Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Danes se je na Kajuhovi ulici v Ljubljani medna smrtno ponesrečil motorist. kdo ve kaj o tem? :(

Med Hoferjem in nadvozom je bil ob strani parkiran kamion, za njim sredi ceste bela vespa na tleh, čelada daleč proč in ekipa reševalcev, ki je oživljala. 15 min nazaj, ko sem se vračala je bil že pokrit z belo rjuho :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Hoferjem in nadvozom je bil ob strani parkiran kamion, za njim sredi ceste bela vespa na tleh, čelada daleč proč in ekipa reševalcev, ki je oživljala. 15 min nazaj, ko sem se vračala je bil že pokrit z belo rjuho :(

sem videl, še ob 17.40 je ležal na tleh! RIP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bled-Bohinj zaprta cesta... Fant in punca na motorju... Motor sredi trave, avto skoraj prepolovljen (po besedah gasilca). Helikopter je pristal na mestu nesreče, vendar vsaj 10 minut, kolikor smo še stali v koloni ni vzletel... Upam da se ni končalo tragično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bled-Bohinj zaprta cesta... Fant in punca na motorju... Motor sredi trave, avto skoraj prepolovljen (po besedah gasilca). Helikopter je pristal na mestu nesreče, vendar vsaj 10 minut, kolikor smo še stali v koloni ni vzletel... Upam da se ni končalo tragično.

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/sopotnica-na-motornem-kolesu-podlegla-poskodbam.html

zal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

danes okrog 15 ure na relaciji slovenske konjice-celje v jarku verjetno ducuti 1098 malo naprej na njivi pa nek sivi avto,zgledlo je kr hudo, motor čist zlaman,avto tud precej,motorista pa nisem videl so ga glih naložli ko sem prišel mimo,upam da vse ok....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://spin.sos112.si/SPIN2/Javno/ pravi tole:

NESREČE V PROMETU

6.10.2012 14:48

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče

Ob 14,48 sta v naselju Ivenca, občina Vojnik, trčila osebno vozilo in motorist. Posredovali so gasilci PGE Celje, ki so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulatorja, preprečili iztekanje goriva in s pomočjo vpojnih sredstev očistili razlite motorne tekočine. Reševalci NMP Celje so motorista pregledali na kraju nesreče, vendar ni utrpel resnejših poškodb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Izvedel sem žalostno novico,da je nas zaradi hude bolezni zapustil Edi, Stanujoč pri Letušu. Bil je stalni gost Marija reke,in ga bomo zeelo pogrešali  .Od njega se bomo poslovili Jutri  14.03 .2013 v Braslovčah ob 15h. Žara je od 10h naprej v vežici. Izkreno sožale družini in vsem prijateljem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

in zakaj bi morala policaja imeti slabo vest ?

Verjetno zato ,ker ga nista ustavila predno se je usedu na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V noči na nedeljo pa sta se za njim zaradi njegove nezanesljive vožnje podala dva policista. Matej je, namesto da bi ustavil, še pospešil svojo vožnjo in trčil v kapelico. Njegov prijatelj Denis je zapisal: »Matej, škoda te je. Počivaj v miru in naj imata ta dva policaja slabo vest do konca življenja!!!«

 

Še dobro, da je kapelica prestregla "vzornega voznika" in ne kakšen mimoidoči.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj bi morala policaja imeti slabo vest ?

 

Še vprašaš zakaj?

 

Zato ker sta imela cel kup drugih možnosti, kako bi ga lahko ustavila ali ukrepala... Če sta se vsaj malo vozila za njim, sta zagotovo imela vse podatke.. tablica, tip avtomobila..

 

Tudi, ko je začel bežat, bi lahko prekinila in bi drugače ravnala.. ni vse v "akciji", in za tisto pičlo pohvalo nadrejenih ogrožajo svoja in še življenja koga drugega..

 

Tudi modri so preveč napumpani z vsem možnim (do neke mere se razume, pač poklicna deformacija), najprej pomislijo na najslabše, potem šele na kaj drugega in se že skoraj tako obnašajo kot "kavboji" čez luži, KI NE SMEJO BIT NIKAKRŠN ZGLED! Represija ni odgovor..

 

Ne vem, eni spet dokazujete, da ste zgubili vso človečnost, samo nase razmišljate in kako boste čim dlje zlezli..

 

Naj počiva v miru..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izek: To, da bo zbežal, se je odločil popolnoma sam. Če bi ustavil, bi dobil kazen itd itd IN OSTAL ŽIV. Sam si je kriv, policista lahko mirno spita.

 

Se strinjam, vsak sam prevzame odgovornost za svoja dejanja. Napaka je bila nareta že, ko se je vsedel v avtomobil..

 

Ampak ne sme se vse odvijat kot da smo roboti, včasih je treba malce rezerve. Vsak se kdaj narobe odloči, čisto vsak.. Če bomo prestrogi do drugih, bodo tudi drugi do nas.

 

V igri so bile 3 odločitve, in nešteto možnosti razpleta.. pač končalo se je kot se je, žal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!