Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Js ne pravm, da je tam 50, da ne bo pomote. To folk moralizira, kako motoristi vsi povsod norijo. Ko pa folk sanja za volanom pa nikjer ne pise.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena moja včerajšnja. Peljem se iz smeri Vranskega proti Žalcu, nekje na pol te poti je eno križišče. Približujem se križišču, nakar dva strica v golfu 2 speljeta, jaz sem na srečo bil že prej pozoren, me zagleda in ustavi na sred križišča, iz nasprotne strani pa šleper. Samo srečen sem lahko, da me je videl zadnji trenutek, pa tudi on, ker če bi ga šleper z tako hitrostjo zadel, bi tistga starga golfa najbrž razdelil na dva dela. Tud vem ne, kako se je potem izteklo med njima dvema, jaz sploh nisem gledal nazaj, ker sem bil preveč šokiran.

 

Še dobro, da sem vedno pozoren na križiščih, drugače bi že lahko bil parkrat na tleh, tudi letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer moja situacija ni bla tko kriticna da bi umrla ampak mislim, da bi blo treba prevzet odgovornost za svoja dejanja!!

 

dragi forumasi. imela bi resno prosnjo za vas in sicer, da tole delite v cim vecjem obsegu in ce karkoli veste mi to javite, hvala!

v glavnem zadeva je taka: danes sva sla s kolegom na morje in prisla s smeri ljubljane v kroznega in zavila takoj ven za portoroz. v kroznem je ze bil svetlo srebrn avto ampak se vedno dovolj dalec, da sem lahko zapeljala za kolegom v in ven s kroznega. ko sem bila ze zunaj, me je srebrn avto takoj zacel prehitevat in zapeljal pred mene ter mi zaprl pot in se mi zaletel v sprednji del motorja. ker me je zadel, me je prevrnil na tla. s kraja dogodka je odpeljal. se pravi zgodilo se je 1.5.2013 ob 14.43. vse ocividce naprosam za vse informacije, ki jih o danem vozilu imajo, kajti da nekoga zbijes in odpeljes s kraja dogodka brez kakrsnihkoli posledic, se mi zdi skrajno nesprejemljivo!! hkrati se zahvaljujem motoristoma in njunima sopotnicama za pomoc ki so jo ponudili.
https://maps.google.si/maps?q=45.516963%2C13.601063&hl=sl&ll=45.51694%2C13.601203&spn=0.004398%2C0.009645&num=1&t=h&z=17

 

 

administratorje in moderatorje pa prosim, da v kolkor tole ni prava tema, naj premaknejo tja kamor spada. res pa bi rada spoznala cloveka, ki te zbije in odpelje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost v smeri Portoroža ni kamer samo ena je in sicer iz smeri Lucije in se vidi celotno krožišče . Bina kaj si vsaj bežno videla tipa avta ali je reg, KP ali kaj drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer moja situacija ni bla tko kriticna da bi umrla ampak mislim, da bi blo treba prevzet odgovornost za svoja dejanja!!

 

dragi forumasi. imela bi resno prosnjo za vas in sicer, da tole delite v cim vecjem obsegu in ce karkoli veste mi to javite, hvala!

v glavnem zadeva je taka: danes sva sla s kolegom na morje in prisla s smeri ljubljane v kroznega in zavila takoj ven za portoroz. v kroznem je ze bil svetlo srebrn avto ampak se vedno dovolj dalec, da sem lahko zapeljala za kolegom v in ven s kroznega. ko sem bila ze zunaj, me je srebrn avto takoj zacel prehitevat in zapeljal pred mene ter mi zaprl pot in se mi zaletel v sprednji del motorja. ker me je zadel, me je prevrnil na tla. s kraja dogodka je odpeljal. se pravi zgodilo se je 1.5.2013 ob 14.43. vse ocividce naprosam za vse informacije, ki jih o danem vozilu imajo, kajti da nekoga zbijes in odpeljes s kraja dogodka brez kakrsnihkoli posledic, se mi zdi skrajno nesprejemljivo!! hkrati se zahvaljujem motoristoma in njunima sopotnicama za pomoc ki so jo ponudili.

https://maps.google.si/maps?q=45.516963%2C13.601063&hl=sl&ll=45.51694%2C13.601203&spn=0.004398%2C0.009645&num=1&t=h&z=17

 

 

administratorje in moderatorje pa prosim, da v kolkor tole ni prava tema, naj premaknejo tja kamor spada. res pa bi rada spoznala cloveka, ki te zbije in odpelje!!

http://www.dars.si/vsebina/mapa.aspx?a=c   G2-111 Valeta - Sečovlje, Valeta, pogled proti Kopru

 

vidi se celotno krožišče torej imaš čas kdaj te je zbil če ima kake veze da dobiš tisto uro posnetek provaj.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Et tu Bina? Predvidevam, da ste policijo takoj obvestili o dogodku in upam, da ni večje škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pogledala če so kje v bljižini cestne kamere ??

 

 

sem vprasala za kamere, edina je ta, ki jo je nalepil ze exclan, pa se ta ima slabo resolucijo in ne snema ampak dela slike na 10s..

 

http://www.dars.si/vsebina/mapa.aspx?a=c   G2-111 Valeta - Sečovlje, Valeta, pogled proti Kopru

 

vidi se celotno krožišče torej imaš čas kdaj te je zbil če ima kake veze da dobiš tisto uro posnetek provaj.

 

sem jim ze pisala, upam, da mi vsaj odpisejo, ce pa posljejo se kaksno sliko bom pa sploh vesela in navdusena ;)

 

Et tu Bina? Predvidevam, da ste policijo takoj obvestili o dogodku in upam, da ni večje škode.

 

mam modrici na komolcih in na konici mezincev (ne me vprasat kako, ker nimam pojma  :eek: ), razbolel vrat (upam, da samo muscelfiber  :ninja: ), vzigalnik je pa podrajsan po plastikah spredi in zadi, pocena plastika spredi, podrajsan pokrov od sklopke (al kaj je tist krogec :blush: ), podrajsan nosilc za kufer zadi, spegu, tacka..

klic policije je bla prva zadeva k sm jo nardila takoj za tem k sm se pobrala s tal.. potem sem si poskusala zapomnit znamko avtomobila in registrsko (bila je KP) ampak sm bla tolk sokirana nad dejstvom, da je clovek kar odpeljal s kraja dogodka, da mi je padlo z glave vse skupaj takoj ko me je na drugi strani telefonske veze vprasal kje se sploh nahajam  :BUA:  :jezen  :wallbash:  :headbang:  :(  :unsure:  :wacko:  :oops:

 

res bi pa rada vidla, da odgovarja za svoja dejanja, ker vprasanje je, kaj bo naredil naslednjic?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je šel še en :(

 

V bližini Poreča sta trčila 55-letni motorist iz Slovenije in voznik osebnega vozila s puljskimi registrskimi tablicami. Motorist je umrl na kraju nesreče, njegova sopotnica pa je težko poškodovana.

 

V prometni nesreči pri Poreču je umrl 55-letni motorist iz Slovenije, je poročala hrvaška tiskovna agencija Hina. Kot so pojasnili na istrski policiji, se je nesreča zgodila okoli 19.30, ko je motorist trčil v osebno vozilo s puljsko registracijo, 55-letnik pa je poškodbam podlegel na kraju dogodka.

Kot so še sporočili s policije, je bila sopotnica motorista v nesreči težko poškodovana.

 

 

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da tole ne paše v tole temo, ampak vseeno:

 

Celo večnost tumbamo, da se bojte vseh "okoli sebe", kajti ti, ti bodo ne samo odvzeli prednost, ampak tudi življenje!!!

Nikomur v prometu ne verjemi!!! - NIKOMUR!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti verjamem :blush:

Vem, da tole ne paše v tole temo, ampak vseeno:

 

Celo večnost tumbamo, da se bojte vseh "okoli sebe", kajti ti, ti bodo ne samo odvzeli prednost, ampak tudi življenje!!!

Nikomur v prometu ne verjemi!!! - NIKOMUR!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer moja situacija ni bla tko kriticna da bi umrla ampak mislim, da bi blo treba prevzet odgovornost za svoja dejanja!!

 

dragi forumasi. imela bi resno prosnjo za vas in sicer, da tole delite v cim vecjem obsegu in ce karkoli veste mi to javite, hvala!

 

 

Se opravičujem, če sem mimo teme a bom vendar opisal moje opažanje. ( in to je bil po moje tudi princip pri tebi BinaBana ! )

Zelo pogosto sez mojo voziva skupaj v paru. Ne divjava, peljeva normalno, no malo hitrje kot avtomobili pa že. AMPAK, nedajbože, da ona prehiti kašnga tipa u kašni stari škatli ( al pa tud ne )

Tip ganga dol, pa po gasu in ji vozi meter dva za njo ( prej vozil normalno ), prehiti pa ne, po par kilometrov, da potem raje nekam zavijem na pavzo, da gre idiot mimo !!! Da bi ga baba prehitela,.......in jo s tem spravlja v veliko nevarnost, ker mora pač precej koncentracije namenit dogajanju za sabo.

 

Prvič naslednjič, bom takmu ob prvi prilki ponudu, da se greva sprobat na ride, če ma kej jajc, k zna tko fajn po gasu, motoristki za ritjo.

 

A ima še kdo tu take izkušnje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, če sem mimo teme a bom vendar opisal moje opažanje. ( in to je bil po moje tudi princip pri tebi BinaBana ! )

Zelo pogosto sez mojo voziva skupaj v paru. Ne divjava, peljeva normalno, no malo hitrje kot avtomobili pa že. AMPAK, nedajbože, da ona prehiti kašnga tipa u kašni stari škatli ( al pa tud ne )

Tip ganga dol, pa po gasu in ji vozi meter dva za njo ( prej vozil normalno ), prehiti pa ne, po par kilometrov, da potem raje nekam zavijem na pavzo, da gre idiot mimo !!! Da bi ga baba prehitela,.......in jo s tem spravlja v veliko nevarnost, ker mora pač precej koncentracije namenit dogajanju za sabo.

 

Prvič naslednjič, bom takmu ob prvi prilki ponudu, da se greva sprobat na ride, če ma kej jajc, k zna tko fajn po gasu, motoristki za ritjo.

 

A ima še kdo tu take izkušnje ?

 

Samo enkrat je en ostal z mano - mercedes AMG :) Je pa vozil z normalno razdaljo in na križišču pomahal ko sva šla vsak v svojo stran!

Sem pa omenjeno že velikokrat doživel s skuterjem, ko ljudje dajo po gasu ko jih prehitevaš in se potem gledaš vzporedno kdo bo prej spustil gas... Takšni ljudje imajo velik problem z egom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima še kdo tu take izkušnje ?

 

Podobne. Peljem na Črnivec, pred menoj res počasni srebrn karavan mondeo in v njem moški tam okrog 50let, redko kje je peljal čez 40km/h. Ga prehitim potem se je pa mir na cesti končal, vozil je tik za menoj in ni bilo veze koliko peljem. S Črnivca dol proti Novi štifti kjer so zapovrstjo 3-4 malo ostrejši nepregledni ovinki me je šel pa prehitevat, ko je bil vštric zmanjšam, da bi šel hitro mimo, ker se res ni nič vnaprej vidlo, če bi prišel avto nasproti bi zapeljal direkt vame. Amapk namen gospoda očitno ni bilo prehitevanje, ker je čez vse 4 ovinke peljal vštric z menoj :mellow: Končno prehiti, se ustavim, da bo ja šel malo bolj naprej, vmes opravim telefonski klic in potem grem dalje lepo počasi, na ravnini pred Gornjim gradom ga spet zagledam daleč pred menoj. Peljem čez center GG, on po bližnjici mimo centra, grem z GG ven on čaka na križišču pred Petrolom, da peljem mimo in štarta za menoj. In greva spet proti Radmirju, on tik za motorjem ves čas. Pridem do križišča za Mozirje in Solčavo, čakam, da bo dal prvi smernik, da dam kontra, itak tega nisem doživela, grem na Mozirje, on za menoj in tik za tem me ustavi policist mondeo pa končno mimo. Ko res vse narediš, da se osla rešiš pa ne gre, včasih so modri kar koristni, ko se jih vsi tako bojijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga, nxyz, očitno gre za način osvajanja desca v drugi puberteti. Če ne more kupit motorja, bi vsaj "zapel" (tko ali drugače)  kakšno motoristko... :kva2:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se dogaja predvsem z BMW-ji, se vozi počasi, prehitim in potem se začne dirka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se dogaja predvsem z BMW-ji, se vozi počasi, prehitim in potem se začne dirka.

...men tudi...... :bum:  pa kašna opel astra se najde vmes...potem vžgem desni žmigavec in pomaham naj gre naprej ( teslo zahojeno ) :jezen ups :topic: ...se opravičujem

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobne. Peljem na Črnivec, pred menoj res počasni srebrn karavan mondeo in v njem moški tam okrog 50let, redko kje je peljal čez 40km/h. Ga prehitim potem se je pa mir na cesti končal, vozil je tik za menoj in ni bilo veze koliko peljem. S Črnivca dol proti Novi štifti kjer so zapovrstjo 3-4 malo ostrejši nepregledni ovinki me je šel pa prehitevat, ko je bil vštric zmanjšam, da bi šel hitro mimo, ker se res ni nič vnaprej vidlo, če bi prišel avto nasproti bi zapeljal direkt vame. Amapk namen gospoda očitno ni bilo prehitevanje, ker je čez vse 4 ovinke peljal vštric z menoj :mellow: Končno prehiti, se ustavim, da bo ja šel malo bolj naprej, vmes opravim telefonski klic in potem grem dalje lepo počasi, na ravnini pred Gornjim gradom ga spet zagledam daleč pred menoj. Peljem čez center GG, on po bližnjici mimo centra, grem z GG ven on čaka na križišču pred Petrolom, da peljem mimo in štarta za menoj. In greva spet proti Radmirju, on tik za motorjem ves čas. Pridem do križišča za Mozirje in Solčavo, čakam, da bo dal prvi smernik, da dam kontra, itak tega nisem doživela, grem na Mozirje, on za menoj in tik za tem me ustavi policist mondeo pa končno mimo. Ko res vse narediš, da se osla rešiš pa ne gre, včasih so modri kar koristni, ko se jih vsi tako bojijo :OK:

ne morem vrjet kakšni bedaki obstojajo :BUA: :BUA: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem vrjet kakšni bedaki obstojajo :BUA: :BUA: :SS

 

....ker so bogato zgrešili temo (topic, smisel, pismenost). Pejte u uno drugo nabijat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ker so bogato zgrešili temo (topic, smisel, pismenost). Pejte u uno drugo nabijat.

 

 

Da, moderator ali kaj se že oglašaš :grim :004

 

Naj pravi moderator prosim prestavi ali pa kar pobriše saj tako nima smisla. :)

Popravljeno . Popravil nxyz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!