Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Hojla da se še sam malo javim. Bil sem udeležen v tej nesreči ( Z1000), odpeljan sem bil v klinični center kjer so me preslikali in me še isti dan odpustili. Poleg močnejšega udarca v koleno in ramo na srečo drugih hujših poškodb nisem utrpel, čeprav me vse boli, upam da bo kmalo bolje. Fant z r6 pa je izgubil spomin, drugih hujših poškodb pa na srečo naj nebi utrpel.

kdo je biu pa kriv??

aja pa čim prej okrevi:D na eno masažo pejt pa bo bol

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 11.30 ure prometna nesreča od idrije proti tolminu, se mi zdi da je bil z750 udeležen in avto, ve kdo kaj več o tem??

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menda motoristu ni blo hujšega. sm stal tam in mi je gasilec znal povedat, da italijan ni sfural ovinka in je šel v avto. ampak menda brez hujših poškodb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel včeraj mimo. Na prvi pogled ni zgledalo tako hudo, so pa motorista že odpeljali, ker je bila na tleh samo še čelada.

Počivaj v miru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja, res R.I.P....:cry:

KER BI SKORAJ BIL NA ISTEM! Doletelo je tudi Fereka! :headbang::headbang:

Na srečo brez posledic... Brezvestnemu vozniku zelenega pežoja, ki me je zrinil s ceste (in seveda odpeljal dalje), in se mu morajo poškodbe na vozilu kar fajn poznat, pa samo sporočam, če bo slučajno poškilil na motosvet, da je z mano vse v redu, da sem kljub trčenju, kolovratenju po bankini in med količki, ter vožnji po bregu navzdol in naprej po travniku še vsaj 100m uspel varno ustaviti motocikel. Da si mi odtrgal drsnik na škornju, ter pustil precej barve na zaščiti motorja in stopalki. Kolega ki je vozil za mano je vse videl in ja, tudi prijava je bila podana. Glede na "veliko srečo v nesreči", ki pa mi je vsaj za nekaj dni vzela veselje do motorja, se zavedaj, DA SE V NESREČI USTAVI IN POMAGA! Lahko bi obležal v travi, brez prič in... :wacko: Verjemi, glede na vse skupaj, bi bilo opravičilo dovolj (pač si me spregledal v ogledalu), brez policije in zapletov, da si pa "spizdil" je pa nedopustno! :headbang:

Spregledal te je v ogledali? A lahko malo pojasniš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spregledal te je v ogledali? A lahko malo pojasniš?

...simpl... vožnja skozi naselje, po omejitvi, polna črta, spredaj 2 avtomobila... pripeljemo na ravnino, konec omejitve prekinjena črta, avto čisto spredaj še naprej "žuli"... ta, pred mano, pa se ne "ne more odločit nekaj cinca"... midva s kolegom potegnema - začnema prehitevat, on bumbar pa tudi ... in to takrat, ko sem bil vštric že z njegovimi zadnjimi vrati... me butne prvič, "zašvedram", se umikam desno, tip še enkrat, dvakrat, trikrat... odločno me je tiščal k robu..:surrender:. ne vem a je bil gluh, da ni čul ko sem mu ves čas "ružil z cevno zaščito, škornjem in fusrasterjem po vratih... tako sem se znašel na bankini, motorj je že krepko opletal...:wacko: in zdrsnil sem po nabrežini navzdol in naprej po travniku... sploh mi ni jasno kaj vse sem počel z motorjem da mi ga je po tistem terenu uspelo ohranit na dveh kolesih... se tudi po "špurah" se fajn vidi kako sprednje in zadnje kolo nista šla pi isti..:xx: . Kolega je rekel, da je vse skupaj blo videt prav grozljivo... jaz pa sem spoznal nove "čare" vožnje z XJR - po terenu z 80 kmh :yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/novice/crna-kronika/motorist-zaradi-prehitre-voznje-umrl-na-kraju-nesrece.html

Danes ob 11.20 je v nesreči, ki se je zgodila pri naselju Krašči, umrl voznik motornega kolesa. Ta je iz smeri omenjenega naselja vozil proti Ropoči, v levem ostrem in nepreglednem ovinku pa je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad motornim kolesom in zapeljal s ceste na desno bankino ter na travnato brežino. Tam se je z motornim kolesom prevrnil na bok ter bočno zdrsel na bližnjo njivo, kjer je obležal pod motornim kolesom. Zaradi hudih telesnih poškodb je na kraju umrl. To je prva smrtna žrtev na pomurskih cestah letos.

Še dve nesreči motoristov na Gorenjskem in Primorskem

Na Zgornjem Jezerskem se je pri tamkajšnji igralnici malo pred poldnevom zgodila prometna nesreča, v kateri je 42-letni motorist izgubil oblast nad vozilom in trčil v nasproti vozeče osebno vozilo. Medtem ko je motorist še ležal na tleh, je vanj trčil še en motorist. Pri tem je bil 42-letnik poškodovan, zaradi česar so ga odpeljali v ljubljanski klinični center.

Nekoliko kasneje se je nesreča zgodila tudi med vasjo Trnovo ob Soči in Srpenico v občini Tolmin. Motorist je obležal na cestišču, ko so na teren prišli reševalci, so ugotovili, da je bil motorist le v šoku in ni utrpel poškodb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17. ure se je nekdo ponesrečil pod Črnim kalom. Ena srebrna cestna zadeva. Po cesti je bilo precej umazano... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...simpl... vožnja skozi naselje, po omejitvi, polna črta, spredaj 2 avtomobila... pripeljemo na ravnino, konec omejitve prekinjena črta, avto čisto spredaj še naprej "žuli"... ta, pred mano, pa se ne "ne more odločit nekaj cinca"... midva s kolegom potegnema - začnema prehitevat, on bumbar pa tudi ... in to takrat, ko sem bil vštric že z njegovimi zadnjimi vrati... me butne prvič, "zašvedram", se umikam desno, tip še enkrat, dvakrat, trikrat... odločno me je tiščal k robu..:surrender:. ne vem a je bil gluh, da ni čul ko sem mu ves čas "ružil z cevno zaščito, škornjem in fusrasterjem po vratih... tako sem se znašel na bankini, motorj je že krepko opletal...:wacko: in zdrsnil sem po nabrežini navzdol in naprej po travniku... sploh mi ni jasno kaj vse sem počel z motorjem da mi ga je po tistem terenu uspelo ohranit na dveh kolesih... se tudi po "špurah" se fajn vidi kako sprednje in zadnje kolo nista šla pi isti..:xx: . Kolega je rekel, da je vse skupaj blo videt prav grozljivo... jaz pa sem spoznal nove "čare" vožnje z XJR - po terenu z 80 kmh :yea1::yea1:

Je bilo iz strani policije že kaj narejeno-ugotovljeno ali si se odločil da čez čas obiščeš tipa sam :fight1:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo iz strani policije že kaj narejeno-ugotovljeno ali si se odločil da čez čas obiščeš tipa sam :fight1:

tipa itak ne morem obiskat ker je pobegnil... da bi se policija kaj dosti s tem ubadala? Ne verjamem...

...jaz sem zadevo že potlačil v pozabo in raje še naprej uživam na motorju... pač dobra in SREČNA šola... :notworthy: Hvala Bogu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli sedme ure na avtocesti pri Brezovici nesreča motorista. Grozno, motorist v ograji, na tleh yamaha virago. Izgledalo je kot bi mu nekdo priletel v bok pri prehitevanju. Hvala motoristu na rumenem cestaku, ki je na nasprotnem pasu mahal in opozarjal. Mogoče kdo ve kako je z motoristom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ovinkih proti delnicam, pred mojimi očmi umrl motorist, ljubljančan vozil je hondo cbr 1000rr , predzadnji model.

ali kdo kaj več ve???

r.i.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ovinkih proti delnicam, pred mojimi očmi umrl motorist, ljubljančan vozil je hondo cbr 1000rr , predzadnji model.

ali kdo kaj več ve???

r.i.p.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-teskoj-prometnoj-nesreci-kod-luckog-u-zagrebu-jedna-osoba-poginula-dijete-ozlijedjeno/568595.aspx

U sudaru osobnog automobila i motocikla danas oko 11.30 sati u Brodu na Kupi kod Delnica smrtno je stradao motociklist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena nezgoda je bila s smrtnih izidom danes. Prehitevanje v naselju, kolona pa je nekdo zavil na levo, najbrž malo tudi na pamet brez ogledala (domačinka). Motorist umrl.

Hrastje pri Kranju.

http://www.shrani.si/?2y/d/1ERdlXjK/screenshot664.jpg

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena nezgoda je bila s smrtnih izidom danes. Prehitevanje v naselju, kolona pa je nekdo zavil na levo, najbrž malo tudi na pamet brez ogledala (domačinka). Motorist umrl.

Hrastje pri Kranju.

http://www.shrani.si...reenshot664.jpg

Ali se lahko izogneš vrednostnim sodbam, če ne veš - kakšna je bila hitrost kolone in motorista, ali je tam dovoljeno prehitevanje itn. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ovinkih proti delnicam, pred mojimi očmi umrl motorist, ljubljančan vozil je hondo cbr 1000rr , predzadnji model.

ali kdo kaj več ve???

r.i.p.

Tudi sam prišel par min zatem :(

Menda učeraj trije mrtvi in kr nekaj poškodovanih :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!