Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

http://spin.sos112.s...icniPrikaz.aspx

Ob 0.03 se je pri Zaborštu pred uvozom na AC, občina Domžale, voznik motorja zaletel v osebno vozilo. Gasilci CPV Domžale so preprečili iztekanje goriva cestišče so posuli z absorbentom. Pomagali so reševalcem. Motorist in sopotnik sta bila poškodovana.

tukaj sicer piše ob 0,03.. malo pre četrto sta bili tam še dve avtovleki - ena z p206 in druga z motorjem - in dva gasilska avtomobila ... ve kdo kaj več ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ovinkih proti delnicam, pred mojimi očmi umrl motorist, ljubljančan vozil je hondo cbr 1000rr , predzadnji model.

ali kdo kaj več ve???

r.i.p.

A je bla črne barve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pred pumpo na KOzini so okol 6ih pobirali nek črn motor, ampak ni zgledalo kaj hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bla črne barve?

Kdo ve kaj je botrovalo tej nesreči na Delnicah? Iz prve roke sem izvedel od hrvačkega policista ko mi je pisal kazen na Brodu, da je "poginuo mladi slovenac, jer je išao sa ceste", zaradi tega verjetno kar nekaj kontrol do meje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega :(:(:(

Sam sem ga tud poznal :( V času dogodka sem se vozil tam v okolici tko da se je moralo to nekaj minut prej zgodit ko sem prišel tja kjer je bla cesta zaprta , sem videl kombi.. čist zbit

škoda ga je, je bil res en taprav mudel

Popravljeno . Popravil jhribar1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne, AC, nekaj km od uvoza Logatec v smeri LJ, moder Bandit S ravno naložen na AMZS, nekaj olja po tleh, ... kilometrski zastoji. Ve kdo kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na cesti med Vojnikom in Dobrno ob policijskem kombiju lažje polomljena fzs6. Upam, da je z voznikom vse ok.

ve kdo kaj več?

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso sreco pri okrevanju kolegu motoristu, ki danes ni imel srece v Mariboru...

D.

Sem peljal mimo, ko so policaji že popisovali. Po položaju vozil bi lahko sklepal, da mu je voznik osebnega vozila vzel prednost pri zavijanju v levo, ko je iz nasprotne smeri pripeljal motorist. Klasika na slo cestah. Upam, da poškodbe niso hude. In hitro okrevanje!

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!