Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

pred 30min nesreča na dragomelj - domžale. moped oz sesalec je biv kr okol 50m stran od avta u travi. Kokr sm tm na hitro ujel nj bi šov prehitevat ta k ga je pa zbila se je pa tm s kolegico neki režala. puj mater :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avtocesti malo izven lenarta smer murska sobota je motorist ležal v jarku ob cesti.

poleg njega motor, izgledalo je kot cbr 1000rr.

10 metrov vstran je stalo nekaj ljudji in policaj.

poleg njega nihče. čelada na glavi, vizir zaprt... trance_13_cry.gif

ne vliva dobrega upanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo najde kako statistiko nesreč do tega meseca... Me zanima koiko grozljiva je v primerjavi s prejšnjimi leti.

Ne morem verjet o kolkih nesrečah pišete, sem šele sedaj začel to temo redno brat.

Kaj pa je z motoristko, ki je bila omenjena na prejšnji strani?

:BUA::(

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avtocesti malo izven lenarta smer murska sobota je motorist ležal v jarku ob cesti.

poleg njega motor, izgledalo je kot cbr 1000rr.

10 metrov vstran je stalo nekaj ljudji in policaj.

poleg njega nihče. čelada na glavi, vizir zaprt... trance_13_cry.gif

ne vliva dobrega upanja.

na žalost :sleep2:http://24ur.com/novice/crna-kronika/v-nesreci-na-avtocesti-umrl-motorist.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno je pretiraval, ampak slabo vest imajo pa lahko na občini Dol ker so naredili to krožišče izven naselja in ga niso osvetlili ( javna razsvetljava je narejena, verjetno se pa kregajo kdo bi plačeval elektriko ). Krožišče se je pa naredilo zaradi obrtne cone ki je povsem prazna ker je nihče noče. :-(

Še ena žrtev.

http://www.zurnal24....t-clanek-126803

Čudna ura nezgode, najbrž pa je pretiraval.

Na policiji še dodajajo, da voznik in sopotnica nista uporabljala varnostnih čelad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 16.35 mineva 3 leta odkar se v Bosni kraj Čelebiči smrtno ponesrečil Milan Levičnik Milan še vedno si v naših srcih R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poba-Domen je moj znanec. Zjutraj se je peljal nič hudega sluteče v službo in potem tole. Trenutno ga držijo v umetni komi, vendar pravijo da tudi če se bo zmazal(čeprav naj nebi bilo veliko možnosti) ne bo z njim dobro, ker ima hudo poškodovano glavo. No sam seveda še vedno upam na najboljše in razmišljam pozitivno.

.. ni imel sreče, je žal peminil v KCju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

"Na regionalni cesti med Postojno in Razdrtim se je smrtno ponesrečil motorist." - no ja, ni se sam, mu je ena gospa pomagala. twak.gif

http://www.zurnal24....t-clanek-128862

človek je imel 73 let in je bil na motorju.

upam da bom lahko šel po njegovih stopinjah.

spoštovanje!

Popravljeno . Popravil BenX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je pa zgodilo v soboto na ridah? Blo je nekaj olja po tleh ali pa bencina ne vem, pa posipano je blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je pa zgodilo v soboto na ridah? Blo je nekaj olja po tleh ali pa bencina ne vem, pa posipano je blo...

mnde da sta se dva čelno zaletela. Če prou vem sta bla R6 pa Z1000 ( če se motim me popravte), na srečo voznikoma ni blo nič(˝neuradni podatki˝ :D)

Drugače pa ni to nič novega ker itak usak drugi zdej že seka tisti ovinek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla da se še sam malo javim. Bil sem udeležen v tej nesreči ( Z1000), odpeljan sem bil v klinični center kjer so me preslikali in me še isti dan odpustili. Poleg močnejšega udarca v koleno in ramo na srečo drugih hujših poškodb nisem utrpel, čeprav me vse boli, upam da bo kmalo bolje. Fant z r6 pa je izgubil spomin, drugih hujših poškodb pa na srečo naj nebi utrpel.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!