vecje planoje pa ksno reklamo posnem :)

Vazno je, da se je zacelu delat na zadevi in da neki bo iz tega!

če že denar mečejo v neumnosti kot so dokazali z patriami pa nimam jaz kaj dajat 50.000€ za reklame. te plakati so tut stari in pri nas so se šele ZDAJ spomnili na motoriste pa se vozite/vozijo že več kot 10 let (in še mnogo več) po sloveniji pa so ŠELE ZDAJ se spomnili nekaj naresti za to....to je SRAMOTA, samo poglejte Anglijo koliko reklam in vsega imajo....

in zakaj bi se morali vedno mi nečesa spominjati??? če si lahko zmišljujejo neke nove zakone, nove davke itd. pa naj še kaj v tej smeri naredijo...

pa malo pazi na jezik kako govoriš...kultura pa taka...kmet

bring them ON!!!

Popravljeno . Popravil Spade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že denar mečejo v neumnosti kot so dokazali z patriami pa nimam jaz kaj dajat 50.000€ za reklame. te plakati so tut stari in pri nas so se šele ZDAJ spomnili na motoriste pa se vozite/vozijo že več kot 10 let (in še mnogo več) po sloveniji pa so ŠELE ZDAJ se spomnili nekaj naresti za to....to je SRAMOTA, samo poglejte Anglijo koliko reklam in vsega imajo....

in zakaj bi se morali vedno mi nečesa spominjati??? če si lahko zmišljujejo neke nove zakone, nove davke itd. pa naj še kaj v tej smeri naredijo...

pa malo pazi na jezik kako govoriš...kultura pa taka...kmet

bring them ON!!!

otrocicek malce se umiri, saj bos cez par let spoznal kako dolocene zadeve tecejo v nasi drzavi in vseh ostalih tudi..

aja kmet beseda ( oseba ki se prezivlja z kmetijstvom) tako da ce mimogrede ne ves tega...

lahko je sahovska figura naprimer :whistle:

tako da si dokazal da si preprosto butelj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otrocicek malce se umiri, saj bos cez par let spoznal kako dolocene zadeve tecejo v nasi drzavi in vseh ostalih tudi..

aja kmet beseda ( oseba ki se prezivlja z kmetijstvom) tako da ce mimogrede ne ves tega...

lahko je sahovska figura naprimer :whistle:

tako da si dokazal da si preprosto butelj :yes:

ja sej se ne čudim da gre vse v maloro ker taki kot so ti so pomilovanja vredni in seveda se imajo za najpametnejše....zato pa je tako kot je!

vseved :notworthy: hvala za tvoje modre besede, degen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk, kaj vam je? danes je ja blo lepo vreme, ali?

če je kdo lahko slabe volje sem to jaz, ker sem mogo silkarco gonit namesto yamahice!

kmet, idiot, degen,... mslim... kaj je to kaka spomladanska alergija al kaj?

trance_28_offtopic.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še helikopter danes.

http://24ur.com/novice/slovenija/zapora-dolenjke-v-smeri-obrezje.html poleg te novice

V Velenju pa se je na Tomšičevi cesti nekaj minut po 13. uri motorist zaletel v drog cestne razsvetljave in se pri tem hudo poškodoval. Oskrbela ga je ekipa NMP Velenje, nato pa so ga s policijskim helikopterjem prepeljali v ljubljanski klinični center.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk, kaj vam je? danes je ja blo lepo vreme, ali?

če je kdo lahko slabe volje sem to jaz, ker sem mogo silkarco gonit namesto yamahice!

kmet, idiot, degen,... mslim... kaj je to kaka spomladanska alergija al kaj?

trance_28_offtopic.gif

jst se tut čist OK počutim in sem bil tudi opran danes, ampak na živce mi grejo ljudje ki mislijo da so najpametnejši in drugim pamet solijo čeprav sami nimajo pojma...vem da je tudi provokacija tu ampak da je nekomu tako tako bed v lajfu kot je nekaterim tu gor mi je kar žal da imam slovensko državljanstvo in da živim med tako zategnjenimi ljudmi da je kar žalostno...

kar se tiče potekanja stvari v naši državi dragi vseved...pa sploh raje ne bi o tem pisal ker sploh ne vem kje naj začnem...

LP

out

Popravljeno . Popravil Spade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se tut čist OK počutim in sem bil tudi opran danes, ampak na živce mi grejo ljudje ki mislijo da so najpametnejši in drugim pamet solijo čeprav sami nimajo pojma...vem da je tudi provokacija tu ampak da je nekomu tako tako bed v lajfu kot je nekaterim tu gor mi je kar žal da imam slovensko državljanstvo in da živim med tako zategnjenimi ljudmi da je kar žalostno...

kar se tiče potekanja stvari v naši državi dragi vseved...pa sploh raje ne bi o tem pisal ker sploh ne vem kje naj začnem...

LP

out

Kolega se strinjam s tabo, samo ta tema nikakor ni namenjena temu. V tej temi se žal piše o črno sivi kroniki kar pomeni o ranjenih ali celo mrtvih na naših cestah in vsa nabijanja in obkladanje z raznimi nazivi in ostala sranja zato ne sodijo sem :angry: tu pomagajo samo komentarji iz katerih žal na podlagi nesreče drugih vsi potegnemo neko korist (če sploh še prenesemo nasveta koga drugega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega se strinjam s tabo, samo ta tema nikakor ni namenjena temu. V tej temi se žal piše o črno sivi kroniki kar pomeni o ranjenih ali celo mrtvih na naših cestah in vsa nabijanja in obkladanje z raznimi nazivi in ostala sranja zato ne sodijo sem :angry: tu pomagajo samo komentarji iz katerih žal na podlagi nesreče drugih vsi potegnemo neko korist (če sploh še prenesemo nasveta koga drugega).

definitivno ima neko povezavo s tem...če bi se trudili da popravijo promet in izboljšajo varnost vseh udeležencev v prometu bi v tej temi zelo malo pisali/o...problem je pa sledeč da v naši državi potekajo stvari tako da jim je vseeno... to bo pa itak hilton najbolje razložil saj on vse VE. (verjetno je kaj v sorodu z Pahorjem)

se pa vseeno opravičujem za off topic-e!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to bo pa itak hilton najbolje razložil saj on vse VE. (verjetno je kaj v sorodu z Pahorjem)

se pa vseeno opravičujem za off topic-e!

LP

Šminker, serješ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!