Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Prejle u Logatcu pri mercator centru spet bla nesreča motorista. zgledal je da je prletu u zaščitno ograjo. motor je biu vidt kr fajn stoučen spredi. upam da bo vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti, pa kaj se dogaja zadnje dni?

Moram pa rečt da očitno še vedno ni dovolj- še vedno se ne prime pacientov ki mimo mene (naselje z dovozi) v nizkem letu prebijajo zvočni zid...kak traktor gre pa vsakih 5 minut čez cesto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti, pa kaj se dogaja zadnje dni?

Moram pa rečt da očitno še vedno ni dovolj- še vedno se ne prime pacientov ki mimo mene (naselje z dovozi) v nizkem letu prebijajo zvočni zid...kak traktor gre pa vsakih 5 minut čez cesto...

Ni tole več normalno ja, mislim da ni tedna zdele 2 mesca, da se mi nebi en kolega razbiv....prov vsak teden je nekej :cry: ene par se jih je tut hujše. Ostalo pa samo manjši zdrsi in posledične praske... pa vseeno :( 2 prjatla sta se odločla in prodala motor, prov zaradi strahu da bi se jima isto naredilo (no, jst o tem ne razmišljam...):whistle: ne še?

Po pamet in z veliko previdnostjo, druzga nimam za rečt! :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabe gume, slab afsvalt, začetnik?, precenjevanje samega sebe, dokazovanje? Slab dan...? Newem lej :?

Padanje na propagando raznih sport-rajderjev, kako je vožnja na koleno čisto varna ... pa kako ga lahko vsak malo tu in tam stisne ... da so itak vsega krivi drugi ... itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabe gume, slab afsvalt, začetnik?, precenjevanje samega sebe, dokazovanje? Slab dan...? Newem lej :?

Se čisto strinjam. Gre torej predvsem za vzroke na strani motorista samega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čisto strinjam. Gre torej predvsem za vzroke na strani motorista samega.

Sej ni napisal, da temu ni tako. Pa vedi, da se nesreča lahko čisto vsakemu pripeti. Tudi tebi, pa čeprav boš vozu po omejitvah in še manj. So taki, ki si iščejo nesrečo, in so taki, ki jih nesreča sama najde. Ni pa fajn s prstom kazat na nekoga, katerega niti poznas ne, niti ne ves zakaj je prislo do neljubega dogodka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem enkrat snel vrabca z levo ramo, in mel modrice. bolelo ko svinja. kako je prletet v Štorkljo nočem vedet.

Včeraj sem videl zgorjen motor na kamijonu, pripeljan je bil iz smeri rid, a kdo ve kaj se je dogajalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa pred leti s čelado nabasal (verjetno) vrabca. Počilo je, kot bi me z macolo po glavi. Za hip sem zgubil orientacijo. Tič se je pa razletel, kot bi mi vrgel kilo dreka v čelado. Vse rdeče. Grdo.

:topic: ....je pa poučno (mal' o tem razmišljat'!)

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem enkrat snel vrabca z levo ramo, in mel modrice. bolelo ko svinja. kako je prletet v Štorkljo nočem vedet.

Včeraj sem videl zgorjen motor na kamijonu, pripeljan je bil iz smeri rid, a kdo ve kaj se je dogajalo?

ekola: http://www.pgd-postojna.si/index.php?option=com_content&task=view&id=632&Itemid=1

En moto morini corsaro je zagoru. :krneki:

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl parkiran motor, izgledal je kot da bi dec kuril gumo in se je potem zadeva vžgala (mogoce se motim). Prednji del motorja je BP, tako da bo verjetno zic za zamenjat, terminione za spolirat, napeljat štrom za luč, smerokaze in nosilec za tablico kupit. Upam, da bo imel čimmanj stroškov z nadomestnimi deli, če si je pa sam kriv, ga bo pa izučilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl parkiran motor, izgledal je kot da bi dec kuril gumo in se je potem zadeva vžgala (mogoce se motim). Prednji del motorja je BP, tako da bo verjetno zic za zamenjat, terminione za spolirat, napeljat štrom za luč, smerokaze in nosilec za tablico kupit. Upam, da bo imel čimmanj stroškov z nadomestnimi deli, če si je pa sam kriv, ga bo pa izučilo.

Hehehe si me za 2 min prehitel :) Sm mislu isto napisat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 15 minutami sem se peljal po šmartinski in je bil na tleh motor, morda kdo ve kaj je z njim? Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 15 minutami sem se peljal po šmartinski in je bil na tleh motor, morda kdo ve kaj je z njim? Kdo od tukaj?

Po mojih informacijah se je voznica osebnega vozila vkljucevala na prednostno cesto in odvzela prednost motoristki. headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 15 minutami sem se peljal po šmartinski in je bil na tleh motor, morda kdo ve kaj je z njim? Kdo od tukaj?

Motoristka je moja dobra frendica. Voznik ali voznica (točno nevem) osebnega vozila jo je nabil bočno in jo je hudo poškodoval. Trenutno je v umetni komi in je stabilna.

Popravljeno . Popravil Sanjski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav vsak dan je neki :angry:

Včeraj mi je kolegica sporočila, da je šla mimo, ko je nek avto zbil motorista tam pri akademiji za likovno umetnost, pa nisem nikjer v medijih zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes okrog 14h videl ostanke nesrece skuterja in AUDIja v Zalcu pri TUSu... Ni zgledalo prevec vredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se je na zalost spet zgodila huda prometna nesreca okrog 18h na cesti Štanjel-Sežana pred krajem Kopriva. policaj je ob vprasanju ce bo motorist prezivel, rekel da ni prav veliko moznosti in da se resevalci trudijo z reanimacijo. kako tocno se je nesreca zgodila iz hitrga pogovora nama ni bilo najbolj jasno (ljudje so bili se nekam v soku in povedali neke nepovezane segmente) tako da mogoce kdo drug kaj ve oz. bo se v medijih. motor je na dalec zgledal suzuki modre barve, mogoce gsxr. kaj vec potem nisva zelela sprasevat in se dodatno vznemirati udelezenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!